Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#428904 20/09/2006 11:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Loony, czy tylko Tobie tak zaniżyli stawki na dokładny wynik w setach podczas US Open, czy ogólnie dla wszystkich?

Pinnacle uważam za jednego z najlepszych buków na świecie, tak niskie limity nie są u nich standardem.

Bonus: Unibet
#428905 20/09/2006 11:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Pinnacle...taki gigant a zaczyna mnie powoli zawodzic..

max stawka na dokladny wynik w setach podczas US Open byl 100-200$
max stawka na kobiecy basket 100-200$
i tohandi jak i pk...

dla porownania max stake Betcris 1000$

nie wiem co sie z nimiostatnio dzieje, ze tak zanizaja max stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

w pinnacle gralo mnie sie calkiem niezle, jednak akurat tak wyszlo ze na tym buku mam najwiekszy plus w sieci, nawet ich musialo to zabolec, bo dostalem limity po 100-200 funtow na dyscypliny na ktorych ich kasowalem az milo, to bylo powodem transferu kasy od nich do betcris...

#428906 20/09/2006 19:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Loony25 opróżnij skrzynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#428907 22/09/2006 19:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Loony, czy tylko Tobie tak zaniżyli stawki na dokładny wynik w setach podczas US Open, czy ogólnie dla wszystkich?

Pinnacle uważam za jednego z najlepszych buków na świecie, tak niskie limity nie są u nich standardem.

Sęk w tym , że obniżyli stawkę dla wszystkich
Sprawdzałem celowo u znajomych, to samo obok kursu na czerwono max stake

Na dokladne wyniki w setach podczas US Open 50-200$

na Mistrzostwa w Baskecie kobiet 100-200$
Dopiero na polfinaly zwiekszyli do 500-1000$

ale niesmak pozostaje, bo mialem tego buka od lat za najwiekszego giganta wsrod netowcowpod wzgledem limitow i stawek


Pamietam czasy , gdzie obok kursu na dokladny wynik w setach widnialo nieustannie 1000$
To samo bylo w baskecie..

W Betcris wszystki praktycznie mozna grac za 1000$, nie limituja wygrywajacych

Pinnacle - rowniez nie limituje wygrywajacych, to nie efekt limitu tylko max stake zmniejszaja...

Szkoda...mam nadzieje ze wroca do dawnych czasow bo max stake 50$ to sa juz kpiny..



PS skrzynka wyczyszczona

#428908 22/09/2006 19:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Wlasnie przejzalem oferte..

Kobiece mistrzostwa polfinaly max stake 200,

Ok zagram hokej

Hokej szwedzki, norweski itp max stake 100$...

Rozwalili mnie totalnie.. chyba czas pomyslec o zmianie buka...:-/

#428909 23/09/2006 07:04
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Wchodzę na stronę pinnacle i oczom nie wierzę:

- nie ma oferty na piłkę nożną,
- nie ma MLB
- nie ma NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

w świetle powyższych postów o cięciu limitów nasuwa się pytanie:

a może się zwijają? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#428910 23/09/2006 07:06
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Ups, odświeżyłem stronę po kilku minutach i wszystko wróciło do normy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jednak coś takiego zaobserwowałem pierwszy raz ...

#428911 29/09/2006 15:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
mam pytanie dotyczące F-1, czy Pinnacle wystawi jutro ofertę na F-1?

#428912 06/10/2006 22:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
Ile czasu obecnie trwa przelanie środków z moneybookers do pinnacle?Powinno być natychmiastowe czy trwa to jednak trochę?Uprzejmą osobę proszę o info

#428913 06/10/2006 22:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ile czasu obecnie trwa przelanie środków z moneybookers do pinnacle?Powinno być natychmiastowe czy trwa to jednak trochę?Uprzejmą osobę proszę o info

natychmiastowo

#428914 11/10/2006 17:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Mam kilka oytan co do pinnacle:
1. Jaka jest min wplata/wyplata?
2. czy sa oplaty przy wplatavch/wyplatach?
3. czy mozna grać ako tenisa oraz laczyc tenis z innymi dyscyplinami?
4. czy jest jakas promocja dla nowych klientow?

#428915 11/10/2006 18:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
5. czy mozna grac pile 1x2 bo widze tylko ah i u/o?

#428916 12/10/2006 19:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
2. 1/m-c wypłata przez mb darmowa, następna $15
3. Tenisa nie można z niczym łączyć
4. Przez biggerbonusa jak sie zarejestrujesz to dostaniesz od nich $50 + 10% od Pinnacle. Tylko minimum wpłaty $250-300.
5. Piłki w zasadzie nie gram, ale jak coś przeglądałem to widziałem tam same azjany, raczej zakładu na remis tam nie znajdziesz, niech mnie ktoś poprawi jeśli źle piszę.

Co do pyt 1. to nie mam pojecią, możliwe ze min. to $50.

#428917 14/10/2006 10:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Witam zarejestrowalem sie dzis w pinnacle i zlozylem pierwszy depozyt- 300 euro- na koncie pojawilo mi sie 330- wnioskuje z tego , ze bez pytania czy chce czy nie dostalem bonus 10%- czy ktos zna zasady ile razy teraz musze tym obrocic przed wyplata?
Jak wyglada sprawa wyplat na konto bankowe? ile trwaja i jakie oplaty sa z nimi zwiazane?

#428918 15/10/2006 22:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??

#428919 15/10/2006 22:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??

Nie. Żadnych kłopotów nie będzie. Ja tak wielokrotnie robiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#428920 16/10/2006 15:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??

Nie ma problemow. Ten buk jest niesamowity, wczoraj wieczorem zlecilem wyplate na jedno z moich kont bankowych w wielkiej brytanii i dzisiaj sprawdzam konto w necie, a tam kasa juz jest na koncie, dodam ze byla to spora suma i wyplata od razu, a nie jakies praktyki z przetrzymywaniem kasy. Ten buk to jedyny do ktorego nie mam zadnych zastrzezen, a gram/gralem praktycznie u kazdego znanego buka.

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1