Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Charleroi-Olympiacos...Olympiacos under 81,5 1.80 5/10 toto-mix 20:30

Dzis w Belgii starcie Spirou z Grekami.Belgowie to typowa ekipa wlasnego parkietu,wyjazdy nie naleza do ich mocnych stron.W tym roku Belgowie maja bardzo solidny sklad i u siebie potrafia dobrze bronic i mysle ze wybronia Olympiacos i Grecy nie rzuca 82 oczek.W tym typie utwierdzaja mnie wyniki Belgow osiagniete na wlasnym boisku:
z Roma 55-64
Realem 67-49
Malaga 79-74
Bambergiem 75-61
Natomiast wyjazdowe dokonania Grekow:
z Bambergiem 61:73
Roma 86:71
Realem 68-82
Malaga 74-76

Jak widac tylko ta granice przekroczyli z Roma ale tez nalezy dodac ze Roma nie gra takiej defensywy jak Charleroi

GL

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Olympiacos 80-67 kasa tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Efes Pilsen-Panathinaikos SP 147 1 kurs 2,10....

Mecz o wszystko dla Turków a co za tym idzie wielkie nerwy...nie sądzę zeby Efes grał otwartą grę , raczej będa to długie akcje , przemyślane i zwracanie uwagi na jak najlepsżą obronę ..Efes gra kiepsko , coś się zacieło, widziałem ich mecz z Armani i lipa , masa strat , rzuty Wisniewskiego nie przygotowane , brak Rakocevica wszystko to wskazuje że jakiegoś super rewelacyjnego meczu ze strony Turków spodziewać się nie powinno...rywal już pewny swego i przyjeżdza bez 2 czołowych graczy Batiste i Marić...pierwszy to jakieś 10-15 pnkt w meczu a drugi 6-8...dziś Grecy nie będą walczyć jak lwy a też nie jest to jakaś overowa ekipa , grancie punktówe w okolicach 70-80 z wyjatkiem ost meczu...zatem linia proponowana 147 wydaje mi się ze nie do przeskoczenia w dniu disiejszym i przy takim nastawieniu obu ekip...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Żalgiris-Caja---2----under 153.5

Dla hiszpanów to mecz o wszystko, ich odpadniecie w tej fazie rozgrywek byłoby sporą niespodzianką, mimo że ostatanio przezywają kryzys to potencjał maja na pewno większy od litwinów... podejrzewam ze padnie tu niski wynik , Caja to co prawda overowa druzyna ale jak potrafią bronic pokazały finałowe mecze w lidze hiszpanskiej kiedy to dream team z Barcelony miał kłopoty z przekroczeniem 70 pkt a dzisiaj tez bedzie trzeba bronic dlatego stawiam na wygraną Caji i wynik punktowy oscylujący w granicach 140 .

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Demaskator
Żalgiris-Caja---2----under 153.5

Dla hiszpanów to mecz o wszystko, ich odpadniecie w tej fazie rozgrywek byłoby sporą niespodzianką, mimo że ostatanio przezywają kryzys to potencjał maja na pewno większy od litwinów... podejrzewam ze padnie tu niski wynik , Caja to co prawda overowa druzyna ale jak potrafią bronic pokazały finałowe mecze w lidze hiszpanskiej kiedy to dream team z Barcelony miał kłopoty z przekroczeniem 70 pkt a dzisiaj tez bedzie trzeba bronic dlatego stawiam na wygraną Caji i wynik punktowy oscylujący w granicach 140 .

