|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
zagra pewnie nie w pelnym wymiarze... ktos jeszcze out czy wszyscy graja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
tak, też coś słyszałem, że może zagrać, ale zerknąłem na szybko i widziałem out  nom pewnie na stronie eniej  nie raz mnie zawiodla jak gralem do poludnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
moze i tak ale ja generalnie mam gdzies to miami zeby sie denerwowac a kurs 1.4 nic nadzwyczajnego dla mnie to dzis najpewniejszy typ do tego mozna sprobowac memphis po 5.5 to juz wole czikago i kurs wiekszy i u siebie graja i musza pokazac sie kibica po ostatniej kompromitacji z orlando a i OKC cos zwalnia po tym meczu były juz dwa inne w tym jeden w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
moze i tak ale ja generalnie mam gdzies to miami zeby sie denerwowac a kurs 1.4 nic nadzwyczajnego dla mnie to dzis najpewniejszy typ do tego mozna sprobowac memphis po 5.5 to juz wole czikago i kurs wiekszy i u siebie graja i musza pokazac sie kibica po ostatniej kompromitacji z orlando a i OKC cos zwalnia wybacz ale jakos nie widze zbyt dobrego typu w graniu przeciw thunder ktore majac duranta i westbrooka jest w stanie wygrac z kazdym w kazdych warunkach dla mnie zbyt nieprzewidywalna ekipa i moga polknac chicago albo dostac 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
to gdzieś mi umknęło heheh duzo roboty mam teraz w firmie  nie no żart wiem ale z hjuston to buzzer na OT a w bostonie to tak srednio to wygladalo zwłaszcza Carlos mysle ze dzis czikago izzi russel wczoraj juz nie wygladal jak w poprzednich meczach cos zadyszki dostal wczoraj ale wiadomo nba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ja dzis na pewno sprobuje miami mimo ze staram sie unikac kursow 1.4 w nba to tutaj widze wade'a i lebrona jak niszcza bucks nad stawka jeszcze pomysle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wybacz ale jakos nie widze zbyt dobrego typu w graniu przeciw thunder ktore majac duranta i westbrooka jest w stanie wygrac z kazdym w kazdych warunkach dla mnie zbyt nieprzewidywalna ekipa i moga polknac chicago albo dostac 20 w NBA to tak można powiedzieć o niemal każdym  A co sądzicie o Minnesocie ? Będzie to za dwa sezony - nowy Oklahoma czy coś w ten deseń ?  Korci przeciw Knicks, chociaż Ci są on fire ostatnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
nie wiem bukma stwierdzam to co widziałem wczoraj na OKC a dzis Thunder na desce śmiało moge stwierdzic beda zabici a i w pomalowane russelowi przy takiej formie jak wczoraj bedzie ciezko sie dostac nie widze wiekszych szans dla OKC i jescze mecz dzien po dniu ale to tylko takie moje przemyślenia ja spadam Panowie na wszysstkie kontr-argumenty odpowiem nad ranem  pozdrawiam powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Ja zagrałem coś takiego panowie: 1 MIA Heat @ 1.43 2 CHI Bulls @ 1.50 3 ORL Magic -3.0 @ 1.50 4 NY Knicks -3.0 @ 1.50 Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Grac orlando po takim kursie zenucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
no trudno stało się jutro odrobisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
co tam Panowie z nbieju ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
dobralem stawke aby byl rowny tysiac na prezenty  jak nie wejdzie to nic sie nie stanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
dobralem stawke aby byl rowny tysiac na prezenty  jak nie wejdzie to nic sie nie stanie  też to sobie policzyłem z ciekawości bo tak własnie myślałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
zagral ktos kiedys mecz na bet365 ktory sie rozpoczal???nie chodzi mi o live
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
przepraszam, źle przeczytałem anuluję to ->  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|