Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Miriam Gossner - Tina Bachmann [1] 2.30 Betway

Miriam 30 sekund na starcie przewagi, w sprincie 14 sekund szybszy bieg.. troche nierozumiem kursow : )

Kusi mnie V Olka.. taka byla pierwsza mysl.. placa ~3, z drugiej strony.. potrojne zwyciestwo Emila to by bylo "cos".
Olek aby wygrac musi byc bardzo skuteczny na strzelnicy, moze jakis zaklad na strzelanie ? : )

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Hitzer top10 - nie 1.30 betsafe

Niemka to jeszcze bardzo przeciętna biatlonistka, ani biegowo specjalnie mocna nie jest ani na strzelnicy zbyt równa, nie widzę podstaw by w tak wyrównanej stawce mogła się jeszcze przesunąć wyżej, izzi bet wydaje się wink

Gwizdoń - Rasimoviciute 1 1.75 betway

Polka fatalny zeszły sezon, ale biegają na podobnym poziomie a Litwinka to jednak specjalistka od sprintu, Magda lepiej strzela, w środę zdecydowanie lepsza nasza, w piątek równo, dziś przy 4 strzelaniach stawiam na Polkę.

Brunet - Boulygina 1 1.32 betway

Bardzo pewna Francuzka vs. świetnie biegająca Rosjanka, która na strzelnicy ma przeważnie spore problemy, przy 4 strzelaniach Brunet powinna spokojnie być przed Boulyginą

Hitzer - Sleptsova 2 1.50 expekt

o Hitzer pisałem wyżej. Sleptsova biegowo niezbyt rewelacyjnie w sprincie, ale nie ma też tragedii, z słabą Niemką powinna sobie poradzić, Sleptsova to wyższy level wink

Romanova - Khvostenko 1 1.85 sportingbet

dla mnie kurs nieco zawyżony, w zeszłym sezonie lepsza w Pucharze Świata Romanova, w pościgowych Romanova, tutaj w Oestersund w indywidualnym lepsza Romanova, w sprincie lepsza Romanova, myślę że i dzisiaj będzie podobnie, w sprincie Romanova 15sek szybsza biegowo...

Zidek - Boulygina (strzelanie) 1 1.45 tobet

wyniki mówią same za siebie, strzelecko dużo lepsza Szwedka

Ekholm - Zidek 1 1.30 sts\

Ekholm biegowo lepsza, świetnie strzela, izzi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Originally Posted by AG
Zidek - Boulygina (strzelanie) 1 1.45 tobet

wyniki mówią same za siebie, strzelecko dużo lepsza Szwedka


AG Tobet startowal tutaj z 1.75 grin to byl dopiero swir : )

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
laugh

5/7

wyższe kursy niestety nie weszły. Gwizdoń strasznie słabła na trasie, obie po 4 pudła, biegiem przegrała. Romanova na strzelnicy tragedia, zawiodła.

Makarainen 20/20 blush
Riva gratuluje typu na Gossner smile
jestem pozytywnie zaskoczony jej występem na strzelnicy, nie podpaliła się choć w kolejnych strzelaniach nie zaczynała dobrze, brawo.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Makarainen WOOW... jadnie ta Finka zaczela sezon!

Tina, gdyby nie te pudla to izii wzielaby Gregorin. Szkoda, ze sobie nie poradzila na strzelnicy.

Brunet z Romanova iziii piwo

teraz tylko czekac na panow... mam nadzieje ze ladnie pokaze sie Burke, licze ze bedzie wysoko. Oby Berger bardziej skupiony na srzelaniu niz na biegu byla a baedzie dobrze.

Zastanawiam sie czy nie dac jednago UD do konkursu. A mam ze dwa typy...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
biegowo daje rade, ale jakoś ciężko uwierzyć mi że w stójce i to w biegu pościgowym, w którym nigdy nie był wyżej niż szósty nagle strzeli dobrze. W walce bezpośredniej sądzę że będzie jak zwykle czyli coś koło 7/10 w tej pozycji.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Tchoudov - Sednev 2 2.45 betsafe

