Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#428884 15/09/2006 23:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Under over 2/2.5 różni się od "typowego" u/o 2.5 tym, że w sytuacji kiedy w meczu padną 2 bramki otrzymujesz zwrot połowy stawki!

Po prostu tak jakbyś grał 2 osobne typy - jeden u/o 2, a drugi u/o 2.5!

Bonus: Unibet
#428885 16/09/2006 08:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
ok dziekuje
pozdrawiam

#428886 16/09/2006 10:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L??
Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???

#428887 16/09/2006 10:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Trzeba bylo znaznaczyc iz tamci musza wystapic. W pinnie taka opja jest bodajze.

Ja w sportingbet nie mam takiej opcji, i mi dali zwrot, choc dobrze bo sie nie przelamali ;-)

#428888 16/09/2006 10:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L??
Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???

Normalne, wiesz ile znaczy pitcher w druzynie baseballu? Taki Santana w Minnesocie, najlepszy pitcher w lidze dla przykladu zostaje zmieniony na jakiegos leszcza i druzyna traci na wartosci w danym meczu sporo. Musisz poczytac o zasadach tej gry jesli juz obstawiasz ten sport, przynajmniej dobrze by bylo, bo to tak jakby w pilce noznej wymienil Ci ktos cala obrone i bramkarza na gorszych lub lepszych, ciesz sie ze St.Louis w ogole wygralo.

Poza tym sam wybrales opcje action/action.

#428889 16/09/2006 10:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Quote
i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?

dzikei za inf

opzdrawiam

Jak mniemam to są handicapy azjatyckie o ktorych mozesz poczytac na www.mecz.pl

#428890 16/09/2006 10:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?

dzikei za inf

opzdrawiam

Jak mniemam to są handicapy azjatyckie o ktorych mozesz poczytac na www.mecz.pl

Jesli stawiasz 100 funtow na taki zaklad to 50 jest na under 2, a drugie 50 na under 2.5

#428891 16/09/2006 12:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
Quote
Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L??
Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???

Normalne, wiesz ile znaczy pitcher w druzynie baseballu? Taki Santana w Minnesocie, najlepszy pitcher w lidze dla przykladu zostaje zmieniony na jakiegos leszcza i druzyna traci na wartosci w danym meczu sporo. Musisz poczytac o zasadach tej gry jesli juz obstawiasz ten sport, przynajmniej dobrze by bylo, bo to tak jakby w pilce noznej wymienil Ci ktos cala obrone i bramkarza na gorszych lub lepszych, ciesz sie ze St.Louis w ogole wygralo.

Poza tym sam wybrales opcje action/action.

Tak tylko ze wybierajac action/action nie obchodzi mnie jaki pitcher gra i gram po danym kursie, zaznaczajac pitcherow zaklad bylby niewazny... Jesli chodzi o pilke to zmiana 2-3 zawodnikow nie spowodowalaby ze jakis buk zamieni mi kursy...

#428892 16/09/2006 12:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Money-line wagers on baseball will be accepted in the following manner:

Action - team against team, regardless of the starting pitchers.

Listed Pitchers - if both starting pitchers are not exactly as specified at the time of the bet, the wager will be deemed "no action".

One Listed Pitcher - this is a wager on or against one specified pitcher, regardless of the other starting pitcher. If the specified pitcher does not start, the wager is deemed "no action". (examples: "the Red Sox versus Helling" indicates a wager against Helling. "Helling against the Red Sox" indicates a wager on Helling).

#428893 16/09/2006 12:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
[i]Money-line wagers on baseball will be accepted in the following manner:

Action - team against team, regardless of the starting pitchers.

Listed Pitchers - if both starting pitchers are not exactly as specified at the time of the bet, the wager will be deemed "no action".

One Listed Pitcher - this is a wager on or against one specified pitcher, regardless of the other starting pitcher. If the specified pitcher does not start, the wager is deemed "no action". (examples: "the Red Sox versus Helling" indicates a wager against Helling. "Helling against the Red Sox" indicates a wager on Helling).

