|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
a jak ja mam konto na MB w zlotowkach to oni przelicza to na dolary??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Wiesz nie wiem ale można to sprawdzić w ten sposób: w momencie depozytu (np. zadeklarujesz 300$) i gdy otworzy się Tobie okno Moneybookers (po wpisaniu hasła) zobaczysz kwotę 300 $ i w nawiasie w przeliczeniu ile to jest PLN. Jeśli tak będzie to znaczy że oni przeliczają PLN-$ i $-PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a jak ja mam konto na MB w zlotowkach to oni przelicza to na dolary?? tak, przez MB mozna wplacic majac inne waluty...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Mam z nimi niemały problem. Otóż mniej więcej od 10 dni nie mogę się do nich zalogować. Po wpisaniu danych wyskakuje taki oto komunikat : Wagering has been temporarily suspended. Please contact our Customer Service Department at [email] [email protected].[/email] Napisałem kilka e-maili pod podany adres jak i pod drugi podany na stronie i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wcześniej nie miałem z nimi jakichkolwiek problemów. Być może ich zachowanie ma jakis zwiazek z wplata jaka dokonalem do nich po raz pierwszy karta kredytowa (wczesniej transakcje przez MB). Zważywszy fakt posiadania u nich środków ich zachowanie jest, delikatnie mówiąc, conajmniej irytujące. Może ktoś z userów pomoże w rozwikłaniu tej sytuacji ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Ja ich olałem,mimo ich super repotacji,chciałem do nich wpłacic pieniądze,napisałem maila wcześniej z zapytaniem co do karty itp i nikt nie odpisał mi na niego a to było z 2 tyg temu,oni mnie olali to ja olewam ich.Nieciekawe zachowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To znaczy jakie to było zapytanie? "Czy moja karta xyz będzie u was działać?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jakies 2 tygodnie temu z tego co pamietam to mieli lekkie problemy techniczne, bylo info na glownej stronie, zeby im w tych dniach maili nie wysylac...moze poprostu przeoczyles te info i stad ten problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
mam pytanie
chcialbym wplacic kase na pinnacle poprzez przelew bankowy
pierwszy raz bede wysylal kase do fiirmy ktora nie ma konta w polsce
moglibyscie mi naspisac jak wypelnic druk pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie
chcialbym wplacic kase na pinnacle poprzez przelew bankowy
pierwszy raz bede wysylal kase do fiirmy ktora nie ma konta w polsce
moglibyscie mi naspisac jak wypelnic druk pozdro najpierw napisz skad ta kase chcesz wyslac, druki do przelewow zagranicznych sa inne niz te do przelewow krajowych, byles juz w banku z ktorego chcesz wyslac przelew sie spytac czy wogole oni obluguja przelewy zagraniczne? dam Ci rade, daj sobie spokuj z taka zabawa, wplac przez moneybookers najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Mam pytanie. Czytałem troszke o handi w Pinnacle ale nie wiem czym sie różni zakład "Money Line"(czyli suchy typ) np na Legie po kursie 1.667 od zakładu "Spread" (handikap -0,5) na Legie po kursie 1.714. Czy jeżeli Legia wygra 1:0 to zwrócą połowę stawki a połowę wypłacą po kursie 1.714. Wydaje mi się że wtedy byłoby napisane ( -0,5 and -1 ). Proszę o pilną odpowiedź. Z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
W Pinnacle dosyć często pojawiają się różnice pomiędzy ofertą na Spread, a tą na Moneyline - nawet jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi dokładnie o to samo, czyli wyjazdowe zwycięstwo Legii dowolną ilością goli! Nic tylko korzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Różnica między Spread a Moneyline to przede wszystkim wysokość limitów!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w profku rano na legie bylo 1.91 wiec kurs w okolicaqch 1.7 to i tak strasznie malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale widze, ze kurs leci i to ostro w dol, w betfair juz tez kolo 1.75, w profku 1.80 teraz...jak dla mnie kursy zbyt niskie jak na wyjazdowy mecz, te 1.91 bylo do przyjecia, ale jakby bez podatku bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W Pinnacle dosyć często pojawiają się różnice pomiędzy ofertą na Spread, a tą na Moneyline - nawet jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi dokładnie o to samo, czyli wyjazdowe zwycięstwo Legii dowolną ilością goli! Nic tylko korzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Różnica między Spread a Moneyline to przede wszystkim wysokość limitów! ta roznica jest spowodowana rozna marża, na handicapy marża jest nizsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Dzięki wszystkim za odpowiedź (przyda sie na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )Legie zagrałem na "Spread" po kursie 1.896 dziś rano ale jak wystawili "Money Line" i zobaczyłem różnicę w kursach to troche się wystraszyłem i ewentualnie chciałem skontrować (też byłbynm na + bo jakiś hura optymizm zapanował i kursy poszybowały w dół). Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie...jesli wplacilem przez MB do Pinnacle i potem chce wyplacic z powrotem na MB...to zadaja jakichs skanow? i ile idzie zwykle kasa z Pinnacle do MB? Pytam bo nacialem sie na Pointbet gdzie czekalem chyba 2 tygodnie na kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Oczekiwać będą od Ciebie skan dowodu, wtedy wypłata trwa naprade expresowo, bo w ten sam dzień, zdarzyło mi się że mieli syf i na wypłate czekałem 3-4 dni, ale i tak wszystko się wyjasniło, przeprosili, wypłacili i wszystko grało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pytanie...jesli wplacilem przez MB do Pinnacle i potem chce wyplacic z powrotem na MB...to zadaja jakichs skanow? i ile idzie zwykle kasa z Pinnacle do MB? Pytam bo nacialem sie na Pointbet gdzie czekalem chyba 2 tygodnie na kase... ode mnie nic nie chcieli przy pierwszej wyplacie, kase mialem po 15 minutach na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Czy Pinnacle na soccer ma tylko handi ? Nie ma 1x2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|