Musisz brać tutaj pod uwagę że od tamtych finałów Caja jest zupełnie inną drużyną. Odejćie najlepszego zawodnika Splittera oraz Eliyahu sprawia że nie bronią już tak dobrze swojego kosza. Barac to nie Splitter. No i jeszcze Zalgiris ostatnio zmieniał trenera, nie znam się na tej lidze ale podejżewam że nie będą już tak mocno bronić. Jak dla mnie over smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Cholet- Cibona(+12,5) hc1----1.7 Cibona to najgorsza druzyna w tej edycji Euroligii, problemy kadrowe, problemy finansowe nic dobrego sie tam nie dzieje... ostanie trzy mecze na wyjazdach to porazki róznicą 20-30 pkt....dzisiaj tez moim zdaniem nic nie ugraja stawim na pewną wygraną francuzów w granicahc 15-20 pkt.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Demaskator
Żalgiris-Caja---2----under 153.5

Dla hiszpanów to mecz o wszystko, ich odpadniecie w tej fazie rozgrywek byłoby sporą niespodzianką, mimo że ostatanio przezywają kryzys to potencjał maja na pewno większy od litwinów... podejrzewam ze padnie tu niski wynik , Caja to co prawda overowa druzyna ale jak potrafią bronic pokazały finałowe mecze w lidze hiszpanskiej kiedy to dream team z Barcelony miał kłopoty z przekroczeniem 70 pkt a dzisiaj tez bedzie trzeba bronic dlatego stawiam na wygraną Caji i wynik punktowy oscylujący w granicach 140 .

Musisz brać tutaj pod uwagę że od tamtych finałów Caja jest zupełnie inną drużyną. Odejćie najlepszego zawodnika Splittera oraz Eliyahu sprawia że nie bronią już tak dobrze swojego kosza. Barac to nie Splitter. No i jeszcze Zalgiris ostatnio zmieniał trenera, nie znam się na tej lidze ale podejżewam że nie będą już tak mocno bronić. Jak dla mnie over smile

*podejrzewam

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Demaskator
Żalgiris-Caja---2----under 153.5

Dla hiszpanów to mecz o wszystko, ich odpadniecie w tej fazie rozgrywek byłoby sporą niespodzianką, mimo że ostatanio przezywają kryzys to potencjał maja na pewno większy od litwinów... podejrzewam ze padnie tu niski wynik , Caja to co prawda overowa druzyna ale jak potrafią bronic pokazały finałowe mecze w lidze hiszpanskiej kiedy to dream team z Barcelony miał kłopoty z przekroczeniem 70 pkt a dzisiaj tez bedzie trzeba bronic dlatego stawiam na wygraną Caji i wynik punktowy oscylujący w granicach 140 .

Musisz brać tutaj pod uwagę że od tamtych finałów Caja jest zupełnie inną drużyną. Odejćie najlepszego zawodnika Splittera oraz Eliyahu sprawia że nie bronią już tak dobrze swojego kosza. Barac to nie Splitter. No i jeszcze Zalgiris ostatnio zmieniał trenera, nie znam się na tej lidze ale podejżewam że nie będą już tak mocno bronić. Jak dla mnie over smile


