|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 23 |
Ile czasu oni odpisuja na emaile? Czekam juz od 24h. Czy ten bonus 50 EUR dopisuje sie z automatu ? Przy rejetracji wpisalem WCBONUS i juz 1x100 EUR umoczone. Jechalem z tego linka http://freebets.football-data.co.uk/centrebet.php
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Czy jest na forum ktos w rodzaju przedstawiciela Centrebetu(tak jak w przypadku kilku innych bukow) ? Bo cos na e-mail'e za szybko nie odpisuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Sprawdzcie system antyspamowy na mailu, oni odpisują tylko, że ląduja w koszu jako spam. lub jak w przypadku interii nie ma ich wogole.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
jakich dokumentów wymagają przy wpłacie/wypłacie na netellera??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Na onecie też miałem problemy z ich meilami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
PomocY Nie wiem co mam im przeslac, wyslalem im wyciag konta inteligo, a oni dalej swoje
We have received the copy of your credit card statement. Unfortunatley I could not find the information we require to verify your credit card.
Can you please send a statement that shows your 16 digit credit card number and your name, so that we may confirm ownership.
Co ja im mam przeslac? skad ja mam wziac taki kwitek gdzie jest podany caly nr karty i moj adres, specjalnie zapalcilem karta w sklepie i na paragonie jest podane tylko ostatnie 3 cyfry a oni rzadaja wszystkie Ponawiam pytanie, wyslalem im skan wyciagu, karty, dowodu, paszportu, rachunki itp, i dalej chac credit card statement. Nie moge wplacic przez Neteller, bo neteller nagle zablokowal wplaty visą. Do tych co wplacali, przeciez musieliscie wyslac ten kwitek:). Uparcie chca dokumentu na ktorym widnieje adres i nr karty, moze im w wordzie napisze , podpisze i wysle ?:D I jak rozwiązałeś tę sprawę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
buki z UK maja jakies jazdy z wyciagami z karty, swego czasu tez mialem z b365 taki problem, po miesiacu meki udalo sie wyplacic kase:) ale wyslalem im chyba wszystkie dokumenty jakie mialem:D swoja droga ile trzeba czekac na bonus bo ja czekam 4 dzien i.... nic:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
centrebet jest chyba australijski. Nie miałem z nimi żadnych kłopotów a gram u nich ponad pół roku jeśli chodzi o Bet365 to faktycznie potrafią byc upierdliwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
ile czasu szła wam kaska na netellera??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Operacje Wpłaty/Wypłaty za pomoca Moneybookers juz ktos w tym buku moze wykonywal ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Czy dostal juz ktos tego bonusa 50 euro - po jakim czasie dopisuja ?? I czy do tego podwojnego obrotu trzeba stawiac zdarzenie o kursie przynajmniej 1,5 czy moze byc "skladak" o kursie przynajmniej 1,5. Z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Moneybookers 8-12 godzin niezdażyło mi się dłużej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Jakie dokumenty trzeba wyslac do Centrebet, zeby wyplacili na MB? Wyslalem skan paszportu i rachunku za wode. Paszport niby przyjeli ale napisali, zeby wyslac inny rachunek. Wyslalem skan rozliczenia karty i nic nie odpisali (liczylem, ze to im odpowiada). No ale czekam juz tydzien i pieniedzy nie widac. Odpowiedzi na maile tez nie widac.
Czy warto wyslac jakies inne skany dokumentow czy poczekac jeszcze?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Czy dostal juz ktos tego bonusa 50 euro - po jakim czasie dopisuja ?? I czy do tego podwojnego obrotu trzeba stawiac zdarzenie o kursie przynajmniej 1,5 czy moze byc "skladak" o kursie przynajmniej 1,5. Z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> naprawde nikt nie dostal bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Dostałem po dobie od złożenia zakładów na 100 euro. Jesli chodzi o obrót to może być składak.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam,
Jakie dokumenty trzeba wyslac do Centrebet, zeby wyplacili na MB? Wyslalem skan paszportu i rachunku za wode. Paszport niby przyjeli ale napisali, zeby wyslac inny rachunek. Wyslalem skan rozliczenia karty i nic nie odpisali (liczylem, ze to im odpowiada). No ale czekam juz tydzien i pieniedzy nie widac. Odpowiedzi na maile tez nie widac.
Czy warto wyslac jakies inne skany dokumentow czy poczekac jeszcze?
Wojtek a wplacales do nich przez MB? jesli tak to kiedy? bo teraz maja nowy sposob weryfikacji cos a'la NT. Ja przy wplacie z MB dostalem od nich tel, babka po ang weryfikowala moje dane , podobno taka teraz maja procedurę.Moze zapytaj ich w mailu o to i podawaj przy temacie maila ID. Do mnie tez nie odpisywali czasem jak nie podalem loginu O ile pamietam to przy pierwszej wplacie zadali sporo papierkow, wyslij im jakie rach za tel , skany dowodu itp Jesli wplacales im kartą to musisz wyslac card statement, Generalnie gram u nich 2 lata i nigdy nie mialem problemow , na konto bankowe kasa szla 2 dni, na NT do 24h max, MB do 24h max. Limitow zadnych. DLa mnie buk z najwyzszej polki. w SBR pna sie w gore
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
aha i sprawdzaj w SPAMIE bo tam czesto przychodza maile od nich, kiedys mialem problemy z interia, nie przychodzily wiadomosci, wyslalem z wp i odpisali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Przez MB wplacalem jakies 2 miesiace temu. Karta tez wczesniej wplacalem i Netellerem. Po zleceniu wyplaty odpisali, ze chca ID i rachunek - wyslalem, odpisali, ze ID akceptuja ale prosza o innyc rachunek na firmowym druku. Wyslalem skan rozliczenia karty i potem fakture ze prad.
No i od tygodnia ani pieniedzy ani odpowiedzi na maile. Filtr antyspamowy mam w programie mailowym - jak nie odpisza to sprobuje jeszcze napisac z innego adresu - moze rzeczywiscie tu jest jakis problem?
A jak nie to warto dzwonic? Albo moze sprobuje zlecic wyplate na Neteller?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
wyslij do nich mail z wp,onet itp, podajac ID i te skany jeszcze raz. Mialem kiedys to samo z interia, pisalem i nic, okazalo sie ze byly jakies problemy z ta poczta.
Jak znasz dobrze ang to smialo dzwon, bardzo mila i profesjonalna obsluga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />wiedzieli ze jestem z Polski i babka mowila bardzo powoli i wyraznie :>
a jak to nie poskutkuje to wyplac na NT, tu nie zadaja zadnych skanow a wyplata do 24h max. Uwaga sobota\niedziela nie wyplacaja na MB ani NT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z calym przekonaniem nie jest to buk , ktory nie odpisuje bo Cie "olewa" tylko pewnie jakies problemy sa w mailach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dzieki za pomoc - wyslalem rano jeszcze raz i odpowiedzieli, ze jeszcze musza zweryfikowac dokumenty ale wyplaca niedlugo.
Nie wiem czy maile nie dochodzily czy cos innego. W kazdym razie teraz wyslalem na 3 rozne adresy centrebet, help i accounts z nr konta w tytule i doszlo.
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|