Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 51 1 2 44 45 46 47 48 50 51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
no i mamy Edka w kanale 1,20-1,30 piwo
cierpliwosci Marcin , nie wszyscy jeszcze zdaja sobie sprawe , ze idiotenhossa sie juz skonczyła smile

graty za wyczucie jurodolka piwo

a to pogrubione, yhm... nie wiem, nie mam mocy by to stwierdzić.
jakbym miał wskazać najbardziej prawdopodobny scenariusz to mówię 'kusza napięta' i będzie rajd na nowe szczyty w grudniu.

ale być może to tylko myślenie życzeniowe. chciałbym jeszcze trochę zarobić na tej printo-hossie.

ciekawe czy kiedyś będziemy niżej niż w lutym 2009?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by zmarcin
Wniosek taki, że euro to Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Irlandia i Niemcy.
DAX wysoko, S&P wysoko, bo tam jest dobrze (Ger, USA), a EURUSD nisko, po prostu.
Źle to dopiero będzie i wtedy do USD znów pałać miłością będą prawie wszyscy smile

moim zdaniem euro to niemcy, reszta gra w rytmie prowadzącego

takie anomalie krótkoterminowe zdarzają się często

w USA jest dobrze?yhm... raczej nic nie robią z tymi 'pustymi pieniędzmi' by pobudzić gospodarkę tzn inwestować w nowe miejsca pracy

do dolka jasne, że jeszcze będzie magnesem, ale wkrótce raczej znów zacznie się ulatniać z dymem po spalonych z wyczerpania drukarkach

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
największe szczęście mają ci, którzy w dobrym momencie zabierają żetony ze stołu

jednak poczekam jeszcze, widzę, że krupier już nieco nakręcony i pewny wygranej po wybulgotaniu wstrzemiennego ;]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
no i mamy Edka w kanale 1,20-1,30 piwo
cierpliwosci Marcin , nie wszyscy jeszcze zdaja sobie sprawe , ze idiotenhossa sie juz skonczyła smile
poki co Kernel cieszy piwo

mam nadzieje ze tym razem bedziesz konsekwentny i nie zmienisz zdania zbyt szybko tongue
troche rosnie widzisz niebo , troche spada wieszczysz Armegedon smirk

ja caly czas konsekwentnie widze jeszcze w tym roku rajd i HOSSE moze i idiotyczna i spekulacyjna ale ktora taka nie byla w historii ????
Marcin nie poddawaj sie , jeszcze niedzwiedzie beda rwaly skore ze strachu uciekajac w pospiechu piwo

Jak Wikileaks pusci brzydkiego baka na temat amerykanskiego banku to bedziesz Rysiek dolarami mogl uzupelnic braki w eurobiznesie ale poki co powodzenia i jak najwiekszych zyskow Ci zycze piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
nie wieszcze ani nieba ani armagadeonu , zacytuj jesli potrafisz gdzie tak pisałem smirk
konsekwentny? , ja nie zawsze jestem misiem i nie zawsze jestem bykiem , to zalezy od rozwoju sytuacji , a sytuacje sie zmieniaja i trzeba umiec wskoczyc w trend , czasami sie mi to udaje , a czasami nie
teraz mamy odbicie na edku zobaczymy czy to tylko korekta

oczywiscie gram tez na giełdie i jestem dumny ze swego kernela , którego zakupilem przed sama zwyzka piwo
a za zyczenia dziekuje Tobie zycze tego samego piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Kolejny dzień spadków na ogólnym, a moje spółki poza nieszczesnym Karenem jakoś sobie radzą:

BBZ- stoi w miejscu, ale przy ogólnych dość wyraźnych spadkach to i tak dobrze.

Kernel- dzisiaj naprawdę rewelacja, ale moim zdaniem niestety znowu tradycyjnie go ubiją do 60-61... Jutro raczej sprzedam z i tak ładnym zyskiem.

Karen- kupiłem jakiś czas temu po 1,17... No nic, czekam na wybicie. Wzrost 20-30% w ciągu jednego dnia na tej spółce to nic nadzwyczajnego.


Dzięki ogólnym spadkom kilka spółek coraz bardziej mi się podoba, np. IDM jak jeszcze trochę zleci.

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Wbili sie na 1.3 na edku na zamkniecie, usdpln zatrzymalo sie w polowie poniedzialkowej swiecy czyli ok 3.08 - nie jest zle.
Ogolnie dosc duzo anomali na rynku - byc moze to wina ostatniego dnia miesiaca.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Jak tam misie grin

Dzis to chyba nawet byczki nie musza dobijac niedzwiadkow bo same sie tratuja nawzajem uciekajac z SSSSSSSSSSSSSSSS grin

everlasting HOSSA kasa kasa

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by saturas25
Dzięki ogólnym spadkom kilka spółek coraz bardziej mi się podoba, np. IDM jak jeszcze trochę zleci.

nie tylko Ty na to czekałeś.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
nie wieszcze ani nieba ani armagadeonu , zacytuj jesli potrafisz gdzie tak pisałem smirk

a to?

