Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
20 strata Krylii i 10 trojka Włochów ale pogrom puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Originally Posted by imc
z Eurocup:

Uniks -13,5
Cedevita +6,5
Hemofarm - Besiktas over 168,5
Alba Berlin -14,5
boks

z Eurochallenge:
win: Apoel Nikozja, Prostejov, Norrkoping (wszedzie kursy ok. 1,9) i Pinar Karsiyaka -12,5 oraz (juz w grze) Lukoil Akademik -13,5

boks
jedna pomyłka tylko (Lukoil wygral za nisko), pozostale bety z calkiem sporym zapasem grin piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
ehh Besikatas i Roanne - koncowki mnie zalatwily frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Brator
Originally Posted by iti
Originally Posted by termii
24 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (4)
24 DAVIS, PAUL:Turnover (3)
23 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (3)

Cajasol - Caja Laboral 91 - 71
Asefa Estudiantes - Cajasol 73 - 77

confused

A to mecz o awans.
cajasol wygra w izraelu minimum +5 i ma awans
ale po co im awans kasy za to niema zawodnicy maja lepsza/trudniejsza lige hiszp kibicow na pucharach tyle co kot naplakal

Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
KOSZAREK, LUKASZ:Three Pointer (3 pt) buahahaha laugh laugh jeszcze Łukasz trafil koniec swiata

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Brator
Originally Posted by iti
Originally Posted by termii
24 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (4)
24 DAVIS, PAUL:Turnover (3)
23 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (3)

Cajasol - Caja Laboral 91 - 71
Asefa Estudiantes - Cajasol 73 - 77

confused

A to mecz o awans.
cajasol wygra w izraelu minimum +5 i ma awans
ale po co im awans kasy za to niema zawodnicy maja lepsza/trudniejsza lige hiszp kibicow na pucharach tyle co kot naplakal
Cajasol w tym skladzie jest moim zdaniem jednym z faworytow do wygrania tego turnieju. Podobnie jak Canaria i Estudiantes. A przeciez wiesz co jest za zwyciestwo w EC. A to dla nich jedyna szansa na gre w Eurolidze. Rok temu, a wlasciwie to pol mieli Real na widelcu - wygrali w Madrycie i przegrali u siebie w PO. A wystarczylo pokonac Real u siebie i mieliby EL.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
pomocy,

ponoć Expekt nie liczy dogrywek w betach under/over.

czy jesli zagralem na zywo under 189.5, a mecz zakonczyl sie remisem(underem) to wygralem?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by iti
Cajasol w tym skladzie jest moim zdaniem jednym z faworytow do wygrania tego turnieju. Podobnie jak Canaria i Estudiantes. A przeciez wiesz co jest za zwyciestwo w EC. A to dla nich jedyna szansa na gre w Eurolidze. Rok temu, a wlasciwie to pol mieli Real na widelcu - wygrali w Madrycie i przegrali u siebie w PO. A wystarczylo pokonac Real u siebie i mieliby EL.

wg.mnie niemaja zadnych szans na wygranie sklad krotki by pogodzic lige i puchar

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by PrinceofTennis
pomocy,

ponoć Expekt nie liczy dogrywek w betach under/over.

czy jesli zagralem na zywo under 189.5, a mecz zakonczyl sie remisem(underem) to wygralem?

mi tam sie wydaje, ze zawsze bylo z dogrywka

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by iti
Cajasol w tym skladzie jest moim zdaniem jednym z faworytow do wygrania tego turnieju. Podobnie jak Canaria i Estudiantes. A przeciez wiesz co jest za zwyciestwo w EC. A to dla nich jedyna szansa na gre w Eurolidze. Rok temu, a wlasciwie to pol mieli Real na widelcu - wygrali w Madrycie i przegrali u siebie w PO. A wystarczylo pokonac Real u siebie i mieliby EL.

wg.mnie niemaja zadnych szans na wygranie sklad krotki by pogodzic lige i puchar
W lidze i tak nic nie ugraja wink Mogliby sobie lige darowac i odpuscic i skupic sie na EC. Tu Realow, Barcelon, Caja Laboral zadnych nie ma wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by PrinceofTennis
pomocy,

ponoć Expekt nie liczy dogrywek w betach under/over.

czy jesli zagralem na zywo under 189.5, a mecz zakonczyl sie remisem(underem) to wygralem?
raczej przegrales

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
no wlasnie to jest dziwne dla mnie, bo jak obstawie przed meczem, to dogrywke sie nie liczy, na live to sie raptem zmienia?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by PrinceofTennis
no wlasnie to jest dziwne dla mnie, bo jak obstawie przed meczem, to dogrywke sie nie liczy, na live to sie raptem zmienia?

a kto ci powiedzial, ze bez dogrywki sie w expekcie liczy?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
a jest inaczej? pewna strona, którą sie sugerowałem. ma w spisie Expekt, jako buk, który nie liczy dogrywek. przykładowo bet365 liczt dogrywki..

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wiekszosc naziemnych liczy chyba bez, a wiekszosc w necie liczy z dogrywka. Nie mam pewnosci, ale 80%, ze z dogrywka.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
no wlasnie w regulaminie tez nic za bardzo nie pisze, a o kompetencji pani małgosi z live chatu nie chce mi sie mowic nawet.


Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
na jednym z forum przeczytalem wpis "liczy sie z dogrywka bynajmniej tak liczy mi Expekt i Bwin!! pozdr"

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
exp liczy z dogrywka
w necie sportingbet i ladbrokers liczy 40 minut

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
i dziękuję bardzo za wiadomości chłopaki, będzie wiadomo na przyszłość chociaż:) wielkie dzięki!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Przy wyniku 3-7 zagrałem jedynę po 3.9 i 4.1 laugh
wystawiłem 3.9 na dwójkę i przy wyniku 12-11 ktoś to kupił laugh
co za ludzie laugh

[Linked Image]

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1