|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
20 strata Krylii i 10 trojka Włochów ale pogrom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
z Eurocup: Uniks -13,5 Cedevita +6,5 Hemofarm - Besiktas over 168,5 Alba Berlin -14,5  z Eurochallenge: win: Apoel Nikozja, Prostejov, Norrkoping (wszedzie kursy ok. 1,9) i Pinar Karsiyaka -12,5 oraz (juz w grze) Lukoil Akademik -13,5  jedna pomyłka tylko (Lukoil wygral za nisko), pozostale bety z calkiem sporym zapasem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
ehh Besikatas i Roanne - koncowki mnie zalatwily 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
24 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (4) 24 DAVIS, PAUL:Turnover (3) 23 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (3) Cajasol - Caja Laboral 91 - 71 Asefa Estudiantes - Cajasol 73 - 77 A to mecz o awans. cajasol wygra w izraelu minimum +5 i ma awans ale po co im awans kasy za to niema zawodnicy maja lepsza/trudniejsza lige hiszp kibicow na pucharach tyle co kot naplakal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
KOSZAREK, LUKASZ:Three Pointer (3 pt) buahahaha  jeszcze Łukasz trafil koniec swiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
24 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (4) 24 DAVIS, PAUL:Turnover (3) 23 KIRKSAY, TARIQ:Turnover (3) Cajasol - Caja Laboral 91 - 71 Asefa Estudiantes - Cajasol 73 - 77 A to mecz o awans. cajasol wygra w izraelu minimum +5 i ma awans ale po co im awans kasy za to niema zawodnicy maja lepsza/trudniejsza lige hiszp kibicow na pucharach tyle co kot naplakal Cajasol w tym skladzie jest moim zdaniem jednym z faworytow do wygrania tego turnieju. Podobnie jak Canaria i Estudiantes. A przeciez wiesz co jest za zwyciestwo w EC. A to dla nich jedyna szansa na gre w Eurolidze. Rok temu, a wlasciwie to pol mieli Real na widelcu - wygrali w Madrycie i przegrali u siebie w PO. A wystarczylo pokonac Real u siebie i mieliby EL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
pomocy,
ponoć Expekt nie liczy dogrywek w betach under/over.
czy jesli zagralem na zywo under 189.5, a mecz zakonczyl sie remisem(underem) to wygralem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Cajasol w tym skladzie jest moim zdaniem jednym z faworytow do wygrania tego turnieju. Podobnie jak Canaria i Estudiantes. A przeciez wiesz co jest za zwyciestwo w EC. A to dla nich jedyna szansa na gre w Eurolidze. Rok temu, a wlasciwie to pol mieli Real na widelcu - wygrali w Madrycie i przegrali u siebie w PO. A wystarczylo pokonac Real u siebie i mieliby EL. wg.mnie niemaja zadnych szans na wygranie sklad krotki by pogodzic lige i puchar
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
pomocy,
ponoć Expekt nie liczy dogrywek w betach under/over.
czy jesli zagralem na zywo under 189.5, a mecz zakonczyl sie remisem(underem) to wygralem? mi tam sie wydaje, ze zawsze bylo z dogrywka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Cajasol w tym skladzie jest moim zdaniem jednym z faworytow do wygrania tego turnieju. Podobnie jak Canaria i Estudiantes. A przeciez wiesz co jest za zwyciestwo w EC. A to dla nich jedyna szansa na gre w Eurolidze. Rok temu, a wlasciwie to pol mieli Real na widelcu - wygrali w Madrycie i przegrali u siebie w PO. A wystarczylo pokonac Real u siebie i mieliby EL. wg.mnie niemaja zadnych szans na wygranie sklad krotki by pogodzic lige i puchar W lidze i tak nic nie ugraja  Mogliby sobie lige darowac i odpuscic i skupic sie na EC. Tu Realow, Barcelon, Caja Laboral zadnych nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
pomocy,
ponoć Expekt nie liczy dogrywek w betach under/over.
czy jesli zagralem na zywo under 189.5, a mecz zakonczyl sie remisem(underem) to wygralem? raczej przegrales
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
no wlasnie to jest dziwne dla mnie, bo jak obstawie przed meczem, to dogrywke sie nie liczy, na live to sie raptem zmienia?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
no wlasnie to jest dziwne dla mnie, bo jak obstawie przed meczem, to dogrywke sie nie liczy, na live to sie raptem zmienia? a kto ci powiedzial, ze bez dogrywki sie w expekcie liczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
a jest inaczej? pewna strona, którą sie sugerowałem. ma w spisie Expekt, jako buk, który nie liczy dogrywek. przykładowo bet365 liczt dogrywki..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wiekszosc naziemnych liczy chyba bez, a wiekszosc w necie liczy z dogrywka. Nie mam pewnosci, ale 80%, ze z dogrywka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
no wlasnie w regulaminie tez nic za bardzo nie pisze, a o kompetencji pani małgosi z live chatu nie chce mi sie mowic nawet.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
na jednym z forum przeczytalem wpis "liczy sie z dogrywka bynajmniej tak liczy mi Expekt i Bwin!! pozdr"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
exp liczy z dogrywka w necie sportingbet i ladbrokers liczy 40 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
i dziękuję bardzo za wiadomości chłopaki, będzie wiadomo na przyszłość chociaż:) wielkie dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Przy wyniku 3-7 zagrałem jedynę po 3.9 i 4.1  wystawiłem 3.9 na dwójkę i przy wyniku 12-11 ktoś to kupił  co za ludzie  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|