|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze trochę czasu.
Na rynku - spokój.
Chciałem Ciebie sprowokować do wynurzeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to sie wynurze, "wyjasnimi im, ktore pol dnia dluzsze" ale jeszcze nie wiem czy ten kurs mnie satysfakcjonuje a i jeszcze musze sprawdzic jak tam nasza i ich kadra, dac znac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
odpuszczam jednak, Sosnowiec ma dobry sklad i jak sie znalazly pieniazki to oni zaczna grac, zazwyczaj w Sosnowcu kursy na Pasy byly 1.8-2.00 a dzis 1.35-1.40 - malo, za malo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
Ja jednak za pare stowek zagram pasy w kombinacji z furth, karlsruher i szwedkami. Co ma byc to bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie mowie, ze nie wygramy ale z JKH to jakos tak slizgalismy sie po tym lodzie, moze lekki dolek po przygotowaniach do Pucharu Kontynentalnego( jesli tak to w 3-4 dni tego nie nadrobia ) a moze ta ilosc meczy tak ogromna jak na nasza lige ( najwiecej gralismy )tez sie odbija na naszej dyspozycji - okaze sie w tych 2 najblizszych meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nigdy nie gram hokeja w sezonie zasadniczym z takimi kursami na drużynę gości.
Ale każdy, za Swoje pieniążki, może prawie wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zalezy akagi jak wyglada tabela, sa mecze wazniejsze i mniej wazne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Masz rację - craax.
Miałem na myśli środek sezonu, gdzie walka o playoffy jest często jeszcze odległa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Rzadko gram, ale tym razem przedstawię swoje przemyślenia na temat DEL: Eisbaren X2 + Kolner Haie OVER 5.5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
Witam Witam  na wstępie APOLLYON, duże  za typ na over Pingwinów z Toronto  craax przeczuwałem lipe po tym co napisałeś wczoraj o tym Lilleh, ale nie miałem nawet 2minut na jakąś głębszą analize, bo kobita mi niespodzianke zrobiła i zamiast wrócić o 22 z zajęć wróciła o 16  i zagrałem w ciągu 30 sekund 2 kupony na szybko, oba w plecy no ale co zrobić  dzisiaj ciekawe ligi grają to może się dzisiaj chociaż pare zł wygra  może dzisiaj zaczne progresją na porażke Koszyc, bo 15(chyba) zwycięstw to troche za dużo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Salzburg po @2  cza brac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dokladnie 13 meczy bez porazki w regulaminowym czasie, ostatnia U SIEBIE z Popradem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Witam Witam  na wstępie APOLLYON, duże  za typ na over Pingwinów z Toronto  craax przeczuwałem lipe po tym co napisałeś wczoraj o tym Lilleh, ale nie miałem nawet 2minut na jakąś głębszą analize, bo kobita mi niespodzianke zrobiła i zamiast wrócić o 22 z zajęć wróciła o 16  i zagrałem w ciągu 30 sekund 2 kupony na szybko, oba w plecy no ale co zrobić  dzisiaj ciekawe ligi grają to może się dzisiaj chociaż pare zł wygra  może dzisiaj zaczne progresją na porażke Koszyc, bo 15(chyba) zwycięstw to troche za dużo  Nie ma sprawy, Picek86  Ale to, to już nazywa się "niefart"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
ano co zrobisz  trzeba zacisnąć żeby i żyć dalej  dobrze, że urodziny ma się raz w roku to następna niespodzianka za rok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
dobra my tu gadu gadu a tu już 14 na osi prawie  co tam wymyśliliście na dzisiaj ciekawego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
heh, w Omsku fajnie zaczeli - od napier**lania:
1 минШтрафы пока такие, после появления протокола будут видимо внесены какие то коррективы 00:06Удаление. 92.Джошуа Граттон (Витязь). 25мин. Дисциплинарный штраф. 00:06Удаление. 7.Дарси Веро (Витязь). 10мин. Дисциплинарный штраф. 00:06Удаление. 7.Дарси Веро (Витязь). 5мин. Драка. 00:06Удаление. 43.Иван Ларин (Витязь). 2мин. Грубость. 00:06Удаление. 61.Сергей Белоконь (Витязь). 2мин. Грубость. 00:06Удаление. 13.Денис Сергеев (Витязь). 2мин. Грубость. 00:06Удаление. 14.Марек Сватош (Авангард). 2мин. Грубость. 00:06Удаление. 58.Алексей Бондарев (Авангард). 2мин. Грубость. 1 мин6 секунда матча пятерка бойцов витязя набросилась на наших играющих игроков, наши все легди, те избивали лежащих
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
cow w tym Omsku od 25 minut Omsk gra w przewadze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
typów a typów  nie wiadomo na co się zdecydować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W 6 sekundzie 1 tercji 8 kar  w tym 6 dla vitjaza, draka byla napewno i sie prali 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|