"Marcin , nie wszyscy jeszcze zdaja sobie sprawe , ze idiotenhossa sie juz skonczyła"

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
#saturas wskakujesz? być może za 0,5 roku będziesz patrzył na te poziomy tak jak ja na 2,3 teraz.
wówczas 'wszystko będzie takie oczywiste'

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Inzaghi78
Jak tam misie grin

Dzis to chyba nawet byczki nie musza dobijac niedzwiadkow bo same sie tratuja nawzajem uciekajac z SSSSSSSSSSSSSSSS grin

everlasting HOSSA kasa kasa

"Byczków" jest tak mało - 10%. A do tego dzielnie, na przekór wszystkim i wszystkiemu grają zgodnie z trendem. Będą się należały ogromne gratulacje od głupiej większości jeśli na koniec roku znajdziemy się tu.

[Linked Image]

Bo kto by pomyślał.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Originally Posted by mura
#saturas wskakujesz? być może za 0,5 roku będziesz patrzył na te poziomy tak jak ja na 2,3 teraz.
wówczas 'wszystko będzie takie oczywiste'

Jak dla mnie po dzisiejszym wzroście cena jest za wysoka, jakby było poniżej 3,00, to pewnie bym kupił.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by saturas25
Originally Posted by mura
#saturas wskakujesz? być może za 0,5 roku będziesz patrzył na te poziomy tak jak ja na 2,3 teraz.
wówczas 'wszystko będzie takie oczywiste'

Jak dla mnie po dzisiejszym wzroście cena jest za wysoka, jakby było poniżej 3,00, to pewnie bym kupił.

Twój wybór ooo

dla mnie cena wciąż jest za niska, biorąc pod uwagę hossę i plany spółki.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
niektorym sie wydaje ze sa w tym temacie na meczu Widzewa i kiedy Widzew strzela bramka przy stanie 0:3 na 1:3, to stadion ryczy ze szczescia myslac ze przeciwnik tym zostanie powalony , sytuacja sie zmienia kiedy goscie strzela nastepna bramke , cisza na stadionie , co nie Konrad ? laugh

tak Marcin idiottenhossa sie skończyła ,bo wiekszosc jest głupia jak to trafnie okreslił Zorro , kolejny dodruk pieniedzy jej nie przedłuży , na fali tych zapowiedzi co prawda lemingi dokupia od grubasow drogie juz akcje, kurs ich na moment wzrosnie , a lemingi beda potem je sprzedawac po duzo nizszej juz cenie tym samym grubasom smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
niektorym sie wydaje ze sa w tym temacie na meczu Widzewa i kiedy Widzew strzela bramka przy stanie 0:3 na 1:3, to stadion ryczy ze szczescia myslac ze przeciwnik tym zostanie powalony , sytuacja sie zmienia kiedy goscie strzela nastepna bramke , cisza na stadionie , co nie Konrad ? laugh
Po pierwsze jakby Widzew strzelil bramke na 1-3 to napewno nikt by nie ryczal ze szczescia , to tak w kwestii technicznej tongue
Po drugie to MY prowadzimy 3-0 i stracilismy gola na 3-1
Rysiek trend nawet jest w stanie dostrzec babcia z zieleniaka a Ty sie upierasz ze mamy spadkowy laugh
Piszac ze strzelilismy bramke na 1-3 dajesz do zrozumienia ze odbilismy sie po rocznych spadkach smirk


Originally Posted by ELDORADO
tak Marcin idiottenhossa sie skończyła ,bo wiekszosc jest głupia jak to trafnie okreslił Zorro , kolejny dodruk pieniedzy jej nie przedłuży , na fali tych zapowiedzi co prawda lemingi dokupia od grubasow drogie juz akcje, kurs ich na moment wzrosnie , a lemingi beda potem je sprzedawac po duzo nizszej juz cenie tym samym grubasom smile

bardzo trafnie to okreslil piwo
a jak wiemy wiekszosc czeka na spadki i mowi o idiottenhossa grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
kolejny dodruk pieniedzy jej nie przedłuży , na fali tych zapowiedzi co prawda lemingi dokupia od grubasow drogie juz akcje, kurs ich na moment wzrosnie , a lemingi beda potem je sprzedawac po duzo nizszej juz cenie tym samym grubasom smile

to teza, której nie da się udowodnić. czas pokaże.
a właściwie inaczej - zgadzam się z tym scenariuszem, ale dlaczego ma się materializować teraz, a nie za 2 lata?

i jakie 0-3, ziom. gdzie byliśmy 2 lata temu na indeksach, gdzie 2 miesiące temu? mi to wygląda na kontrolowane okładanie rywala, który będąc w narożniku czasem wyprowadzi cios i chwilowo oszołomi silniejszego. ale na nokaut trzeba jeszcze długo czekać.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

kontrakty na DAX-ie rekordy hossy.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

iście byczy dzień:

DAX zamknięcie na rekordach hossy!

jankesy piękna sesja i jedynie koński język dzieli ich od rekordów hossy!

Santa Claus balwan2

Rychu, jaki koniec hossy? grin

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
A co sądzicie o spółce MIDAS ? Bardzo popularna spółka, teraz są w dołku, może wkrótce wybicie?

Strona 46 z 51 1 2 44 45 46 47 48 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, Lukasz111, burbon, rafal08, alfa, cigar), 1,950 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1