Under/over to zawsze pewne ryzyko, ja wychodze z załozenie że dzisiaj bedzie mecz walki i jednak za duzo pkt nie rzucą, Żalgiris w tej edycji nie rzucił wiecej niz 73 pkt u siebie, Caja na wyjazdach tez nie szalała, tak wiec jak dla mnie under ale moze byc róznie , na pewno duzych pieniedzy na to nie postawie.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Union Olimpia -CSKA----???? ....mając na uwadze ten mecz warto śledzić wynik Efesu...wygrana turków , definitywnie przekreśla szanse CSKA na awans i wtedy pewnie mecz w Lublanie odpuszczą, przy wygranej Greków jeszcze niewielkie szanse na awans beda mieli i wtedy ja sobie odpuszcam ten mecz.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Chyba warto zaryzykować Khimiki @3.85. Wyjazd ciężki ale Maccabi ma już 1 miejsce zapewnione. Poza tym prawdopodobnie wolne dostanie Sofoklis Schortsanitis. Wiadomo, że gracze Maccabi się nie położą na parkiecie ale nikt nie wie do końca jakim zestawieniem wyjdą dziś wieczorem. Pewne jest, że Khimiki zagra full roster już z Kelati w składzie. Na pewno personalnie stać ich na taką niespodziankę. Ten mecz to dla nich o być albo nie być. Jak sami przyznają wiedzą o co grają i sporo czasu poświęcili na przygotowanie się do tego spotkania. Do tej pory szczęście w meczach wyjazdowych im nie sprzyja, być może dziś się to zmieni(?)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Podobna sytuacja z Lietuvosem
Szanse matematyczne,ale calkiem mozliwe. Do rozegrania chłopaki z Wilna maja dwa spotkania; dzisiejsze z Barcelona, w ktorej panuje szpital i wyjazd do Zagrzebia z outsiderem grupy Cibona. Ich glowny konkurent zespol Cholet ma do rozegrania wyjazdowe spotkanie na zawsze goracym ternie tureckim, mianowicie z Fenerbahce. Lietuvos bilans 2/6, Cholet 4/5. Tylko zwyciestwo w dwoch najblizszych meczach, pod warunkiem ze Cholet nie wygra w Stanbule, daje im jakas nadzieje. Bilans lepszy z zepolem francuskim. A co Barcelony, do nieobecnych w tamtym tygodniu Navarro,Basile i Mickeala, dolaczyli nastepni: Lakovic i Lorbek. Kurs wiecej niz atrakcyjny, ktory napewno zagram.
Co do Khimek tez raczej zagram to. Sofo dzisiaj nieobecny, a ile on znaczy w obronie czy w ataku nikomu nie trzeba mowic. Pierwsze miejce w grupie Maccabi ma juz zapewniony, gra bez jakiegokolwiek cisnienia. Khimki pod sciana, dzisiaj tylko moga przedluzyc swoja szanse na awans do dalszych gier. Mimo wszystko nie sadze zeby Caja w ostatnim meczu mogla u siebie przegrac z Partizanem, a to jeden z warunkow do realizacji zadania jaki jest awans do top 16.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Barca gra o miejsce w tabeli, dzisiejsza porażka spowoduje, że zapewne zakończyli by fazę grupową na 3 miejscu. Oczywiście to Barcelona, więc niemal w każdym układzie powinna sobie poradzić, ale Litwini mnie nie przekonują zupełnie, w niemal żadnym meczu z czołówką nie odegrali większej roli z wyjątkiem może Sieny u siebie. Własna hala to spory argument u Litwinów, ale moim zdaniem wygra jednak Barcelona mimo osłabień kadrowych.

Natomiast Khimki sam pograłem, trochę niedoceniany zespół, a kadrowo moim zdaniem bardzo ciekawy jak już wspominaliście w pełnym składzie. Grzech nie spróbować. Myślę, że dziś wygrają i w ostatniej kolejce wespół z Cają wyrzucą Partizan, który moim zdaniem nie pasuje do najlepszej "12".

W bitwie o awans czuje wygraną Valencii. Może skrobnę potem parę zdań na ten temat, chociaż jak dlam nie bet dnia to Rosjanie z hc.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Ekspertem od kosza nie jestem, ale jeśli Khimki mają dziś wygrać to raczej powinni być ofensywnie nastawieni. Idąc dalej tym tropem powinni rzucić 74 punkty za 1.85. Za pełen skład i motywacja.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
mach to zagraj za 200 to wygraja (idiota) jak bys zagrał za 500 to masz na bank win

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by mocho87
co myślicie o meczu Siena-Fenerbahce?
bedzie 1, bo chce zagrać za 200
albo bedzie albo nie bedzie grin ja zagrałem ale kurs nieciekawy papa

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Armani-Valencia(+5.5)---hc2---1.7 Włosi moim zdaniem nie sa jakąś wybitna druzyną splot wielu okoliczności doprowadził ze maja duze szanse na awans , Valencia po kryzysie na poczatku sezonu gra coraz lepiej i moim zdaniem nie jest tutaj bez szans .

