|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Panowie a może by tak rozpis remisów u Rusków? Wczoraj bez remisów, to może dziś coś się ukuje? Moja propozycja: Lokomotiv X Yekaterinburg X Atlant X
rozpis 1z3
kursy na remis od 4,10 do 4,20
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
craax co myślisz o słowackiej dzisiaj ? co warto ruszyć ? ciekawie wygląda zvolen z nitra i overek martina  dodatkowo overowo chyba ponownie w Bernie dzisiaj przynajmniej tak sie zapowiada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mysle o Zvolenie i Trencinie, Trencin to super ambitna ekipa a teraz na Koszyki bedzie kazdy podwojnie zmobilizowany a oni na pewno nie za kazdym razem na 100% beda grac - coraz blizej swieta to i ludzie rozkojarzenie jak sobie na to pozwolic moga  Zvolen u siebie strasznie mocny, Nitra potrzebuje pkt ale to nie jest akcja charytatywna, kurs wporzadku i ja raczej Zvolen zagram co do overka - w Slowacji rzadko overkow szukam wiec nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
W 6 sekundzie 1 tercji 8 kar  w tym 6 dla vitjaza, draka byla napewno i sie prali  ale jak mogli osmiu wyrzucic z boiska jak na tafli jest chyba piatka plus bramkarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
W 6 sekundzie 1 tercji 8 kar  w tym 6 dla vitjaza, draka byla napewno i sie prali  ale jak mogli osmiu wyrzucic z boiska jak na tafli jest chyba piatka plus bramkarz daleko z boksu nie ma na lod, emocje emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 948 |
to dzisiaj craax  za Zvolenem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
mysle o Zvolenie i Trencinie, Trencin to super ambitna ekipa a teraz na Koszyki bedzie kazdy podwojnie zmobilizowany a oni na pewno nie za kazdym razem na 100% beda grac - coraz blizej swieta to i ludzie rozkojarzenie jak sobie na to pozwolic moga  Zvolen u siebie strasznie mocny, Nitra potrzebuje pkt ale to nie jest akcja charytatywna, kurs wporzadku i ja raczej Zvolen zagram co do overka - w Slowacji rzadko overkow szukam wiec nie wiem  Co do Zvolenu popieram w 100% sam go zagrałem w Fortunie. Powiedz mi co myslisz o Cracovio w Sosnowcu bo mam ich w Triplu z Budziejowicami i Zvolenem. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
po takim kursie bym nie gral bo to jedna liga polska, zazwyczaj nasze mecze w Sosnowcu oscylowaly w kursy na Pasy w granicach 1.80-2.00 albo i wyzej jak juz wspominalem w tym temacie, my chyba troszke w dolku fizycznym jestesmy po pucharach ale teraz pozostalo Ci tylko trzymac kciuki heh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
po takim kursie bym nie gral bo to jedna liga polska, zazwyczaj nasze mecze w Sosnowcu oscylowaly w kursy na Pasy w granicach 1.80-2.00 albo i wyzej jak juz wspominalem w tym temacie, my chyba troszke w dolku fizycznym jestesmy po pucharach ale teraz pozostalo Ci tylko trzymac kciuki heh  Raz w tym sezonie Was zagrałem dostaliscie u siebie chyba4albo 5..nie pamietam z kim to było dzis spruboje drugi raz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ostatnio tak przegralismy z JKH 5-6 w domu i wlasnie po tym jak zagrali mam watpliwosci czy nie jestesmy czasem w dolku fizycznym, w domu jeszcze z Unia i Tychami przegralismy ale to 0-3 i 4-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Craax z Unia to był mecz chyba na początku sezonu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no, Unia bedzie wicemistrzem Polski w tym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
omsk parodia  ruska mafia rules 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dobrze kombinujesz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
omsk parodia  ruska mafia rules  w 2 podwojnej przewadze nie potrafia strzelic(nie chca) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
jak sie nazywa taki film z Jay i Cichym Bobem z tej szkoly co mieli odegrac jakas scena aktorzy ale sie zakochali w sobie naprawde albo jak koles jakies video amatorskie na poczatku nakrecil i potem to sie stalo hitem youtube sorry ze tu pytam nie mam gdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
omsk i tyle w temacie sprzewaczyki i ruska mafia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dobrze kombinujesz...  Zobaczymy, czy dobrze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|