Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#426972 08/11/2005 12:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
z tymi wypłatami unibet nie jest taki szybki jak niektorzy tutaj sugerowali...:)

Bonus: Unibet
#426973 08/11/2005 14:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
z tymi wypłatami unibet nie jest taki szybki jak niektorzy tutaj sugerowali...:)
A dokładniej po ilu dniach dostałeś pieniądze na konto aktualnie?, bo ja zleciłem w niedziele wieczorem i do teraz nie mam - dziwnie długo jak na nich.

#426974 08/11/2005 16:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
hmmm ja zleciłem w niedziele rano i wczoraj kaska już leżała spokojnie na koncie,nigdy nie czekałem dłużej niż 48h

#426975 08/11/2005 17:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
U mnie coś długo to idzie. Zleciłem w niedzielę i jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co dziwne zawsze były ekspresem...

#426976 09/11/2005 07:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
no ja sie nei dziwie ze czeka sie troszke wiecej, wkoncu mieli konkretna promocje i pewnie po weekendzie wszyscy zaczeli wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#426977 09/11/2005 08:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
A ja teraz czepne sie kursow wymiany przy wplacie karta w Unibet. Wplacilem 50 zl, a po rozliczeniu pobrano mi z konta w banku 54,25 zl, czyli prowizja 8,5 % ....
Cos sporo, chyba nie ma co tu wplacac karta.

#426978 09/11/2005 18:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Takie różnice wynikają z podwójnego przewalutowania, toć zawsze tak jest, no chyba że trafisz na dobre dni co euro będzie tanie przez kilka dni ...

#426979 09/11/2005 19:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
A ja teraz czepne sie kursow wymiany przy wplacie karta w Unibet. Wplacilem 50 zl, a po rozliczeniu pobrano mi z konta w banku 54,25 zl, czyli prowizja 8,5 % ....
Cos sporo, chyba nie ma co tu wplacac karta.

dokładnie
mi ze stówy pobrali 108,5
paranoja!

#426980 09/11/2005 19:39
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Quote
dokładnie
mi ze stówy pobrali 108,5
paranoja!

to u mnie nie bylo tak zle bo wplacalem 200 a z konta zniknelo 212, ale takie sa uroki przewalutowan i tym podobnych operacji

#426981 09/11/2005 20:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Unibet szybki jak nigdy; dzis o 16tej wplata przelewem a o 18stej kasa juz na koncie!.

#426982 16/11/2005 18:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Unibet szybki jak nigdy; dzis o 16tej wplata przelewem a o 18stej kasa juz na koncie!.

PLUSY ZNOWU! Rano zlecenie wyplaty na konto a popoludniu juz kasa na koncie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#426983 22/11/2005 12:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230
W sobote wieczorkiem wyplacilem kaske niestety nie poinformowalem unibetu czy nie bedzie zadnych problemow?

#426984 22/11/2005 12:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
W sobote wieczorkiem wyplacilem kaske niestety nie poinformowalem unibetu czy nie bedzie zadnych problemow?
Jak wypłacasz kase to nie musisz ich o tym informowac, zapewniam cie, ze doskonale o tym wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#426985 22/11/2005 22:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
jest w unibecie jakis comeback bonus i jak dlugo sie na niego czeka? bo to fajny buk i bym jeszcze u nich zagral, a dzis splukalem sie na man utd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#426986 22/11/2005 22:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
jest w unibecie jakis comeback bonus i jak dlugo sie na niego czeka? bo to fajny buk i bym jeszcze u nich zagral, a dzis splukalem sie na man utd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tak jest cos takiego.Mi przysłali juz 2 razy mailem gdzie dawali 100% depozytu max 100zł

#426987 23/11/2005 16:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
ja mialem już kilka takich bonusow. Mialem chyba 2 po 150zł i 1 po 100zł i 2 po 200zł. Tylko te po 200zł to byly bonusy 50% wiec musialem wplacić 400zł żeby dostać 200zł. Ale ju dawno nie dostalem. Chyba ostatnio gdzieś na począku września dostałem

#426988 25/11/2005 17:30
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
Panowie nie wiecie jak jest ze zwrotami w unibet.com
np za dzisiejsze skoki odwołane.

#426989 25/11/2005 18:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
zwrotow za skoki nie ma, bo konkurs zostal przelozony na jutro

#426990 28/11/2005 10:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
A policzyli Wam już te skoki, bo mi jeszcze wisi ten zakład? I nie wiem, czy trzeba do nich pisać, czy sami do tego dojdą?

#426991 28/11/2005 11:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Mnie rozliczyli. Miałem przegrany kupon, może dlatego poszło tak szybko.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1