|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Panowie, szukam dosyć pilnie jakiegoś telefonu do neta (betfair).
Znajde coś lepszego za 6 stówek niż HTC Hero ? Samsung i5700
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Panowie, szukam dosyć pilnie jakiegoś telefonu do neta (betfair).
Znajde coś lepszego za 6 stówek niż HTC Hero ? Samsung i5700 Sorry HTC Hero(pomylily mi sie modele). za 6 stowek ciezko bedzie znalezc lepszy. W koncu 3-4 stowki wiecej inna klasa telefonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Panowie, szukam dosyć pilnie jakiegoś telefonu do neta (betfair).
Znajde coś lepszego za 6 stówek niż HTC Hero ? Samsung galaxy spica i5700 z androidem, lub Htc Hd z windowsem (ale za to wiekszy wyswietlacz i wieksza rodzialka, co bardzo uprzyjemnia przegladanie neta i obstawianie). Sam mam Htc HD, wlasciwie tylko do rozmow i netu, mimo, ze nie jest najnowszy nie zamienilbym na nic innego  Bardzo mi odpowiadaja jego wymiary (ciezko znalezc z wysw. ponad 3,7 cala do 115cm wysokosci). Ma tez moim zdaniem bardzo elegancki wyglad (w przeciwienstwie np. do i5700). Jak ci sie uda wyrwac to jeszcze Omnia II wchodzi w gre, nieco lepsza niz Htc HD, wyglad tez fajny, ale za to wymiary nieco wieksze. Panowie, który telefon moglibyście polecić. Sony Ericsoon Xperia X10 Wlasnie szukam telefonu i PRAWIE zdecydowalem sie na ten model. Na dniach wyszla aktualizacja Androida 2.1(Nagrywanie filmikow w 720p) zoptymalizowanie systemu i wiele innych ulepszen. , wiec nie jest zle. Tylko brak multitoucha. Wyczytalem bedzie upgrade ale dopiero w I kwartale 2011r. Cena 1300zl. Jednak chyba wart tej ceny. Jak typy siadaja lepiej wziac fona niz wtopic po chwili  Gdzie tak przeplacasz, ze az 1300zl za X10? Tel bardzo fajny, szczegolnie po wgraniu nowego Androida, ale nie za ta cene.. Na allegro wisza po 1,1k nowki z gwarancja itd. Za 1,3 masz juz nowke Samsunga Galaxy S lub za 1,2 Htc Desire.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
panowie ile powinienem zaproponować za 4 letniego iphona 3G 8gb waszym zdaniem? 300-400zł myślałem bo to od byłej szefowej, prawie nieużywany wiem co się z nim działo itp. a na allegro widzę używane z gwarancją za 600około, na pewno młodsze niż ten.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Nokia 5228 czy Samsung Monte  ? Jakieś opinie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Play ma w reklamie Nokie E52 za 1zł....moze mi ktoś powiedzieć gdzie ja to k.rwa znajdę? przy jakim niby abonamencie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Play ma w reklamie Nokie E52 za 1zł....moze mi ktoś powiedzieć gdzie ja to k.rwa znajdę? przy jakim niby abonamencie? abo dla firm za 6 dyszek ps. suma sumarum wzialem tego Hero i narazie nie narzekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 17 |
Czy znana jest data premiery HTC HD3? Miał się pojawić na rynku w listopadzie. Nie potrafię znaleźć aktualniejszych informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Play ma w reklamie Nokie E52 za 1zł....moze mi ktoś powiedzieć gdzie ja to k.rwa znajdę? przy jakim niby abonamencie? Przy LongPlay Telefon 69, LongPlay 99, Play Premium 200, One Play PRO 60 (na 36 miesięcy) oraz w ofertach dla biznesu - od Firmowa 75 i Biznes 90 wzwyż. W razie pytań zapraszam ewentualnie na PW - zwłaszcza w kwestii oferty dla biznesu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Tel na kartę: Heyah czy Play?  Proszę o wasze zdaniie w tej kwestii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Tel na kartę: Heyah czy Play?  Proszę o wasze zdaniie w tej kwestii. jesli masz znajomych w PLAY to wybór jest prosty bo dzwonisz sobie do nich za free  ale jesli wiekszość Heyah to ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie dodałem  Rozlożone po równo, w dodatku inne sieci też wchodzą w grę  Przekonam się chyba do Play, konto po doładowaniu ważne rok czasu ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Ja jestem właśnie w Heyah, wszystko jest spoko naprawdę spoko tylko ostatnio dostaję mnóstwo sieciowych esów!!
co do Play to wybieram się właśnie tam w abonament, ale z tego wiem to z zasięgiem problemy maja cały czas...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W Heyah też dzwonisz do nich za free. Ja mam Heyah i nie narzekam (przeniosłem z Orange).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja jestem właśnie w Heyah, wszystko jest spoko naprawdę spoko tylko ostatnio dostaję mnóstwo sieciowych esów!! mam tel w Plusie, przy podpisywaniu umowy zaznaczylem, ze nie chce dostawac reklam, promocji, ani wygrywac BMW, a pomimo tego dostawalem tego po kilka w tygodniu, zadzwonilem do biura obslugi i po 3 dniach wyslali mi list z przeprosinami  wiec zadzwon do BOKu i po sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Ja jestem właśnie w Heyah, wszystko jest spoko naprawdę spoko tylko ostatnio dostaję mnóstwo sieciowych esów!! mam tel w Plusie, przy podpisywaniu umowy zaznaczylem, ze nie chce dostawac reklam, promocji, ani wygrywac BMW, a pomimo tego dostawalem tego po kilka w tygodniu, zadzwonilem do biura obslugi i po 3 dniach wyslali mi list z przeprosinami  wiec zadzwon do BOKu i po sprawie tylko, że ja kiedyś zgodziłem się na to, że przy doładowaniach będę dostawał +10% i wydaje mi się że wtedy zaakceptowałem regulamin który obejmował te wszystkie BMW, Mercedesy...itd itp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Panowie wiem że temat wałkowany już , ale tak jeszcze raz łopatologicznie  jaki telefon do obstawiania i pisania na forum będzie najporęczniejszy? tak za około tysia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kwestia czy chcesz fizyczna klawiature czy wystarczy ci wirtualna qwerty. Za tysiaka to masz bardzo duzy wybor, wiekszosc telefonow miesci sie do 1,2k. Zalezy tez czy chcesz nowke czy styknie uzywany. Juz pomine kwestie wymiarow..
Jesli chcesz fizyczna to Motorola Milestone ewentualnie Nokia N97 (ale to ewentualnie), jesli nie potrzebujesz fizycznej klawy to full wybor, np Htc Desire, SE Xperia x10, Samsung Galaxy S, Samsung Wave, Htc Hd2 Wybor zalezy czy chcesz nowke czy uzywany, jaki system (polecam raczej Androida wiec Samsung Wave i Htc Hd2 oraz Nokia N97 odpadaja), zalezy tez czy mozesz nieco nagiac budzet np. na 1100zl itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
wole klasyczna klawiaturę, mogę nagiąć budżet, telefon chce nowy , chodzi mi o coś co będzie wygodne w pisaniu np. na forum i obstawianiu. I jeszcze jedno, który będzie miał najmocniejszą baterię? sorky za naiwne pytania, ale czy xperia nie ma fizycznej klawiatury?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|