Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#427576 27/06/2006 07:21
Dołączył: May 2006
Posty: 23
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 23

Ile czasu oni odpisuja na emaile?

Czekam juz od 24h.

Czy ten bonus 50 EUR dopisuje sie z automatu ? Przy rejetracji wpisalem WCBONUS i juz 1x100 EUR umoczone.

Jechalem z tego linka
http://freebets.football-data.co.uk/centrebet.php

Bonus: Unibet
#427577 27/06/2006 16:48
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Czy jest na forum ktos w rodzaju przedstawiciela Centrebetu(tak jak w przypadku kilku innych bukow) ? Bo cos na e-mail'e za szybko nie odpisuja.

#427578 27/06/2006 17:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Sprawdzcie system antyspamowy na mailu, oni odpisują tylko, że ląduja w koszu jako spam. lub jak w przypadku interii nie ma ich wogole.

#427579 28/06/2006 19:43
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
jakich dokumentów wymagają przy wpłacie/wypłacie na netellera??

#427580 29/06/2006 08:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Na onecie też miałem problemy z ich meilami

#427581 01/07/2006 21:10
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
Quote
Quote
PomocY
Nie wiem co mam im przeslac, wyslalem im wyciag konta inteligo, a oni dalej swoje

We have received the copy of your credit card statement.
Unfortunatley I could not find the information we require to verify your
credit card.

Can you please send a statement that shows your 16 digit credit card number
and your name, so that we may confirm ownership.


Co ja im mam przeslac? skad ja mam wziac taki kwitek gdzie jest podany caly nr karty i moj adres, specjalnie zapalcilem karta w sklepie i na paragonie jest podane tylko ostatnie 3 cyfry a oni rzadaja wszystkie

Ponawiam pytanie, wyslalem im skan wyciagu, karty, dowodu, paszportu, rachunki itp, i dalej chac credit card statement.
Nie moge wplacic przez Neteller, bo neteller nagle zablokowal wplaty visą.
Do tych co wplacali, przeciez musieliscie wyslac ten kwitek:). Uparcie chca dokumentu na ktorym widnieje adres i nr karty, moze im w wordzie napisze , podpisze i wysle ?:D




I jak rozwiązałeś tę sprawę?

#427582 02/07/2006 10:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
buki z UK maja jakies jazdy z wyciagami z karty, swego czasu tez mialem z b365 taki problem, po miesiacu meki udalo sie wyplacic kase:) ale wyslalem im chyba wszystkie dokumenty jakie mialem:D
swoja droga ile trzeba czekac na bonus bo ja czekam 4 dzien i.... nic:P

#427583 02/07/2006 17:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
centrebet jest chyba australijski.
Nie miałem z nimi żadnych kłopotów a gram u nich ponad pół roku
jeśli chodzi o Bet365 to faktycznie potrafią byc upierdliwi.

#427584 04/07/2006 18:19
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
ile czasu szła wam kaska na netellera??

#427585 04/07/2006 20:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Operacje Wpłaty/Wypłaty za pomoca Moneybookers juz ktos w tym buku moze wykonywal ??

#427586 05/07/2006 05:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Czy dostal juz ktos tego bonusa 50 euro - po jakim czasie dopisuja ?? I czy do tego podwojnego obrotu trzeba stawiac zdarzenie o kursie przynajmniej 1,5 czy moze byc "skladak" o kursie przynajmniej 1,5. Z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#427587 05/07/2006 05:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Moneybookers 8-12 godzin niezdażyło mi się dłużej.

#427588 06/07/2006 08:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Jakie dokumenty trzeba wyslac do Centrebet, zeby wyplacili na MB? Wyslalem skan paszportu i rachunku za wode. Paszport niby przyjeli ale napisali, zeby wyslac inny rachunek. Wyslalem skan rozliczenia karty i nic nie odpisali (liczylem, ze to im odpowiada). No ale czekam juz tydzien i pieniedzy nie widac. Odpowiedzi na maile tez nie widac.

Czy warto wyslac jakies inne skany dokumentow czy poczekac jeszcze?

