Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
craax #4289134 10/12/2010 19:03
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jeszcze trochę czasu.

Na rynku - spokój.

Chciałem Ciebie sprowokować do wynurzeń.

Bonus: Unibet
akagi #4289137 10/12/2010 19:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to sie wynurze, "wyjasnimi im, ktore pol dnia dluzsze" ale jeszcze nie wiem czy ten kurs mnie satysfakcjonuje a i jeszcze musze sprawdzic jak tam nasza i ich kadra, dac znac ?

craax #4289139 10/12/2010 19:06
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Daj daj

akagi #4289146 10/12/2010 19:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
odpuszczam jednak, Sosnowiec ma dobry sklad i jak sie znalazly pieniazki to oni zaczna grac, zazwyczaj w Sosnowcu kursy na Pasy byly 1.8-2.00 a dzis 1.35-1.40 - malo, za malo

craax #4289152 10/12/2010 19:17
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Ja jednak za pare stowek zagram pasy w kombinacji z furth, karlsruher i szwedkami. Co ma byc to bedzie

grajekkk #4289156 10/12/2010 19:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie mowie, ze nie wygramy ale z JKH to jakos tak slizgalismy sie po tym lodzie, moze lekki dolek po przygotowaniach do Pucharu Kontynentalnego( jesli tak to w 3-4 dni tego nie nadrobia ) a moze ta ilosc meczy tak ogromna jak na nasza lige ( najwiecej gralismy )tez sie odbija na naszej dyspozycji - okaze sie w tych 2 najblizszych meczach


craax #4289162 10/12/2010 19:26
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nigdy nie gram hokeja w sezonie zasadniczym
z takimi kursami na drużynę gości.

Ale każdy,
za Swoje pieniążki,
może prawie wszystko.

akagi #4289166 10/12/2010 19:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zalezy akagi jak wyglada tabela, sa mecze wazniejsze i mniej wazne wink

craax #4289176 10/12/2010 19:35
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Masz rację - craax.

Miałem na myśli środek sezonu,
gdzie walka o playoffy jest często jeszcze odległa.

craax #4289177 10/12/2010 19:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Rzadko gram, ale tym razem przedstawię swoje przemyślenia na temat DEL:
Eisbaren X2 + Kolner Haie OVER 5.5.

APOLLYON #4289275 10/12/2010 20:16
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
Witam Witam piwo

na wstępie APOLLYON, duże piwo za typ na over Pingwinów z Toronto piwo

craax przeczuwałem lipe po tym co napisałeś wczoraj o tym Lilleh, ale nie miałem nawet 2minut na jakąś głębszą analize, bo kobita mi niespodzianke zrobiła i zamiast wrócić o 22 z zajęć wróciła o 16 mad i zagrałem w ciągu 30 sekund 2 kupony na szybko, oba w plecy no ale co zrobić wink dzisiaj ciekawe ligi grają to może się dzisiaj chociaż pare zł wygra wink może dzisiaj zaczne progresją na porażke Koszyc, bo 15(chyba) zwycięstw to troche za dużo wink

Picek86 #4289288 10/12/2010 20:18
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Salzburg po @2 shocked cza brac ...

C18_adam #4289293 10/12/2010 20:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dokladnie 13 meczy bez porazki w regulaminowym czasie, ostatnia U SIEBIE z Popradem

Picek86 #4289310 10/12/2010 20:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Picek86
Witam Witam piwo

na wstępie APOLLYON, duże piwo za typ na over Pingwinów z Toronto piwo

craax przeczuwałem lipe po tym co napisałeś wczoraj o tym Lilleh, ale nie miałem nawet 2minut na jakąś głębszą analize, bo kobita mi niespodzianke zrobiła i zamiast wrócić o 22 z zajęć wróciła o 16 mad i zagrałem w ciągu 30 sekund 2 kupony na szybko, oba w plecy no ale co zrobić wink dzisiaj ciekawe ligi grają to może się dzisiaj chociaż pare zł wygra wink może dzisiaj zaczne progresją na porażke Koszyc, bo 15(chyba) zwycięstw to troche za dużo wink
Nie ma sprawy, Picek86 piwo
Ale to, to już nazywa się "niefart"...

APOLLYON #4289360 10/12/2010 20:44
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
ano co zrobisz wink trzeba zacisnąć żeby i żyć dalej tongue dobrze, że urodziny ma się raz w roku to następna niespodzianka za rok wink

Picek86 #4289448 10/12/2010 21:55
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
dobra my tu gadu gadu a tu już 14 na osi prawie wink co tam wymyśliliście na dzisiaj ciekawego ?

Picek86 #4289484 10/12/2010 22:22
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
heh, w Omsku fajnie zaczeli - od napier**lania:

1 минШтрафы пока такие, после появления протокола будут видимо внесены какие то коррективы
00:06Удаление. 92.Джошуа Граттон (Витязь). 25мин. Дисциплинарный штраф.
00:06Удаление. 7.Дарси Веро (Витязь). 10мин. Дисциплинарный штраф.
00:06Удаление. 7.Дарси Веро (Витязь). 5мин. Драка.
00:06Удаление. 43.Иван Ларин (Витязь). 2мин. Грубость.
00:06Удаление. 61.Сергей Белоконь (Витязь). 2мин. Грубость.
00:06Удаление. 13.Денис Сергеев (Витязь). 2мин. Грубость.
00:06Удаление. 14.Марек Сватош (Авангард). 2мин. Грубость.
00:06Удаление. 58.Алексей Бондарев (Авангард). 2мин. Грубость.
1 мин6 секунда матча пятерка бойцов витязя набросилась на наших играющих игроков, наши все легди, те избивали лежащих

imc #4289497 10/12/2010 22:29
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
cow w tym Omsku od 25 minut Omsk gra w przewadze laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
typów a typów laugh nie wiadomo na co się zdecydować wink

Picek86 #4289543 10/12/2010 22:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W 6 sekundzie 1 tercji 8 kar laugh w tym 6 dla vitjaza, draka byla napewno i sie prali smile

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, ANZELMO, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,598 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1