Rosjanin słabiej w zeszłym sezonie w biegach pościgowych od Ukraińca. Tutaj wyraźnie bez formy biegowej, w obu pod tym względem lepszy Sednev, w indywidualnym 50 sekund i pomimo jednego niecelnego więcej był wyżej w klasyfikacji, a w sprincie 20 sekund szybszy, znów jeden niecelny więcej, wystartuje 7 sekund za Tchoudovem. Ukrainiec to dobry strzelec i po takim kursie jak najbardziej warto zagrać smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Svendsen - M.Fourcade 1 1.45 betsafe

1:37 lepszy biegowo w indywidualnym Emil, 35 sekund lepszy w sprincie, strzelecko nic nie wskazuje by Svendsen miał nie wiadomo ile napsuć, ma 14 sekund przewagi, myślę że nawet przy 3 pudłach więcej będzie w stanie powalczyć z Francuzem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Fak - Greis 1 1.50 betsafe

Fak w obu biegach szybszy od Greisaa, jest w formie, świetnie się tu prezentuje i do tego będzie miał sporą przewagę nad Niemcem już na starcie, nic tylko grać smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ja jakos nie moge zaufac Fakowi, a widze ze sporo osob dzis na niego gra, w roznych ukladach.
Wzialem bety na strzelanie:

Ole Einar Bjoerndalen - Tomasz Sikora [1] 1.75
Christian de Lorenzi - Andreas Birnbacher [2] 1.80
AKO: 3.15 tobet

z kobiet wszystko powlazilo.. wiec pewnie tu bedzie mina grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Niestety zdarzylem tylko pograc w konkursie bez opisu doga na
Berger - Bricis 2 ale narazie jest optymistycznie smile

ech ten Birnbacher jak na niego zagram to cieniuje , jak przeciwko to ma wystep zycia grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
3/3

bez najmniejszych problemów, miło, łatwo i przyjemnie, oby tak zawsze smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[Linked Image]


Hochfilzen

Program zawodów:
10.12 11:30 - Sprint [M]
10.12 14:30 - Sprint [K]
11.12 10:45 - Poscig [M]
11.12 14:15 - Sztafeta [K]
12.12 11:00 - Sztafeta [M]
12.12 11:00 - Poscig [K]



Linki:

LIVE [biathlonresults.com]
biathlonworld.com [biathlonworld.com]
Oficialna stronka zawodow [biathlon-hochfilzen.at]

Last edited by Rivaldinho; 08/12/2010 23:45. Reason: poprawione
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Trzy dni temu zakończyła się dwuletnia kara nałożona za używanie środków dopingowych na rosyjskich biathlonistów - Albinę Achatową, Dmitrija Jaroszenkę oraz Jekaterinę Jurjewą. Tym samym cała trójka może już bez przeszkód uczestniczyć w międzynarodowych zawodach.
osobiscie chetnie wygwizdalbym ich na biathlonowych trasach. Ciekawe jak tam Riva, bo z tego co pamietam Yaro nalezal do Twoich ulubionych.

Zwyciestwo Kaisy przyjalem z rezerwa, pamietajac ze Kaisa Varis rowniez wygrywala, a potem pokazlo sie ze brala doping. Oby Makarainen na czysto jechala... swoja droge sliczna z niej blondynka tongue

W ten weekend wraca krolowa, Madzia Neuner. Cikawe jak tam kondycja po grypie. Poczytam o Magdalence i sie zastanowie. Mysle ze wygrywac zacznie dopiero od nowego roku.

Typow nie podaje, ani nie zamierzam bukom pomagac. Juz mam upatrzone typy i na chwile obecna kursy mi wystarczaja. Tobet sie z oferta wychylil, ciekawe co inne skandynawskie buki daja.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
wg mnie dzisiaj Ekholm WIN @ 8,0 lub TOP 3...

nie polecam grac na Neuner, to juz lepiej wybrac Makarainen.

