Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#4296770 14/12/2010 06:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
balwan1

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Rozliczyli Wam Danie w Bet365?

Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
co dzis z recznej? po wczorajszej zenadzie czarnogórek mysle ze rumunia do grania.

Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
rumunia,wegry,szwecja,rosja???

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Szwedki jak najbardziej, jeśli zagrają choć 90% tego co z NOR to będzie Ok wink a jeśli by dzisiaj przegrały, to istnieje szansa że nie załapią się do 1/2 bo w ostatnim grupowym meczu, spotkają się z Węgierkami które to dwukrotnie wygrały w eliminacjach z drużyną "Trzech koron", tak więc nie ma co ryzykować i należy się mocno skoncentrować na mecz z Żabami smile

Do tego dokładam wspomniane wcześniej Węgierki, które muszą wygrać jeśli chcą marzyć o półfinale.

Ja mimo wszystko zagram wersję ostrożniejszą dnb + dołożę na podbicie kursu rozdrażnione gospodynie.

Szwecja dnb @1,40 + Węgry dnb @1,30 + Norwegia @1.05

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
A wie ktos co z bramkarka Rumunii, ta dobra? Wczoraj doznala zle wygladajacej kontuzji.. A to bardzo wazny punkt ich druzyny

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Podajcie proszestrone oficjalną z tabelami

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Czyli raczej dzisiaj Paula Ungureanu nie zagra niestety

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
No nie zagra jednak, 6 tygodni.. W takim razie odpuszczam sobie Ruumunki.
Pozostaje ostatecznie: Wegry i Szwecja

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla:

Maura Visser over 5,5 @1,85

Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak:

Ukrainki miały 5 karnych
Norweżki 7 karnych
Francuzki 7 karnych
Słowenki 6 karnych

co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser)

Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko:

UKR miały 5 wykluczeń
NOR miały 6 wykluczeń
FRA miały 6 wykluczeń
SŁO miały 5 wykluczeń

Maura Visser boks

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Wegierki i Norwezki do przerwy na dzis z recznejboks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Mecz Dania-Chorwacja ktoś gra?Dania ma już awans?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Originally Posted by Marian
Maura Visser over 5,5 @1,85
Gdzie taki zakład?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by PaweLSH
Originally Posted by Marian
Maura Visser over 5,5 @1,85
Gdzie taki zakład?
tobet

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by Marian
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla:

Maura Visser over 5,5 @1,85

Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak:

Ukrainki miały 5 karnych
Norweżki 7 karnych
Francuzki 7 karnych
Słowenki 6 karnych

co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser)

Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko:

UKR miały 5 wykluczeń
NOR miały 6 wykluczeń
FRA miały 6 wykluczeń
SŁO miały 5 wykluczeń

Maura Visser boks

a nie lepiej że będzie najlepsza z trójki:
First Goalscorer - Group of 3
Maura Visser 2.45
Laura van der Heijden 2.70
Pearl van der Wissel 2.90

Wg mnie dużo bardziej opłacalne, bo wątpie że jak zrobi twego over 5,5 któraś ją przeskoczy....

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by Marian
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla:

Maura Visser over 5,5 @1,85

Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak:

Ukrainki miały 5 karnych
Norweżki 7 karnych
Francuzki 7 karnych
Słowenki 6 karnych

co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser)

Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko:

UKR miały 5 wykluczeń
NOR miały 6 wykluczeń
FRA miały 6 wykluczeń
SŁO miały 5 wykluczeń

Maura Visser boks

a nie lepiej że będzie najlepsza z trójki:
First Goalscorer - Group of 3
Maura Visser 2.45
Laura van der Heijden 2.70
Pearl van der Wissel 2.90

Wg mnie dużo bardziej opłacalne, bo wątpie że jak zrobi twego over 5,5 któraś ją przeskoczy....

Sebkos, uwazaj na to.
Bo kiedys to zagralem w Tobecie i mi na szczescie weszlo, ale wkopalem sie w niesamowite bagienko tongue .

W tym zakladzie chodzi: Ktora pierwsza strzeli bramke w meczu... , a nie ktora bedzie miala najwiecej goli z tej 3.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by Marian
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla:

Maura Visser over 5,5 @1,85

Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak:

Ukrainki miały 5 karnych
Norweżki 7 karnych
Francuzki 7 karnych
Słowenki 6 karnych

co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser)

Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko:

UKR miały 5 wykluczeń
NOR miały 6 wykluczeń
FRA miały 6 wykluczeń
SŁO miały 5 wykluczeń

Maura Visser boks

a nie lepiej że będzie najlepsza z trójki:
First Goalscorer - Group of 3
Maura Visser 2.45
Laura van der Heijden 2.70
Pearl van der Wissel 2.90

Wg mnie dużo bardziej opłacalne, bo wątpie że jak zrobi twego over 5,5 któraś ją przeskoczy....

Sebkos, uwazaj na to.
Bo kiedys to zagralem w Tobecie i mi na szczescie weszlo, ale wkopalem sie w niesamowite bagienko tongue .

W tym zakladzie chodzi: Ktora pierwsza strzeli bramke w meczu... , a nie ktora bedzie miala najwiecej goli z tej 3.
Cendruś uprzedziłeś mnie wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Orzesz wmordę...tak to jest jak się za szybko robi coś i wiele na raz...thx smirk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by sebkos
Orzesz wmordę...tak to jest jak się za szybko robi coś i wiele na raz...thx smirk
spoko i tak masz duże szanse wink

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker), 1,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1