|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
owszem ma ale na niektóre wydarzenia tylko
Last edited by wHiTe_StAr; 06/08/2006 19:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
A mnie caly czas sie pokazuje -0.5 lub -1.5 itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 23 |
Czym sie rozni zaklad "pk and +0.5" od "+0.5" ? Czy ktos to moze jasno wyjasnic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
pk to nic innego jak azjan 0:0. Zakład pk and +0.5 oznacza że połowa stawki idzie na handi 0:0 a druga połowa na +0.5. W przypadku drugiego zakładu handi +0.5 cała stawka idzie na tego azjana.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
polecacie mi grac w Pinnacle jezeli nie znam praktycznie jezyka angielskiego? Mam zamiar wplacic niezla kase do tego buka ale przeciez jak dostane meila to sie zgubie... i drugie pytanko co to za bonus 500$ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Juvek ja bym się nie martwił jeśli masz problemy z jęz. ang. jeżeli będziesz kiedykolwiek pisał do ich supportu to będziesz chyba na tyle sprytny aby złożyć dwa zdania z pomocą słownika, skoro nie znasz praktycznie języka, oni na penwo Cię zrozumieją. Po rejestracji i pierwszej wpłacie dostaniesz chyba tylko jednego maila z danymi konta + kwotą wpłaty. O bonusa nie będziesz musiał się prosić bo robią to automatycznie.
up to $500 - tyle wynosi maksymalny bonus, 10% od wpłaconej sumy (min. $250 aby sie załapać) zatem aby otrzymać maxymalny bonus $500 musiałbyś wpłacić do Pinn $5000.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Ok. Wielki dzięki Schranzer. Będę wiedział do kogo się udać w potrzebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 274 |
lubie tego buczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jakie są warunki obrotu tego bonusu, oraz czy warto skorzystać z niego maxymalnie tzn wpłącić te 5000$?? Czy lepiej pierwszą wpłatę dokonać za pomocą przelewu czy karty kredytowej??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mam prośbę do grających w tej firmie - planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań - ( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek ) jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można dzięki na info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam prośbę do grających w tej firmie - planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań - ( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek ) jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można dzięki na info w takiej walucie w jakiej Ci sie bedzie lepiej grac, jak bedziesz mial i w pinnie i w mb konto w tej samej walucie to nie ma zadnych przewalutowan, przewalutowanie masz potem z mb - konto bankowe, a tam to juz praktycznie bez roznicy czy to bedzie usd-pln czy euro-pln, jak wplacisz przez MB to nawet musisz wyplacic na mb, wyplata moze byc oczywiscie wyzsza PS. jesli bedziesz chcial skorzystac z bonusu 10% to pamietaj, ze depozytu+bonus nie mozesz wyplacic przez 30 dni, wszystko powyzej mozesz smialo wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jakie są warunki obrotu tego bonusu, oraz czy warto skorzystać z niego maxymalnie tzn wpłącić te 5000$?? Czy lepiej pierwszą wpłatę dokonać za pomocą przelewu czy karty kredytowej?? mysle, ze warto skorzystac, ale w pinnie nie bonus jest ciekawy, a kursy, ja tam konto zalozylem nie dla bonusu, a dla kursow, szybkosci wyplat i oferty, gram tam juz sporo czasu i jestem zadowolony, mam tam 80% mojego kapitalu, a co do pierwszej wplaty to oni nie maja konta w polsce i jak chcesz do nich przelewem wplacic to musisz przelac kase na zagraniczne konto, ja polecam wplate przez mb lub netellera
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
mam prośbę do grających w tej firmie - planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań - ( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek ) jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można dzięki na info Też miałem podobny dylemat i wybrałem EURO Zadecydował fakt, że z MB można dokonywac zwrotu na karte kredytową, którą mam w EURo. Są bukmacherzy, którzy nie mają EUR a jedynie USD i wtedy przewalutowania niechybnie nastepują. W MB jak w przewalutowanie zamieszana jest PLN, to 1,3% prowizja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mam pytanko co do bonusu 10 % - min 250 usd wpłaty- a przeliczeniu u nich na euro to ile ?może ktoś robił wpłatę w euro , żeby załapać się na bonus 10 % ( na rynku bankowym dolar to ok. 0,78 euro - ale nie wiem jaki oni przelicznik stosują ) skan dowodu wysyłać im od razu po rejestracji czy ew. przed wypłatą . dzięki za info .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
mam pytanko co do bonusu 10 % - min 250 usd wpłaty- a przeliczeniu u nich na euro to ile ?może ktoś robił wpłatę w euro , żeby załapać się na bonus 10 % ( na rynku bankowym dolar to ok. 0,78 euro - ale nie wiem jaki oni przelicznik stosują ) skan dowodu wysyłać im od razu po rejestracji czy ew. przed wypłatą . dzięki za info . Proponuje nieco dołożyć i zrobic sobie bonus ok. 25%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Otwarcie rachunku (również w Euro) upoważnia do otrzymania Bigger Bonusa ($50). Na konto w Pinnacle musi wpłynąć równowartość 300$, zaś kursy Euro w stosunku do dolara dostępne są w internecie (aktualnie nieco ponad 1.25 US$/€). By uniknąć kłopotów, proponuję wpłacić trochę większa kwotę niż wynika z przeliczenia. Wybór metody wpłaty nie ma żadnego znaczenia. Pogooglaj "bigger Bonus", wyczyść cache przegladarki by sie nie okazało że wcześniej wchodziłeś z innego serwisu (BB musi dostać referencję) Weż kurs EBC i nieco dołóż by na pewno było $300. Uważaj na 30 dni które musi wg regulaminu poleżeć bonus z Pinnacle. BB wyśle $50 a Pinnacle weźmie ok 1EUR prowizji za przewalutowanie. powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
dzieki za info - widzę , że na niektórych można liczyć - może kiedyś będę mógł sie odwdzięczyć - pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
cze
a jaka jest kwota minimalnej wplaty i wyplaty? czy pobieraja prowizje od wyplat? mozna wyplacac kilka razy w miesiacu bez oplat dodatkowych? czy wplacajac netellerem moge wyplacic inna droga, albo odwrotnie-wplacajac przykladowo przelewem lub karta wyplacic netellerem?
z gory dzieki za inf
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Bigger bonus trzeba obracać? Jeśli tak to ile razy? Czy wystarczy czekać 30 dni?
10% bonus ile razy trzeba obrócić? Tzn 3 razy depozyt, czy i bonus? Np wpłacam 500 $, czyli mam 550 $ to muszę w sumie postawić za 1500$ i bonus jest uwolniony? Dobrze rozumiem?
Jak wpłacę przez moneybookers, to otrzymam bonus?
Jest tam możliwość stawiania combo, czy tylko single?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
wiqtor minialna wpłata to bodajże $50, jedna wypłata w m-cu free, nastepne $15 (na MB). Netellera nie używam więc Ci nie pomoge. Najlepszy sposób na am. buki to MB, neteller wybijcie sobie z głowy przelewy i karty, po co utrudniać sobie życie?
mk146 musisz obrocic chyba całym bonusem i depozytem(np. [500+50]*3), poczytaj u nich na stronie. Biggerem nie obracasz to gift za reflinka, oni od Ciebie i tak wyciągna x-razy więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Biggera otrzymasz jak wpłacisz przez mb. Parlays = combo, niestety ograniczona oferta na combo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
A jak u tego buka z kursami na tenisa? Wysokie na faworyta?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|