|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ... Skra wygra 3-0 i tyle  A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Ja czegos nie rozumiem, jak ktos nie musi wygrac, to juz zaraz, ze przegra. Owszem kurs moze kusic, ale czy zawodnicy przypadkiem nie trenuja codziennie ? Przeciez taki mecz, szybkie 3-0 w godzine z kawałkiem to jest jak dobry trening, to ze jutro maja mecz to nie znaczy ze dzisiaj maja lezec i drzemac cały dzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ... Skra wygra 3-0 i tyle A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci  z takimi rywalkami ? "... czemu nie ma Anki ? a ch.. ze z ta Anka, przeciez sa jej kolezanki " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ... Skra wygra 3-0 i tyle  A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci   wygraja bez Werblińskiej  a co na dzis ruszamy Panie Grajus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ... Skra wygra 3-0 i tyle A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci  z takimi rywalkami ? "... czemu nie ma Anki ? a ch.. ze z ta Anka, przeciez sa jej kolezanki "  Na pewno widoczny na boisku będzie brak liderki Anny Werblińskiej, która przechodzi jeszcze rehabilitację po kontuzji kolana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ... Skra wygra 3-0 i tyle A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci  z takimi rywalkami ? "... czemu nie ma Anki ? a ch.. ze z ta Anka, przeciez sa jej kolezanki "  Na pewno widoczny na boisku będzie brak liderki Anny Werblińskiej, która przechodzi jeszcze rehabilitację po kontuzji kolana. to kazdy wie ( to byl taki zarcik z pewnej piosenki  ) ale przeciez od poczatku Anki nie ma, z takim rywalem jak dzisiaj nie maja prawa nie wygrac nawet bez wspomnianej Anki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
chłopaku z Cracovii zgadzam sie z tobą i gram Bielsko -1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
BKS gra bardzo słabo i bym tego nie tykał  A Dąbrowe stać na niespodzianki u siebie Haładyn , Szczurek , Lis Żebrowska, Plochtova,Skowronska To nie są anonimowe nazwiska  Jakiś hc na Dabrowę wolę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
eee grajus bredzisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No ja wchodzę w Dąbrowa+1,5  Mecze BKS w Rumi , Baku to parodia siatkówki Liczę na kolejną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
witam!
liczyłem, że unibet wystawi jakieś ciekawe handi punktowe na skrę, a oni nawet nie mają oferty na mecz...
w pinnie -2.5 tylko, ale kurs lichy
a przeciwnicy mają takie problemy z przyjęciem zagrywki palcami, że Możdżonek może im się śnić po nocach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
o porażce skry chyba nawet nie ma co myśleć. egipty mają takie przyjęcie, że z paycanem połowę piłek rozgrywał libero...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Skra najmocniejszym składem zaczyna mecz , rotacje pewnie w trakcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dynamo probujecie czy za nisko dali ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
No niestety Skra mocnym skladem, trening sobie robia przed polfinalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
No niestety Skra mocnym skladem, trening sobie robia przed polfinalem  beda zmiany na pewno, trening by i tak pewnie zaplanowany byl to pogra spora grupa dzis w meczu i to bedzie trening idealny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
No niewazne, tu grosiki postawilem na lay. Na dzis najwazniejszy dubelek Modena + Valentina 1,82 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
No ale bez jaj, o jakich rezerwach niektorzy tu mowia ? Ile druzyn ma takie "rezerwy" jak Skra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
No niestety Skra mocnym skladem, trening sobie robia przed polfinalem  Egipty są na prawdę kiepskie. Niby jest zasięg, jest siła, jest dynamika i przyzwoity rozgrywający... ale po za tym nic  . Przyjęcie takie, że piłka lata po całej hali. Co set 2-3 przestoje. Bardzo słabo w obronie i do kompletu słaby libero. W meczu z Paycanem większość plasów wchodziła im w boisko i chyba tylko rozgrywający potrafił wyjąć jakąś piłkę z ziemi. Jeśli piłka nie leci prosto w nich to jest problem z obroną... Do tego jak im nie idzie to potrafią zepsuć nawet najprostszą piłkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
No niewazne, tu grosiki postawilem na lay. Na dzis najwazniejszy dubelek Modena + Valentina 1,82  ja Modene mam juz zagrana ale Valentia tylko do tasmy poszla - mam jakies takie mieszane uczucia Dynamo ruszasz ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|