Wojtek

#427589 06/07/2006 13:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Quote
Czy dostal juz ktos tego bonusa 50 euro - po jakim czasie dopisuja ?? I czy do tego podwojnego obrotu trzeba stawiac zdarzenie o kursie przynajmniej 1,5 czy moze byc "skladak" o kursie przynajmniej 1,5. Z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

naprawde nikt nie dostal bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#427590 06/07/2006 18:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Dostałem po dobie od złożenia zakładów na 100 euro.
Jesli chodzi o obrót to może być składak.

Pozdrawiam.

#427591 07/07/2006 22:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Witam,

Jakie dokumenty trzeba wyslac do Centrebet, zeby wyplacili na MB? Wyslalem skan paszportu i rachunku za wode. Paszport niby przyjeli ale napisali, zeby wyslac inny rachunek. Wyslalem skan rozliczenia karty i nic nie odpisali (liczylem, ze to im odpowiada). No ale czekam juz tydzien i pieniedzy nie widac. Odpowiedzi na maile tez nie widac.

Czy warto wyslac jakies inne skany dokumentow czy poczekac jeszcze?

Wojtek

a wplacales do nich przez MB? jesli tak to kiedy? bo teraz maja nowy sposob weryfikacji cos a'la NT.
Ja przy wplacie z MB dostalem od nich tel, babka po ang weryfikowala moje dane , podobno taka teraz maja procedurę.Moze zapytaj ich w mailu o to i podawaj przy temacie maila ID. Do mnie tez nie odpisywali czasem jak nie podalem loginu
O ile pamietam to przy pierwszej wplacie zadali sporo papierkow, wyslij im jakie rach za tel , skany dowodu itp

Jesli wplacales im kartą to musisz wyslac card statement,

Generalnie gram u nich 2 lata i nigdy nie mialem problemow , na konto bankowe kasa szla 2 dni, na NT do 24h max, MB do 24h max. Limitow zadnych. DLa mnie buk z najwyzszej polki. w SBR pna sie w gore

#427592 07/07/2006 22:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha i sprawdzaj w SPAMIE bo tam czesto przychodza maile od nich, kiedys mialem problemy z interia, nie przychodzily wiadomosci, wyslalem z wp i odpisali

#427593 08/07/2006 06:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Przez MB wplacalem jakies 2 miesiace temu. Karta tez wczesniej wplacalem i Netellerem.
Po zleceniu wyplaty odpisali, ze chca ID i rachunek - wyslalem, odpisali, ze ID akceptuja ale prosza o innyc rachunek na firmowym druku. Wyslalem skan rozliczenia karty i potem fakture ze prad.

No i od tygodnia ani pieniedzy ani odpowiedzi na maile. Filtr antyspamowy mam w programie mailowym - jak nie odpisza to sprobuje jeszcze napisac z innego adresu - moze rzeczywiscie tu jest jakis problem?

A jak nie to warto dzwonic? Albo moze sprobuje zlecic wyplate na Neteller?

Wojtek

#427594 08/07/2006 08:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
wyslij do nich mail z wp,onet itp, podajac ID i te skany jeszcze raz. Mialem kiedys to samo z interia, pisalem i nic, okazalo sie ze byly jakies problemy z ta poczta.

Jak znasz dobrze ang to smialo dzwon, bardzo mila i profesjonalna obsluga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />wiedzieli ze jestem z Polski i babka mowila bardzo powoli i wyraznie :>

a jak to nie poskutkuje to wyplac na NT, tu nie zadaja zadnych skanow a wyplata do 24h max. Uwaga sobota\niedziela nie wyplacaja na MB ani NT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z calym przekonaniem nie jest to buk , ktory nie odpisuje bo Cie "olewa" tylko pewnie jakies problemy sa w mailach

#427595 08/07/2006 14:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dzieki za pomoc - wyslalem rano jeszcze raz i odpowiedzieli, ze jeszcze musza zweryfikowac dokumenty ale wyplaca niedlugo.

Nie wiem czy maile nie dochodzily czy cos innego. W kazdym razie teraz wyslalem na 3 rozne adresy centrebet, help i accounts z nr konta w tytule i doszlo.

Wojtek

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1