|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Rozliczyli Wam Danie w Bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
co dzis z recznej? po wczorajszej zenadzie czarnogórek mysle ze rumunia do grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
rumunia,wegry,szwecja,rosja???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Szwedki jak najbardziej, jeśli zagrają choć 90% tego co z NOR to będzie Ok  a jeśli by dzisiaj przegrały, to istnieje szansa że nie załapią się do 1/2 bo w ostatnim grupowym meczu, spotkają się z Węgierkami które to dwukrotnie wygrały w eliminacjach z drużyną "Trzech koron", tak więc nie ma co ryzykować i należy się mocno skoncentrować na mecz z Żabami Do tego dokładam wspomniane wcześniej Węgierki, które muszą wygrać jeśli chcą marzyć o półfinale. Ja mimo wszystko zagram wersję ostrożniejszą dnb + dołożę na podbicie kursu rozdrażnione gospodynie. Szwecja dnb @1,40 + Węgry dnb @1,30 + Norwegia @1.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
A wie ktos co z bramkarka Rumunii, ta dobra? Wczoraj doznala zle wygladajacej kontuzji.. A to bardzo wazny punkt ich druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Podajcie proszestrone oficjalną z tabelami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Czyli raczej dzisiaj Paula Ungureanu nie zagra niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
No nie zagra jednak, 6 tygodni.. W takim razie odpuszczam sobie Ruumunki. Pozostaje ostatecznie: Wegry i Szwecja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla: Maura Visser over 5,5 @1,85 Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak: Ukrainki miały 5 karnych Norweżki 7 karnych Francuzki 7 karnych Słowenki 6 karnych co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser) Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko: UKR miały 5 wykluczeń NOR miały 6 wykluczeń FRA miały 6 wykluczeń SŁO miały 5 wykluczeń Maura Visser 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
Wegierki i Norwezki do przerwy na dzis z recznej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Mecz Dania-Chorwacja ktoś gra?Dania ma już awans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Maura Visser over 5,5 @1,85 Gdzie taki zakład?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Maura Visser over 5,5 @1,85 Gdzie taki zakład? tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla: Maura Visser over 5,5 @1,85 Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak: Ukrainki miały 5 karnych Norweżki 7 karnych Francuzki 7 karnych Słowenki 6 karnych co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser) Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko: UKR miały 5 wykluczeń NOR miały 6 wykluczeń FRA miały 6 wykluczeń SŁO miały 5 wykluczeń Maura Visser  a nie lepiej że będzie najlepsza z trójki: First Goalscorer - Group of 3 Maura Visser 2.45 Laura van der Heijden 2.70 Pearl van der Wissel 2.90 Wg mnie dużo bardziej opłacalne, bo wątpie że jak zrobi twego over 5,5 któraś ją przeskoczy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla: Maura Visser over 5,5 @1,85 Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak: Ukrainki miały 5 karnych Norweżki 7 karnych Francuzki 7 karnych Słowenki 6 karnych co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser) Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko: UKR miały 5 wykluczeń NOR miały 6 wykluczeń FRA miały 6 wykluczeń SŁO miały 5 wykluczeń Maura Visser  a nie lepiej że będzie najlepsza z trójki: First Goalscorer - Group of 3 Maura Visser 2.45 Laura van der Heijden 2.70 Pearl van der Wissel 2.90 Wg mnie dużo bardziej opłacalne, bo wątpie że jak zrobi twego over 5,5 któraś ją przeskoczy.... Sebkos, uwazaj na to. Bo kiedys to zagralem w Tobecie i mi na szczescie weszlo, ale wkopalem sie w niesamowite bagienko  . W tym zakladzie chodzi: Ktora pierwsza strzeli bramke w meczu... , a nie ktora bedzie miala najwiecej goli z tej 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
oprócz wspomnianego wyżej tripla, zagrałem jeszcze takiego singla: Maura Visser over 5,5 @1,85 Maura w tej chwili jest najskuteczniejszą zawodniczką 28 goli na 48 oddanych rzutów. Co ważne wykonuje rzuty karne w swoim zespole 17/19, a więc bardzo dobra skuteczność, co w tym meczu może mieć bardzo duże znaczenie. Prześledziłem wszystkie mecze Węgierek i tak: Ukrainki miały 5 karnych Norweżki 7 karnych Francuzki 7 karnych Słowenki 6 karnych co prawda mecz meczowi nierówny, ale na moje oko możemy się spodziewać co najmniej 4 karniaków dla Oranje ( i wszystko wtedy będzie w rękach Visser) Dodatkowo Węgierki dosyć często łapią 2min, co też powinno ułatwić rzucanie bramek mojej zawodniczce i tak kolejno przeciwko: UKR miały 5 wykluczeń NOR miały 6 wykluczeń FRA miały 6 wykluczeń SŁO miały 5 wykluczeń Maura Visser  a nie lepiej że będzie najlepsza z trójki: First Goalscorer - Group of 3 Maura Visser 2.45 Laura van der Heijden 2.70 Pearl van der Wissel 2.90 Wg mnie dużo bardziej opłacalne, bo wątpie że jak zrobi twego over 5,5 któraś ją przeskoczy.... Sebkos, uwazaj na to. Bo kiedys to zagralem w Tobecie i mi na szczescie weszlo, ale wkopalem sie w niesamowite bagienko  . W tym zakladzie chodzi: Ktora pierwsza strzeli bramke w meczu... , a nie ktora bedzie miala najwiecej goli z tej 3. Cendruś uprzedziłeś mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Orzesz wmordę...tak to jest jak się za szybko robi coś i wiele na raz...thx 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Orzesz wmordę...tak to jest jak się za szybko robi coś i wiele na raz...thx  spoko i tak masz duże szanse 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|