|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Under over 2/2.5 różni się od "typowego" u/o 2.5 tym, że w sytuacji kiedy w meczu padną 2 bramki otrzymujesz zwrot połowy stawki!
Po prostu tak jakbyś grał 2 osobne typy - jeden u/o 2, a drugi u/o 2.5!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L?? Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Trzeba bylo znaznaczyc iz tamci musza wystapic. W pinnie taka opja jest bodajze.
Ja w sportingbet nie mam takiej opcji, i mi dali zwrot, choc dobrze bo sie nie przelamali ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L?? Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym??? Normalne, wiesz ile znaczy pitcher w druzynie baseballu? Taki Santana w Minnesocie, najlepszy pitcher w lidze dla przykladu zostaje zmieniony na jakiegos leszcza i druzyna traci na wartosci w danym meczu sporo. Musisz poczytac o zasadach tej gry jesli juz obstawiasz ten sport, przynajmniej dobrze by bylo, bo to tak jakby w pilce noznej wymienil Ci ktos cala obrone i bramkarza na gorszych lub lepszych, ciesz sie ze St.Louis w ogole wygralo. Poza tym sam wybrales opcje action/action.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?
dzikei za inf
opzdrawiam Jak mniemam to są handicapy azjatyckie o ktorych mozesz poczytac na www.mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?
dzikei za inf
opzdrawiam Jak mniemam to są handicapy azjatyckie o ktorych mozesz poczytac na www.mecz.plJesli stawiasz 100 funtow na taki zaklad to 50 jest na under 2, a drugie 50 na under 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L?? Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym??? Normalne, wiesz ile znaczy pitcher w druzynie baseballu? Taki Santana w Minnesocie, najlepszy pitcher w lidze dla przykladu zostaje zmieniony na jakiegos leszcza i druzyna traci na wartosci w danym meczu sporo. Musisz poczytac o zasadach tej gry jesli juz obstawiasz ten sport, przynajmniej dobrze by bylo, bo to tak jakby w pilce noznej wymienil Ci ktos cala obrone i bramkarza na gorszych lub lepszych, ciesz sie ze St.Louis w ogole wygralo. Poza tym sam wybrales opcje action/action. Tak tylko ze wybierajac action/action nie obchodzi mnie jaki pitcher gra i gram po danym kursie, zaznaczajac pitcherow zaklad bylby niewazny... Jesli chodzi o pilke to zmiana 2-3 zawodnikow nie spowodowalaby ze jakis buk zamieni mi kursy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Money-line wagers on baseball will be accepted in the following manner:
Action - team against team, regardless of the starting pitchers.
Listed Pitchers - if both starting pitchers are not exactly as specified at the time of the bet, the wager will be deemed "no action".
One Listed Pitcher - this is a wager on or against one specified pitcher, regardless of the other starting pitcher. If the specified pitcher does not start, the wager is deemed "no action". (examples: "the Red Sox versus Helling" indicates a wager against Helling. "Helling against the Red Sox" indicates a wager on Helling).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
[i]Money-line wagers on baseball will be accepted in the following manner:
Action - team against team, regardless of the starting pitchers.
Listed Pitchers - if both starting pitchers are not exactly as specified at the time of the bet, the wager will be deemed "no action".
One Listed Pitcher - this is a wager on or against one specified pitcher, regardless of the other starting pitcher. If the specified pitcher does not start, the wager is deemed "no action". (examples: "the Red Sox versus Helling" indicates a wager against Helling. "Helling against the Red Sox" indicates a wager on Helling). Powtorzyles to co napisalem powyzej tylko po angielsku:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
wynika z tego ze godzisz sie na zmiany pitcherow, a wiec jesli pitcher sie zmienia to i kurs, chyba jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
wynika z tego ze godzisz sie na zmiany pitcherow, a wiec jesli pitcher sie zmienia to i kurs, chyba jasne Pisalem juz powyzej ze zaznaczajac action/action guzik mnie obchodzi ktory pitcher zagra - problem w tym, ze zagralem po kursie 1.95 a oni mi rozliczyli cos ok 1.70 i to mnie wkurza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Mam pytanko do doswiadczonych graczy w MLB czy takie praktyki z opcjami 'zaznaczony pitcher musi zagrac' sa 'od zawsze' czy dopiero firmy wprowadzaja je ostatnimi czasy? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Emilio narzekasz, bo akurat tak trafiles , ze Ci obnizyli kurs. Jakbys gral na przeciwna strone i dostal wiecej , to wtedy na pewno bys sie cieszyl, ze sa takie zasady.
np. w Olympicu, jesli wybierasz no action to masz od razu napisane: "Action no matter who pitches. adjusted price"
W Pinnacle jest to w regulach: "In the event there is a pitching change prior to the game, the money-line will be re-adjusted and "action" wagers will be graded using the opening price for the new pitcher."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Chciałbym pochwalić Pinnacle za SZYBKI support.
Kiedyś założyłem tam konto, ale zapomniałem numeru ID i hasła potrzebnych do logowania. Wysłałem im e-mail ze swoimi danymi i zapytaniem, czy konto to jeszcze istnieje i czy mogę odzyskać dane do logowania. Login i hasło przyszło po 6 minutach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
witam, moze mi ktos wyjasnic odnosnie typowania tenisa w pinnacle: jest mozliwosc wytypowania x lub y ale przy kazdym są dwa okienka "risk" i "to win" co to dokladnie oznacza? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Mam pytanko do doswiadczonych graczy w MLB czy takie praktyki z opcjami 'zaznaczony pitcher musi zagrac' sa 'od zawsze' czy dopiero firmy wprowadzaja je ostatnimi czasy? Pozdrawiam Od zawsze jest albo z okreslonych pitcherem albo niezaleznie od pitchera (action). W pinnacle masz o tyle dobrze, ze mozesz dowolnie wybrac - dwoch okreslonych, jeden albo drugi a w drugiej druzynie moze sie zmieniac albo w obu moga byc zmiany. Moneyline mozna tak wybierac bo u/o czy handicapy raczej nie. W Betfair byly kiedys dwa oddzielne rynki zakladow z okreslonym pitcherem i bez. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
risk = za tyle chcesz postawic (np. kurs 1.5, stawiasz 100(risk) to wygrywasz 50("na czysto")) to win = tyle chcesz wygrac (np. kurs 1.5, chcesz wygrac 100("na czysto") wiec w pole "to win" wpisujesz 100 i otrzymujesz, ze musisz postawic 200 zeby wygrac 100
w skrocie: risk = za tyle gram to win= chce tyle wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
witam, moze mi ktos wyjasnic odnosnie typowania tenisa w pinnacle: jest mozliwosc wytypowania x lub y ale przy kazdym są dwa okienka "risk" i "to win" co to dokladnie oznacza? pozdro Albo wpisujesz ile chcesz postawic na zaklad albo ile chcesz na danym zakladzie wygrac - wtedu stawke wylicza Ci automatycznie. Podobnie jest w Mansion czy 5dimes. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Pinnacle...taki gigant a zaczyna mnie powoli zawodzic..
max stawka na dokladny wynik w setach podczas US Open byl 100-200$ max stawka na kobiecy basket 100-200$ i tohandi jak i pk...
dla porownania max stake Betcris 1000$
nie wiem co sie z nimiostatnio dzieje, ze tak zanizaja max stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|