Powtorzyles to co napisalem powyzej tylko po angielsku:)

#428894 16/09/2006 12:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
wynika z tego ze godzisz sie na zmiany pitcherow, a wiec jesli pitcher sie zmienia to i kurs, chyba jasne

#428895 17/09/2006 06:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
wynika z tego ze godzisz sie na zmiany pitcherow, a wiec jesli pitcher sie zmienia to i kurs, chyba jasne

Pisalem juz powyzej ze zaznaczajac action/action guzik mnie obchodzi ktory pitcher zagra - problem w tym, ze zagralem po kursie 1.95 a oni mi rozliczyli cos ok 1.70 i to mnie wkurza...

#428896 17/09/2006 10:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Mam pytanko do doswiadczonych graczy w MLB czy takie praktyki z opcjami 'zaznaczony pitcher musi zagrac' sa 'od zawsze' czy dopiero firmy wprowadzaja je ostatnimi czasy? Pozdrawiam

#428897 17/09/2006 14:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Emilio narzekasz, bo akurat tak trafiles , ze Ci obnizyli kurs. Jakbys gral na przeciwna strone i dostal wiecej , to wtedy na pewno bys sie cieszyl, ze sa takie zasady.

np. w Olympicu, jesli wybierasz no action to masz od razu napisane:
"Action no matter who pitches.
adjusted price"

W Pinnacle jest to w regulach:
"In the event there is a pitching change prior to the game, the money-line will be re-adjusted and "action" wagers will be graded using the opening price for the new pitcher."

#428898 17/09/2006 22:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Chciałbym pochwalić Pinnacle za SZYBKI support.

Kiedyś założyłem tam konto, ale zapomniałem numeru ID i hasła potrzebnych do logowania. Wysłałem im e-mail ze swoimi danymi i zapytaniem, czy konto to jeszcze istnieje i czy mogę odzyskać dane do logowania. Login i hasło przyszło po 6 minutach!

#428899 18/09/2006 08:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
witam, moze mi ktos wyjasnic odnosnie typowania tenisa w pinnacle: jest mozliwosc wytypowania x lub y ale przy kazdym są dwa okienka "risk" i "to win" co to dokladnie oznacza? pozdro

#428900 18/09/2006 09:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Mam pytanko do doswiadczonych graczy w MLB czy takie praktyki z opcjami 'zaznaczony pitcher musi zagrac' sa 'od zawsze' czy dopiero firmy wprowadzaja je ostatnimi czasy? Pozdrawiam

Od zawsze jest albo z okreslonych pitcherem albo niezaleznie od pitchera (action). W pinnacle masz o tyle dobrze, ze mozesz dowolnie wybrac - dwoch okreslonych, jeden albo drugi a w drugiej druzynie moze sie zmieniac albo w obu moga byc zmiany.

Moneyline mozna tak wybierac bo u/o czy handicapy raczej nie.

W Betfair byly kiedys dwa oddzielne rynki zakladow z okreslonym pitcherem i bez.

Wojtek

#428901 18/09/2006 09:38
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
risk = za tyle chcesz postawic (np. kurs 1.5, stawiasz 100(risk) to wygrywasz 50("na czysto"))
to win = tyle chcesz wygrac (np. kurs 1.5, chcesz wygrac 100("na czysto") wiec w pole "to win" wpisujesz 100 i otrzymujesz, ze musisz postawic 200 zeby wygrac 100

w skrocie:
risk = za tyle gram
to win= chce tyle wygrac

#428902 18/09/2006 09:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
witam, moze mi ktos wyjasnic odnosnie typowania tenisa w pinnacle: jest mozliwosc wytypowania x lub y ale przy kazdym są dwa okienka "risk" i "to win" co to dokladnie oznacza? pozdro

Albo wpisujesz ile chcesz postawic na zaklad albo ile chcesz na danym zakladzie wygrac - wtedu stawke wylicza Ci automatycznie. Podobnie jest w Mansion czy 5dimes.

Wojtek

#428903 20/09/2006 10:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Pinnacle...taki gigant a zaczyna mnie powoli zawodzic..

max stawka na dokladny wynik w setach podczas US Open byl 100-200$
max stawka na kobiecy basket 100-200$
i tohandi jak i pk...

dla porownania max stake Betcris 1000$

nie wiem co sie z nimiostatnio dzieje, ze tak zanizaja max stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,825 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1