Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#428824 04/07/2006 10:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
a jak ja mam konto na MB w zlotowkach to oni przelicza to na dolary??

Bonus: Unibet
#428825 04/07/2006 14:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Wiesz nie wiem ale można to sprawdzić w ten sposób:
w momencie depozytu (np. zadeklarujesz 300$) i gdy otworzy się Tobie okno Moneybookers (po wpisaniu hasła) zobaczysz kwotę 300 $ i w nawiasie w przeliczeniu ile to jest PLN.
Jeśli tak będzie to znaczy że oni przeliczają PLN-$ i $-PLN.

#428826 04/07/2006 14:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
a jak ja mam konto na MB w zlotowkach to oni przelicza to na dolary??

tak, przez MB mozna wplacic majac inne waluty...

#428827 22/07/2006 13:42
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Mam z nimi niemały problem. Otóż mniej więcej od 10 dni nie mogę się do nich zalogować. Po wpisaniu danych wyskakuje taki oto komunikat :
Wagering has been temporarily suspended. Please contact our Customer Service Department at [email][email protected].[/email]

Napisałem kilka e-maili pod podany adres jak i pod drugi podany na stronie i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wcześniej nie miałem z nimi jakichkolwiek problemów. Być może ich zachowanie ma jakis zwiazek z wplata jaka dokonalem do nich po raz pierwszy karta kredytowa (wczesniej transakcje przez MB).
Zważywszy fakt posiadania u nich środków ich zachowanie jest, delikatnie mówiąc, conajmniej irytujące.
Może ktoś z userów pomoże w rozwikłaniu tej sytuacji ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#428828 22/07/2006 14:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Ja ich olałem,mimo ich super repotacji,chciałem do nich wpłacic pieniądze,napisałem maila wcześniej z zapytaniem co do karty itp i nikt nie odpisał mi na niego a to było z 2 tyg temu,oni mnie olali to ja olewam ich.Nieciekawe zachowanie

#428829 22/07/2006 16:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To znaczy jakie to było zapytanie? "Czy moja karta xyz będzie u was działać?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#428830 22/07/2006 17:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jakies 2 tygodnie temu z tego co pamietam to mieli lekkie problemy techniczne, bylo info na glownej stronie, zeby im w tych dniach maili nie wysylac...moze poprostu przeoczyles te info i stad ten problem

#428831 23/07/2006 14:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
mam pytanie

chcialbym wplacic kase na pinnacle poprzez przelew bankowy

pierwszy raz bede wysylal kase do fiirmy ktora nie ma konta w polsce

moglibyscie mi naspisac jak wypelnic druk
pozdro

#428832 23/07/2006 15:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam pytanie

chcialbym wplacic kase na pinnacle poprzez przelew bankowy

pierwszy raz bede wysylal kase do fiirmy ktora nie ma konta w polsce

moglibyscie mi naspisac jak wypelnic druk
pozdro

najpierw napisz skad ta kase chcesz wyslac, druki do przelewow zagranicznych sa inne niz te do przelewow krajowych, byles juz w banku z ktorego chcesz wyslac przelew sie spytac czy wogole oni obluguja przelewy zagraniczne?

dam Ci rade, daj sobie spokuj z taka zabawa, wplac przez moneybookers najlepiej

#428833 26/07/2006 12:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Mam pytanie. Czytałem troszke o handi w Pinnacle ale nie wiem czym sie różni zakład "Money Line"(czyli suchy typ) np na Legie po kursie 1.667 od zakładu "Spread" (handikap -0,5) na Legie po kursie 1.714. Czy jeżeli Legia wygra 1:0 to zwrócą połowę stawki a połowę wypłacą po kursie 1.714. Wydaje mi się że wtedy byłoby napisane ( -0,5 and -1 ). Proszę o pilną odpowiedź. Z góry dziękuję.

#428834 26/07/2006 12:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
spread i to szybko wez;)

#428835 26/07/2006 13:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
W Pinnacle dosyć często pojawiają się różnice pomiędzy ofertą na Spread, a tą na Moneyline - nawet jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi dokładnie o to samo, czyli wyjazdowe zwycięstwo Legii dowolną ilością goli!
Nic tylko korzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Różnica między Spread a Moneyline to przede wszystkim wysokość limitów!

#428836 26/07/2006 13:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
spread i to szybko wez;)

w profku rano na legie bylo 1.91 wiec kurs w okolicaqch 1.7 to i tak strasznie malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale widze, ze kurs leci i to ostro w dol, w betfair juz tez kolo 1.75, w profku 1.80 teraz...jak dla mnie kursy zbyt niskie jak na wyjazdowy mecz, te 1.91 bylo do przyjecia, ale jakby bez podatku bylo

#428837 26/07/2006 13:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
W Pinnacle dosyć często pojawiają się różnice pomiędzy ofertą na Spread, a tą na Moneyline - nawet jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi dokładnie o to samo, czyli wyjazdowe zwycięstwo Legii dowolną ilością goli!
Nic tylko korzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Różnica między Spread a Moneyline to przede wszystkim wysokość limitów!

ta roznica jest spowodowana rozna marża, na handicapy marża jest nizsza

#428838 26/07/2006 13:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Dzięki wszystkim za odpowiedź (przyda sie na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )Legie zagrałem na "Spread" po kursie 1.896 dziś rano ale jak wystawili "Money Line" i zobaczyłem różnicę w kursach to troche się wystraszyłem i ewentualnie chciałem skontrować (też byłbynm na + bo jakiś hura optymizm zapanował i kursy poszybowały w dół).
Pozdrawiam.

#428839 03/08/2006 00:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pytanie...jesli wplacilem przez MB do Pinnacle i potem chce wyplacic z powrotem na MB...to zadaja jakichs skanow? i ile idzie zwykle kasa z Pinnacle do MB? Pytam bo nacialem sie na Pointbet gdzie czekalem chyba 2 tygodnie na kase...

#428840 03/08/2006 02:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Oczekiwać będą od Ciebie skan dowodu, wtedy wypłata trwa naprade expresowo, bo w ten sam dzień, zdarzyło mi się że mieli syf i na wypłate czekałem 3-4 dni, ale i tak wszystko się wyjasniło, przeprosili, wypłacili i wszystko grało.

#428841 03/08/2006 09:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam pytanie...jesli wplacilem przez MB do Pinnacle i potem chce wyplacic z powrotem na MB...to zadaja jakichs skanow? i ile idzie zwykle kasa z Pinnacle do MB? Pytam bo nacialem sie na Pointbet gdzie czekalem chyba 2 tygodnie na kase...

ode mnie nic nie chcieli przy pierwszej wyplacie, kase mialem po 15 minutach na MB

#428842 06/08/2006 15:41
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Czy Pinnacle na soccer ma tylko handi ? Nie ma 1x2 ?

#428843 06/08/2006 16:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
ma

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1