Maccabi--Khimki(+5.5)----hc1----1.7 wielu w tym meczu upatruje niespodzianke , ja uwazam ze jednak Maccabi wygra ten mecz ...w krajowej lidze sa poza zasiegiem wszystkich....i tylko mecze w Eurolidze sa dla nich wyzwaniem a dla kibiców atrakcją....

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Unicaja Malaga-Caja Laboral 2 1.67 spadek kursu ;(
Pierwszy mecz fazy Top16 i na poczatek starcie druzyn hiszpańskich. Duzy problem Unicaji, bo nie wiadomo co sie dzieje z ta druzyna. Aitor Garcia Reneses poprostu nie mogl juz nic wydobyc z "potencjału" Unicaji (w sumie to on jest odpowiedzialny za transfery do klubu), wynikow nie bylo,a kto wtedy jest winny! Wiadomo. Odejscie z druzyny Renesesa okaze sie lekarstwem? Jezeli w ciagi kilku dni Chus Mateo odmieni oblicze stylu gry Unicaji, bede pod duzym zaskoczeniem. Jednak musi troszke potrwac, zanim czesc zawodnikow zrozumie filozofie gry Mateo. Dlatego tez nie sadze zeby nagle czesc zawodnikow przebudzila sie z dramatycznej formy jaka prezentuja(McIntyre,Printezis czy chociazby Archibald),a co za tym idzie pokusic sie o inauguracyne zwyciestwo w fazie Top16. Jzeli Caja zagra na swoim normalnym poziomie, to jestem w miare spokojny o koncowy wynik. Faktem jest ze Unicaja na wlasnym parkieice to ciagle grozny przeciwnik i napewno nie polozy sie i odda mecz bez walki. Argument jeden:aktualna dyspozycja. Tak wiec Teletovic i spolka boks

Barcelona-Maccabi+7,5
Hit pierwszej kolejki,niewatpliwie tak. Rewelacja rundy zasadniczej kontra aktualny champion. Kurs na Barcelone zniechecil mnie kompletnie do grania na nich, choc tai byl pierwszy plan, a dal do myslenia na temat Maccabi. Czy moga wygrac w Palau Blaugrana? A czemu by nie wink Pierwsze spotkanie wazne dla kazdej z druzyn. Faworytemm pozostaje ciagle Barcelona. Jednak pewne klopoty dalej sa. Lorbek prawdopodobnie dzisiaj nie zagra. Wazne ogniwo do walki przeciwko Sofo, ktory znajduje sie w wybornej formie. Dalej mimo wszystko pod koszem znajdowac sie beda waleczny Ndong czy majacy swietne wystepy,ale przeplatajce kiepskimi Vasquez. O Perovicu nie wspominam bo nie ma o czym smile Wazne spotkanie dla byłych graczy MTA, a wiec Andersona czy Morrisa (z Maccabi awansowal w 2008r. do finalu Euroligi, bedac wiodaca postacia). Pozatym "cudowne dziecko" wink hiszpanskiej koszykowki Ricky Rubio, to tylko cien zawodnika z wczesniejszych lat. Wyrazna luka tutaj moze byc(Sada,jakos nie wierze w niego), co powinno dac pewien handicap dla Maccabi. Perkins czy Pargo obaj predysponowani to bycia 1 w zespole, swietnie wychodzi im wspolpraca razem. Kto wygra dzisiaj? Oba zespoly lubie, ale w tej chwili blizej mi do Maccabi boks Dlatego tez +7,5 i za drobne Maccabi 3,95 wink

