Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#428844 06/08/2006 19:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
owszem ma ale na niektóre wydarzenia tylko

Last edited by wHiTe_StAr; 06/08/2006 19:40.
Bonus: Unibet
#428845 07/08/2006 05:19
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Quote
ma

A mnie caly czas sie pokazuje -0.5 lub -1.5 itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#428846 07/08/2006 15:06
Dołączył: May 2006
Posty: 23
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 23

Czym sie rozni zaklad "pk and +0.5" od "+0.5" ? Czy ktos to moze jasno wyjasnic?

#428847 07/08/2006 15:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
pk to nic innego jak azjan 0:0. Zakład pk and +0.5 oznacza że połowa stawki idzie na handi 0:0 a druga połowa na +0.5. W przypadku drugiego zakładu handi +0.5 cała stawka idzie na tego azjana.

#428848 11/08/2006 23:53
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
polecacie mi grac w Pinnacle jezeli nie znam praktycznie jezyka angielskiego? Mam zamiar wplacic niezla kase do tego buka ale przeciez jak dostane meila to sie zgubie... i drugie pytanko co to za bonus 500$ ?

#428849 12/08/2006 00:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Juvek ja bym się nie martwił jeśli masz problemy z jęz. ang. jeżeli będziesz kiedykolwiek pisał do ich supportu to będziesz chyba na tyle sprytny aby złożyć dwa zdania z pomocą słownika, skoro nie znasz praktycznie języka, oni na penwo Cię zrozumieją. Po rejestracji i pierwszej wpłacie dostaniesz chyba tylko jednego maila z danymi konta + kwotą wpłaty. O bonusa nie będziesz musiał się prosić bo robią to automatycznie.

up to $500 - tyle wynosi maksymalny bonus, 10% od wpłaconej sumy (min. $250 aby sie załapać) zatem aby otrzymać maxymalny bonus $500 musiałbyś wpłacić do Pinn $5000.

#428850 12/08/2006 00:08
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Ok. Wielki dzięki Schranzer. Będę wiedział do kogo się udać w potrzebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#428851 12/08/2006 06:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274
lubie tego buczka tongue

#428852 12/08/2006 06:46
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jakie są warunki obrotu tego bonusu, oraz czy warto skorzystać z niego maxymalnie tzn wpłącić te 5000$?? Czy lepiej pierwszą wpłatę dokonać za pomocą przelewu czy karty kredytowej??

#428853 13/08/2006 16:50
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mam prośbę do grających w tej firmie -
planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań -
( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek )
jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można
dzięki na info

#428854 13/08/2006 17:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam prośbę do grających w tej firmie -
planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań -
( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek )
jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można
dzięki na info

w takiej walucie w jakiej Ci sie bedzie lepiej grac, jak bedziesz mial i w pinnie i w mb konto w tej samej walucie to nie ma zadnych przewalutowan, przewalutowanie masz potem z mb - konto bankowe, a tam to juz praktycznie bez roznicy czy to bedzie usd-pln czy euro-pln, jak wplacisz przez MB to nawet musisz wyplacic na mb, wyplata moze byc oczywiscie wyzsza

PS. jesli bedziesz chcial skorzystac z bonusu 10% to pamietaj, ze depozytu+bonus nie mozesz wyplacic przez 30 dni, wszystko powyzej mozesz smialo wyplacic

#428855 13/08/2006 17:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jakie są warunki obrotu tego bonusu, oraz czy warto skorzystać z niego maxymalnie tzn wpłącić te 5000$?? Czy lepiej pierwszą wpłatę dokonać za pomocą przelewu czy karty kredytowej??

mysle, ze warto skorzystac, ale w pinnie nie bonus jest ciekawy, a kursy, ja tam konto zalozylem nie dla bonusu, a dla kursow, szybkosci wyplat i oferty, gram tam juz sporo czasu i jestem zadowolony, mam tam 80% mojego kapitalu, a co do pierwszej wplaty to oni nie maja konta w polsce i jak chcesz do nich przelewem wplacic to musisz przelac kase na zagraniczne konto, ja polecam wplate przez mb lub netellera

#428856 15/08/2006 22:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
mam prośbę do grających w tej firmie -
planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań -
( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek )
jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można
dzięki na info

Też miałem podobny dylemat i wybrałem EURO
Zadecydował fakt, że z MB można dokonywac zwrotu na karte
kredytową, którą mam w EURo.

