|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Loony, czy tylko Tobie tak zaniżyli stawki na dokładny wynik w setach podczas US Open, czy ogólnie dla wszystkich?
Pinnacle uważam za jednego z najlepszych buków na świecie, tak niskie limity nie są u nich standardem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pinnacle...taki gigant a zaczyna mnie powoli zawodzic..
max stawka na dokladny wynik w setach podczas US Open byl 100-200$ max stawka na kobiecy basket 100-200$ i tohandi jak i pk...
dla porownania max stake Betcris 1000$
nie wiem co sie z nimiostatnio dzieje, ze tak zanizaja max stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w pinnacle gralo mnie sie calkiem niezle, jednak akurat tak wyszlo ze na tym buku mam najwiekszy plus w sieci, nawet ich musialo to zabolec, bo dostalem limity po 100-200 funtow na dyscypliny na ktorych ich kasowalem az milo, to bylo powodem transferu kasy od nich do betcris...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Loony25 opróżnij skrzynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Loony, czy tylko Tobie tak zaniżyli stawki na dokładny wynik w setach podczas US Open, czy ogólnie dla wszystkich?
Pinnacle uważam za jednego z najlepszych buków na świecie, tak niskie limity nie są u nich standardem. Sęk w tym , że obniżyli stawkę dla wszystkich Sprawdzałem celowo u znajomych, to samo obok kursu na czerwono max stake Na dokladne wyniki w setach podczas US Open 50-200$ na Mistrzostwa w Baskecie kobiet 100-200$ Dopiero na polfinaly zwiekszyli do 500-1000$ ale niesmak pozostaje, bo mialem tego buka od lat za najwiekszego giganta wsrod netowcowpod wzgledem limitow i stawek Pamietam czasy , gdzie obok kursu na dokladny wynik w setach widnialo nieustannie 1000$ To samo bylo w baskecie.. W Betcris wszystki praktycznie mozna grac za 1000$, nie limituja wygrywajacych Pinnacle - rowniez nie limituje wygrywajacych, to nie efekt limitu tylko max stake zmniejszaja... Szkoda...mam nadzieje ze wroca do dawnych czasow bo max stake 50$ to sa juz kpiny.. PS skrzynka wyczyszczona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Wlasnie przejzalem oferte..
Kobiece mistrzostwa polfinaly max stake 200,
Ok zagram hokej
Hokej szwedzki, norweski itp max stake 100$...
Rozwalili mnie totalnie.. chyba czas pomyslec o zmianie buka...:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Wchodzę na stronę pinnacle i oczom nie wierzę:
- nie ma oferty na piłkę nożną, - nie ma MLB - nie ma NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
w świetle powyższych postów o cięciu limitów nasuwa się pytanie:
a może się zwijają? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Ups, odświeżyłem stronę po kilku minutach i wszystko wróciło do normy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Jednak coś takiego zaobserwowałem pierwszy raz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
mam pytanie dotyczące F-1, czy Pinnacle wystawi jutro ofertę na F-1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101 |
Ile czasu obecnie trwa przelanie środków z moneybookers do pinnacle?Powinno być natychmiastowe czy trwa to jednak trochę?Uprzejmą osobę proszę o info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ile czasu obecnie trwa przelanie środków z moneybookers do pinnacle?Powinno być natychmiastowe czy trwa to jednak trochę?Uprzejmą osobę proszę o info natychmiastowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Mam kilka oytan co do pinnacle: 1. Jaka jest min wplata/wyplata? 2. czy sa oplaty przy wplatavch/wyplatach? 3. czy mozna grać ako tenisa oraz laczyc tenis z innymi dyscyplinami? 4. czy jest jakas promocja dla nowych klientow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
5. czy mozna grac pile 1x2 bo widze tylko ah i u/o?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
2. 1/m-c wypłata przez mb darmowa, następna $15 3. Tenisa nie można z niczym łączyć 4. Przez biggerbonusa jak sie zarejestrujesz to dostaniesz od nich $50 + 10% od Pinnacle. Tylko minimum wpłaty $250-300. 5. Piłki w zasadzie nie gram, ale jak coś przeglądałem to widziałem tam same azjany, raczej zakładu na remis tam nie znajdziesz, niech mnie ktoś poprawi jeśli źle piszę.
Co do pyt 1. to nie mam pojecią, możliwe ze min. to $50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Witam zarejestrowalem sie dzis w pinnacle i zlozylem pierwszy depozyt- 300 euro- na koncie pojawilo mi sie 330- wnioskuje z tego , ze bez pytania czy chce czy nie dostalem bonus 10%- czy ktos zna zasady ile razy teraz musze tym obrocic przed wyplata? Jak wyglada sprawa wyplat na konto bankowe? ile trwaja i jakie oplaty sa z nimi zwiazane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ?? Nie. Żadnych kłopotów nie będzie. Ja tak wielokrotnie robiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ?? Nie ma problemow. Ten buk jest niesamowity, wczoraj wieczorem zlecilem wyplate na jedno z moich kont bankowych w wielkiej brytanii i dzisiaj sprawdzam konto w necie, a tam kasa juz jest na koncie, dodam ze byla to spora suma i wyplata od razu, a nie jakies praktyki z przetrzymywaniem kasy. Ten buk to jedyny do ktorego nie mam zadnych zastrzezen, a gram/gralem praktycznie u kazdego znanego buka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|