Olympiacos-Fenerbahce over 154,5
Zaskoczyla mnie ta linia, liczylem na ok 160 i wiecej. Coz niepononany we wlasnej hali(mowa o Eurolidze) od ok 20 czy wiecj spotkan Olympiacos to zawsze grajacy z polotem i fantazja zespol, predysponowany do bycia championem. Od kilku sezonow papierowy faworyt, ale cos nie tak zawsze wychodzi. Dlatego tez trener Ivkovic ma w tym sezonie to zmienic. Czy mu sie uda? Jak nie teraz to juz chyba nigdy.Sukces ubiegloroczny,tytuł v-ce mistrza Euroligi to juz zalatek czegos co moze wypalic w tym sezonie. Ogromne pieniadze inwestowane przez braci Angelopulos moze w koncu przyniosa upragniony efekt. A fenerbahce to Fenerbahce. Rowniez ciekawa ekipa ze znanymi zawodnikami, rowniez grajaca ofensywny basket. Na wyjazdach duzo traci(z reszta Olympiacos rowniez). Ale to ciagle grozny. Nie sadze aby mogli pokusic sie o zwyciestwo w Pireusie. Dlatego tez opcja overowa w tym meczu chyba najlepszym rozwiazaniem. Olympiacos jesy w stanie rzucic 90 i wiecej punktow a gracze ze Stanbulu powinni sie dolozyc do overka 154,5 boks

Lottomatica-Olimpija 1.6
Jestem bardziej sklonny postawic pare zloty na zespol z wietrznego miasta. Przede wszystkim osoba Filipowskiego sklania mnie do tego. Ciesze sie z tego ze w koncu Boniccioli nie jest coachem Lottomatici, bo mizerny z niego taktyk był. Wazne spotkanie dla Filipovskiego, ktory urodzil sie i wychował w Ljublanie. Napewno kwestia czasu jest kiedy zespol zzebi sie z jego filozofia. Napewno jest to wymarzony sezon graczy Lotto. W lidze nie idzie, troszke lepiej w Eurolidze. Problemem rzymskich graczy jest forma ich lidera Washingtona. Jak jemu nie idzie to nie idzie calemu zepsolowi. A wtedy beznadziejnie kreowane akcje. Indywidualizm. Moze osoba Gordica, zakontraktowanego niedawno pozwoli toszke pozytywniej myslec w przyszlosc tego sezonu. Nie jest to moze PG z tej najzwyszej polki, ale w koncu osoba majaca pojecie o tym. A jak byl potrzebny zmiennik dla Dariusa niejednokrotnie mozna bylo sie w tym sezonie porzekonac.
Co do graczy z Ljublany, dla mnie zaskoczenie tego sezonu, rewelacja troszke na wyrost.Prawdziwy test dopiero teraz na nich czeka. Bo wyjscie z grupy bedzie sensacja. W koszykowce wszystko mozliwe, wiec narazie wstrzymuje sie z typowaniem miejsca Olimpiji w grupie F. Barcelona,Maccabi faworytami, jednak nie moge nie dawac zadnych szans Lottomatice czy graczom z Ljublany. Dzisiejsze zwyciestwo ktoregos z zespolow moze przyblizyc ich do tego.A ze atut wlasngo parkietu jest waznym czynnikiem, to uwazam ze z dziejszej potyczki zwyciesko powinien wyjsc gospodarz.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Olympiakos to dziś dokładam do pewniaków. Są mega mocni u siebie a publiczność przeciwko Turkom jak sądzę będzie 2 razy głośniejsza niż zwykle, bo mecze Turcja - Grecja zawsze były gorące.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
@ Deker84, wietrzne miasto to Chicago grin Rzym z którego jest Lotto to wieczne miasto cool

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Juan Carlos Navarro

Typ: over 14,5

1,83 - Ladbrokes


Juan Carlos Navarro to zawodnik o niesamowitych umiejętnościach strzeleckich.Długo leczył kontuzję ale wrócil do gry i w ubiegły weekend zdobył dla dumy Kataloni 22 punkty co świadczy o tym że wraca stary dobry Navarro , strzelec wyborowy i świetny pistolet.

W dzisiejszym meczu siła obwodu Barcelony pewnie będzie zdeterminowana właśnie na Navarro i Rubio, który powinien kreować starszego kolegę.Linia nie jest zbyt wysoka na takiego superstrzelca jakim jest Navarro.

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1