|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
z tymi wypłatami unibet nie jest taki szybki jak niektorzy tutaj sugerowali...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
z tymi wypłatami unibet nie jest taki szybki jak niektorzy tutaj sugerowali...:) A dokładniej po ilu dniach dostałeś pieniądze na konto aktualnie?, bo ja zleciłem w niedziele wieczorem i do teraz nie mam - dziwnie długo jak na nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
hmmm ja zleciłem w niedziele rano i wczoraj kaska już leżała spokojnie na koncie,nigdy nie czekałem dłużej niż 48h
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
U mnie coś długo to idzie. Zleciłem w niedzielę i jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Co dziwne zawsze były ekspresem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
no ja sie nei dziwie ze czeka sie troszke wiecej, wkoncu mieli konkretna promocje i pewnie po weekendzie wszyscy zaczeli wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
A ja teraz czepne sie kursow wymiany przy wplacie karta w Unibet. Wplacilem 50 zl, a po rozliczeniu pobrano mi z konta w banku 54,25 zl, czyli prowizja 8,5 % .... Cos sporo, chyba nie ma co tu wplacac karta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Takie różnice wynikają z podwójnego przewalutowania, toć zawsze tak jest, no chyba że trafisz na dobre dni co euro będzie tanie przez kilka dni ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
A ja teraz czepne sie kursow wymiany przy wplacie karta w Unibet. Wplacilem 50 zl, a po rozliczeniu pobrano mi z konta w banku 54,25 zl, czyli prowizja 8,5 % .... Cos sporo, chyba nie ma co tu wplacac karta. dokładnie mi ze stówy pobrali 108,5 paranoja!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
dokładnie mi ze stówy pobrali 108,5 paranoja! to u mnie nie bylo tak zle bo wplacalem 200 a z konta zniknelo 212, ale takie sa uroki przewalutowan i tym podobnych operacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Unibet szybki jak nigdy; dzis o 16tej wplata przelewem a o 18stej kasa juz na koncie!.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Unibet szybki jak nigdy; dzis o 16tej wplata przelewem a o 18stej kasa juz na koncie!. PLUSY ZNOWU! Rano zlecenie wyplaty na konto a popoludniu juz kasa na koncie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230 |
W sobote wieczorkiem wyplacilem kaske niestety nie poinformowalem unibetu czy nie bedzie zadnych problemow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
W sobote wieczorkiem wyplacilem kaske niestety nie poinformowalem unibetu czy nie bedzie zadnych problemow? Jak wypłacasz kase to nie musisz ich o tym informowac, zapewniam cie, ze doskonale o tym wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
jest w unibecie jakis comeback bonus i jak dlugo sie na niego czeka? bo to fajny buk i bym jeszcze u nich zagral, a dzis splukalem sie na man utd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
jest w unibecie jakis comeback bonus i jak dlugo sie na niego czeka? bo to fajny buk i bym jeszcze u nich zagral, a dzis splukalem sie na man utd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak jest cos takiego.Mi przysłali juz 2 razy mailem gdzie dawali 100% depozytu max 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ja mialem już kilka takich bonusow. Mialem chyba 2 po 150zł i 1 po 100zł i 2 po 200zł. Tylko te po 200zł to byly bonusy 50% wiec musialem wplacić 400zł żeby dostać 200zł. Ale ju dawno nie dostalem. Chyba ostatnio gdzieś na począku września dostałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160 |
Panowie nie wiecie jak jest ze zwrotami w unibet.com np za dzisiejsze skoki odwołane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
zwrotow za skoki nie ma, bo konkurs zostal przelozony na jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
A policzyli Wam już te skoki, bo mi jeszcze wisi ten zakład? I nie wiem, czy trzeba do nich pisać, czy sami do tego dojdą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Mnie rozliczyli. Miałem przegrany kupon, może dlatego poszło tak szybko.
|
|
|
Link skopiowany do schowka