Z facetow ciezkie pary... wybralem tylko Fak`a z De lorenzim. Uwazam ze przebierany Sloweniec bedzie znowu wysoko, co juz nie bedzie niespodzianka.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
U mnie pograne w nocy i z rana:
Fak z De Lorenzim w betway po 1.85 - kursu kompletnie nie rozumiem, sam dalbym z 1.5 max, Fak zdeydowanie lepiej prezentuje sie napozatku sezonu niz przecietny Wloch - spore value

Do tego pobralem Martina Fourcade z Ederem po 1.4 oraz w bwin Shipulina S.Fourade po 1.72 - bety glownie grane pod slaba dyspozyje Francuzow. Martin wiadomo jaka forma, Shipulin natomiast swietnie przepraowal wolny okres i sami trenerzy wypowiadali sie, ze ze startu na start bedzie coraz lepiej takze trzeba miec chlopaka na uwadze

W sts przeciwko Sikorze - facet ma spore problemy zdrowotne, w srode jeszcze nie myslal wcale o startach, jednak jest na liscie startowej takze trzeba grac, poszedl Greis po 1.7

Poki co tyle - reszta na livebettingu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Ojro
Zwyciestwo Kaisy przyjalem z rezerwa, pamietajac ze Kaisa Varis rowniez wygrywala, a potem pokazlo sie ze brala doping. Oby Makarainen na czysto jechala... swoja droge sliczna z niej blondynka tongue

Makarainen już nieraz pokazała że świetnie biega wink
to świetnym strzelaniem zaskoczyła w Oestersund, ciekawe jak będzie dzisiaj

co do dzisiejszych sprintów jest wiele niewiadomych...

co biegowo pokażą Rosjanie i Rosjanki, w Oestersund było słabo, tu inne warunki atmosferyczne, powinno być choć trochę lepiej.

co pokażą ci którzy mieli m.in. z powodu tej nieszczęsnej wody w Oestersund,
niespecjalnie wierzę w świetne wyniki Sikory czy Landertingera, nie wiem co z Simonem Fourcadem,
zupełnie liczyć się nie powinien Sumann, który stracił kilka kilogramów w ciągu nieco ponad tygodnia

bracia Fourcade na trasach w Hochfilzen nie należeli nigdy do najlepszych czy się to potwierdzi, zwłaszcza chodzi oczywiście o Martina.

Originally Posted by Ojro
wg mnie dzisiaj Ekholm WIN @ 8,0 lub TOP 3...

nie polecam grac na Neuner, to juz lepiej wybrac Makarainen.

Z facetow ciezkie pary... wybralem tylko Fak`a z De lorenzim. Uwazam ze przebierany Sloweniec bedzie znowu wysoko, co juz nie bedzie niespodzianka.

podobnie jak ty na początku tygodnia zagrałem Helenę, kurs 11 aż prosił się oto, a jeśli będzie tu biegać na poziomie z przed roku szansa na to może być spora.

również odradzam grać Neuner, sama twierdzi że nie jest jeszcze w formie, więc traktowanie jej jako głównej faworytki... nie nie ona tu dzisiaj nie wygra.
Makarainen jest zbyt niestabilna jak dla mnie na strzelnicy, wątpie by znów tak dobrze się zaprezentowała.

nie wystąpi Boulygina, a widać wiele zakładów z nią, uwaga bo będą zwroty.

a teraz 3 typy na sprint mężczyzn:

Sumann top 10 nie 1.55
betway - tak jak pisałem Austriak był wśród tych którzy mieli problemy zdrowotne,
schudł kilka kilogramów, uważam że dzisiaj nie będzie się liczył,1.55 na to że nie będzie w dziesiątce jak najbardziej do grania smile

Sumann - Peiffer 2 1.95 betsson. O problemach Sumanna wyżej, Peiffer to świetny sprinter,
zajął 6 miejsce w klsyfikacji sprintów w zeszłym sezonie, poprawnie w Oestersund, powinien dać radę wink

Greis - Sumann 1 1.62
betway. Jak wyżej, dziś gram przeciwko Sumannowi, a Greis podobnie jak młodszy kolega z reprezentacji Peiffer,
w sprintach prezentuje się dobrze, w zeszłym sezonie 10 miejsce w tej specjalności, bardzo solidny biatlonista.

trochę jeszcze moich przemyśleń nt. sprintu mężczyzn, choć tych typów nie gram.

Birnbacher pierwsze strzelanie 5/5 1.90 bet365 - zależy oczywiście od warunków w jakich zawody będą rozgrywane,
ale tak czy siak to wysoki kurs, Niemiec to dobry strzelec. Podobnie Cyl po 1.80, w pozycji leżącej spora szansa na 5/5

W parze De Lorenzi - Wolf kursy 1.57 - 2.25, a obaj biegowo to ten sam poziom, w Oestersund Włoch lepszy w biegu o 2 sekundy.
W poprzednich latach w Hochfilzen również prezentowali ten sam poziom, jedynie sprint w zeszłym roku Wolfowi nie wyszedł, ale to wyjątek.