Są bukmacherzy, którzy nie mają EUR a jedynie USD
i wtedy przewalutowania niechybnie nastepują.
W MB jak w przewalutowanie zamieszana jest PLN, to 1,3% prowizja.

#428857 17/08/2006 17:03
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mam pytanko co do bonusu 10 % - min 250 usd wpłaty- a przeliczeniu u nich na euro to ile ?może ktoś robił wpłatę w euro , żeby załapać się na bonus 10 %
( na rynku bankowym dolar to ok. 0,78 euro - ale nie wiem jaki oni przelicznik stosują )
skan dowodu wysyłać im od razu po rejestracji czy ew. przed wypłatą .
dzięki za info .

#428858 17/08/2006 19:16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
mam pytanko co do bonusu 10 % - min 250 usd wpłaty- a przeliczeniu u nich na euro to ile ?może ktoś robił wpłatę w euro , żeby załapać się na bonus 10 %
( na rynku bankowym dolar to ok. 0,78 euro - ale nie wiem jaki oni przelicznik stosują )
skan dowodu wysyłać im od razu po rejestracji czy ew. przed wypłatą .
dzięki za info .

Proponuje nieco dołożyć i zrobic sobie bonus ok. 25%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Otwarcie rachunku (również w Euro) upoważnia do otrzymania Bigger Bonusa ($50). Na konto w Pinnacle musi wpłynąć równowartość 300$, zaś kursy Euro w stosunku do dolara
dostępne są w internecie (aktualnie nieco ponad 1.25 US$/&#8364;). By uniknąć kłopotów, proponuję wpłacić trochę większa kwotę niż wynika z
przeliczenia. Wybór metody wpłaty nie ma żadnego znaczenia.

Pogooglaj "bigger Bonus", wyczyść cache przegladarki by sie nie okazało że wcześniej wchodziłeś z innego serwisu
(BB musi dostać referencję)

Weż kurs EBC i nieco dołóż by na pewno było $300.
Uważaj na 30 dni które musi wg regulaminu poleżeć bonus z Pinnacle.
BB wyśle $50 a Pinnacle weźmie ok 1EUR prowizji za przewalutowanie.

powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#428859 17/08/2006 21:05
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
dzieki za info - widzę , że na niektórych można liczyć -
może kiedyś będę mógł sie odwdzięczyć - pozdro

#428860 23/08/2006 09:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
cze

a jaka jest kwota minimalnej wplaty i wyplaty? czy pobieraja prowizje od wyplat? mozna wyplacac kilka razy w miesiacu bez oplat dodatkowych? czy wplacajac netellerem moge wyplacic inna droga, albo odwrotnie-wplacajac przykladowo przelewem lub karta wyplacic netellerem?

z gory dzieki za inf

pozdro

#428861 25/08/2006 00:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Bigger bonus trzeba obracać? Jeśli tak to ile razy? Czy wystarczy czekać 30 dni?

10% bonus ile razy trzeba obrócić?
Tzn 3 razy depozyt, czy i bonus? Np wpłacam 500 $, czyli mam 550 $ to muszę w sumie postawić za 1500$ i bonus jest uwolniony?
Dobrze rozumiem?

Jak wpłacę przez moneybookers, to otrzymam bonus?

Jest tam możliwość stawiania combo, czy tylko single?

#428862 25/08/2006 01:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
wiqtor minialna wpłata to bodajże $50, jedna wypłata w m-cu free, nastepne $15 (na MB). Netellera nie używam więc Ci nie pomoge. Najlepszy sposób na am. buki to MB, neteller wybijcie sobie z głowy przelewy i karty, po co utrudniać sobie życie?

mk146 musisz obrocic chyba całym bonusem i depozytem(np. [500+50]*3), poczytaj u nich na stronie. Biggerem nie obracasz to gift za reflinka, oni od Ciebie i tak wyciągna x-razy więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Biggera otrzymasz jak wpłacisz przez mb. Parlays = combo, niestety ograniczona oferta na combo.

#428863 25/08/2006 07:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
A jak u tego buka z kursami na tenisa?
Wysokie na faworyta?

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1