Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Panowie a może by tak rozpis remisów u Rusków? Wczoraj bez remisów, to może dziś coś się ukuje? Moja propozycja:
Lokomotiv X
Yekaterinburg X
Atlant X

rozpis 1z3

kursy na remis od 4,10 do 4,20

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
craax co myślisz o słowackiej dzisiaj ? co warto ruszyć ? ciekawie wygląda zvolen z nitra i overek martina wink dodatkowo overowo chyba ponownie w Bernie dzisiaj przynajmniej tak sie zapowiada wink

Picek86 #4289574 10/12/2010 23:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mysle o Zvolenie i Trencinie, Trencin to super ambitna ekipa a teraz na Koszyki bedzie kazdy podwojnie zmobilizowany a oni na pewno nie za kazdym razem na 100% beda grac - coraz blizej swieta to i ludzie rozkojarzenie jak sobie na to pozwolic moga wink

Zvolen u siebie strasznie mocny, Nitra potrzebuje pkt ale to nie jest akcja charytatywna, kurs wporzadku i ja raczej Zvolen zagram

co do overka - w Slowacji rzadko overkow szukam wiec nie wiem smile

Warren #4289589 10/12/2010 23:16
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by Biczu
W 6 sekundzie 1 tercji 8 kar laugh w tym 6 dla vitjaza, draka byla napewno i sie prali smile
ale jak mogli osmiu wyrzucic z boiska jak na tafli jest chyba piatka plus bramkarz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by Biczu
W 6 sekundzie 1 tercji 8 kar laugh w tym 6 dla vitjaza, draka byla napewno i sie prali smile
ale jak mogli osmiu wyrzucic z boiska jak na tafli jest chyba piatka plus bramkarz
daleko z boksu nie ma na lod, emocje emocje cool

craax #4289616 10/12/2010 23:27
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547

Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
to dzisiaj craax boks za Zvolenem wink

craax #4289636 10/12/2010 23:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Originally Posted by craax
mysle o Zvolenie i Trencinie, Trencin to super ambitna ekipa a teraz na Koszyki bedzie kazdy podwojnie zmobilizowany a oni na pewno nie za kazdym razem na 100% beda grac - coraz blizej swieta to i ludzie rozkojarzenie jak sobie na to pozwolic moga wink

Zvolen u siebie strasznie mocny, Nitra potrzebuje pkt ale to nie jest akcja charytatywna, kurs wporzadku i ja raczej Zvolen zagram

co do overka - w Slowacji rzadko overkow szukam wiec nie wiem smile
Co do Zvolenu popieram w 100% sam go zagrałem w Fortunie.

Powiedz mi co myslisz o Cracovio w Sosnowcu bo mam ich w Triplu z Budziejowicami i Zvolenem.

Pzdr

Verbatim #4289639 10/12/2010 23:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
po takim kursie bym nie gral bo to jedna liga polska, zazwyczaj nasze mecze w Sosnowcu oscylowaly w kursy na Pasy w granicach 1.80-2.00 albo i wyzej jak juz wspominalem w tym temacie, my chyba troszke w dolku fizycznym jestesmy po pucharach ale teraz pozostalo Ci tylko trzymac kciuki heh smile

craax #4289643 10/12/2010 23:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Originally Posted by craax
po takim kursie bym nie gral bo to jedna liga polska, zazwyczaj nasze mecze w Sosnowcu oscylowaly w kursy na Pasy w granicach 1.80-2.00 albo i wyzej jak juz wspominalem w tym temacie, my chyba troszke w dolku fizycznym jestesmy po pucharach ale teraz pozostalo Ci tylko trzymac kciuki heh smile

Raz w tym sezonie Was zagrałem dostaliscie u siebie chyba4albo 5..nie pamietam z kim to było dzis spruboje drugi raz...

Verbatim #4289647 10/12/2010 23:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ostatnio tak przegralismy z JKH 5-6 w domu i wlasnie po tym jak zagrali mam watpliwosci czy nie jestesmy czasem w dolku fizycznym, w domu jeszcze z Unia i Tychami przegralismy ale to 0-3 i 4-6

craax #4289648 10/12/2010 23:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Craax z Unia to był mecz chyba na początku sezonu..

Verbatim #4289650 10/12/2010 23:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no, Unia bedzie wicemistrzem Polski w tym roku

craax #4289667 11/12/2010 00:02
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Kiekko Vantaa

akagi #4289668 11/12/2010 00:02
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
omsk parodialaugh

ruska mafia rulessmile

akagi #4289675 11/12/2010 00:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by akagi
Kiekko Vantaa
dobrze kombinujesz... wink

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Originally Posted by bbolinho9
omsk parodialaugh

ruska mafia rulessmile


w 2 podwojnej przewadze nie potrafia strzelic(nie chca)smile

Ojro #4289678 11/12/2010 00:12
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
jak sie nazywa taki film z Jay i Cichym Bobem z tej szkoly co mieli odegrac jakas scena aktorzy ale sie zakochali w sobie naprawde albo jak koles jakies video amatorskie na poczatku nakrecil i potem to sie stalo hitem youtube sorry ze tu pytam nie mam gdzie

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
omsk i tyle w temaciepuke

sprzewaczyki i ruska mafiapuke

Ojro #4289682 11/12/2010 00:14
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by akagi
Kiekko Vantaa
dobrze kombinujesz... wink

Zobaczymy, czy dobrze wink

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,552 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1