Ustyugov dostępny w parze z Ferrym po 1.85 i Tchoudovem po 1.95 w zakładach na strzelanie,
uważam że Ustyugov od obu jest w lepszej obecnie strzelecko formie, typy dostępne w tobet i betway.

W wielu parach zestawiony jest Slesingr jako faworyt, m.in z Austriakami Ederem i Mesotitschem, a specjalistą od sprintu nie jest,
u siebie Austriacy mogą powinni pokazać się lepiej niż tydzień tamu, bynajmniej ci, którzy są zdrowi.

w sts-ie ciekawe zakłady z udziałem Tomka Sikory, zwłaszcza dwa, Greis M. - Sikora T. 1 1.70
Sikora T. - Os A. 2 1.93
Nie wierzę by Sikora dzisiaj odegrał jakąś większą rolę, Greis i Os są dobrymi sprinterami, powinni być dzisiaj lepsi.

Po sprincie mężczyzn będzie więcej wiadomo wtedy uderzę w kobity smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
zdaje się,że po opadach śniegu w Hochfilzen wyszło słońce,ale w tle widać niskie ciemne chmury tak więc nie wiadomo do końca jak będzie na trasie,a pogoda tutaj napewno może rozdawać karty,wiaterek napewno będzie na strzelnicy i spodziewam sie sporo pudeł dzisiaj
Tomek (biegnie w doborowym towarzystwie,bo pomiedzy dwoma norwegami),ale jak to już zostało napisane ma dalej problemy zdrowotne i zagrałem z Sumannem
poza tym Eder z Jayem i Os z Birnbacherem
u pań widzę Finke z Magdą po 2,00
a także Zajcevą z Valij,która na strzelnicy powinna ze dwa pudła zrobić
nie wiem jaką forme prezentuje Berger,ale zagrałem ją z Vitą,która na strzelnicy lubi zawodzić
powracając do panów zagrałem też Bergera z Burke po 2,30 ,bo myślę,że norweg dzisiaj zaskoczy i nie będzie miał problemów z maszyna jak ostatnio,chodx wiadomo co potrafi na strzelnicy wyprawiać...no ale tak czuję

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
cóż pogoda pogarszała się z każdym kolejnym startującym zawodnikiem, Sumann w 10 się nie znalazł ale obu Niemców pokonał, Peiffer biegowo zawiódł, widać w tych warunkach się nie odnalazł, już czekam na bieg pościgowy gdzie będzie można zagrać za wieksze sianko, na pewno ciekawe pary będzie można znaleźć smile

tak z pozostałych rzeczy większość z tego co pisałem się zgadzało
- Rosjanie nieco lepiej pobiegli, choć nadal to nie jest to.
- bracia Fourcade znów słabo biegowo w Hochfilzen.
- Wolf wygrał z De Lorenzim biegowo 4 sekundy, czyli znów podobnie, choć Niemiec miał sporo niższy numer startowy.
- Ustyugov strzelecko lepiej od Tchoudova, z Ferrym równo czyli zwrot.
- Austriacy lepsi od Slesingra, obaj jednak mieli niższe numery startowe.
- Sikora 8-dziesiątka jeśli chodzi o bieg, Greis lepszy, Os fatalny występ.

przy takich wynikach jutro na pewno kilka ciekawych zakładów się znajdzie smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Mamy po pierwszym biegu...pogoda przemieszała dzisiaj trochę,teraz zmniejszyły sie opady śniegu,ale wiaterek kręci,niebo dosyc ciemne tak więc warunki pewnie sie jeszcze pogorszą do startu pań.Hmm z moich obserwacji wynika,że rosyjscy serwismeni trafili dzisiaj ze smarowaniami,tak węc u pań myślę,że będzie podobnie.
Podtrzymuję powyższe typy co do kobiet i do tego Brunet z Hitzer po 1,50 i przy odpowiednim pudłowaniu Flatland stawiam na jej porażkę z Dorin po 2,30

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1