Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ...

Skra wygra 3-0 i tyle wink

A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Ja czegos nie rozumiem, jak ktos nie musi wygrac, to juz zaraz, ze przegra. Owszem kurs moze kusic, ale czy zawodnicy przypadkiem nie trenuja codziennie ? Przeciez taki mecz, szybkie 3-0 w godzine z kawałkiem to jest jak dobry trening, to ze jutro maja mecz to nie znaczy ze dzisiaj maja lezec i drzemac cały dzien.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by grajus87
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ...

Skra wygra 3-0 i tyle wink

A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci wink

z takimi rywalkami ? "... czemu nie ma Anki ? a ch.. ze z ta Anka, przeciez sa jej kolezanki " laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Originally Posted by grajus87
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ...

Skra wygra 3-0 i tyle wink

A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci wink
smile wygraja bez Werblińskiej tongue a co na dzis ruszamy Panie Grajus ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Originally Posted by craax
Originally Posted by grajus87
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ...

Skra wygra 3-0 i tyle wink

A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci wink

z takimi rywalkami ? "... czemu nie ma Anki ? a ch.. ze z ta Anka, przeciez sa jej kolezanki " laugh
Na pewno widoczny na boisku będzie brak liderki Anny Werblińskiej, która przechodzi jeszcze rehabilitację po kontuzji kolana.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wolfiks
Originally Posted by craax
Originally Posted by grajus87
Pliński powiedział że jak Stracą seta to będzie wstyd dla całego narodu ...

Skra wygra 3-0 i tyle wink

A BKSu nie zagram dopóki Anka nie wróci wink

z takimi rywalkami ? "... czemu nie ma Anki ? a ch.. ze z ta Anka, przeciez sa jej kolezanki " laugh
Na pewno widoczny na boisku będzie brak liderki Anny Werblińskiej, która przechodzi jeszcze rehabilitację po kontuzji kolana.
to kazdy wie ( to byl taki zarcik z pewnej piosenki wink ) ale przeciez od poczatku Anki nie ma, z takim rywalem jak dzisiaj nie maja prawa nie wygrac nawet bez wspomnianej Anki

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
chłopaku z Cracovii zgadzam sie z tobą i gram Bielsko -1,5

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
BKS gra bardzo słabo i bym tego nie tykał tongue

A Dąbrowe stać na niespodzianki u siebie Haładyn , Szczurek , Lis Żebrowska, Plochtova,Skowronska

To nie są anonimowe nazwiska tongue

Jakiś hc na Dabrowę wolę

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
eee grajus bredzisz tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No ja wchodzę w Dąbrowa+1,5 tongue

Mecze BKS w Rumi , Baku to parodia siatkówki

Liczę na kolejną


Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
witam!

liczyłem, że unibet wystawi jakieś ciekawe handi punktowe na skrę, a oni nawet nie mają oferty na mecz...

w pinnie -2.5 tylko, ale kurs lichy

a przeciwnicy mają takie problemy z przyjęciem zagrywki palcami, że Możdżonek może im się śnić po nocach...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
o porażce skry chyba nawet nie ma co myśleć. egipty mają takie przyjęcie, że z paycanem połowę piłek rozgrywał libero...

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Skra najmocniejszym składem zaczyna mecz , rotacje pewnie w trakcie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Dynamo probujecie czy za nisko dali ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
No niestety Skra mocnym skladem, trening sobie robia przed polfinalem frown

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by agr1
No niestety Skra mocnym skladem, trening sobie robia przed polfinalem frown
beda zmiany na pewno, trening by i tak pewnie zaplanowany byl to pogra spora grupa dzis w meczu i to bedzie trening idealny

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
No niewazne, tu grosiki postawilem na lay.
Na dzis najwazniejszy dubelek Modena + Valentina 1,82 boks

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
No ale bez jaj, o jakich rezerwach niektorzy tu mowia ? Ile druzyn ma takie "rezerwy" jak Skra laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
Originally Posted by agr1
No niestety Skra mocnym skladem, trening sobie robia przed polfinalem frown
Egipty są na prawdę kiepskie. Niby jest zasięg, jest siła, jest dynamika i przyzwoity rozgrywający... ale po za tym nic wink.

Przyjęcie takie, że piłka lata po całej hali. Co set 2-3 przestoje. Bardzo słabo w obronie i do kompletu słaby libero.

W meczu z Paycanem większość plasów wchodziła im w boisko i chyba tylko rozgrywający potrafił wyjąć jakąś piłkę z ziemi. Jeśli piłka nie leci prosto w nich to jest problem z obroną...

Do tego jak im nie idzie to potrafią zepsuć nawet najprostszą piłkę...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by agr1
No niewazne, tu grosiki postawilem na lay.
Na dzis najwazniejszy dubelek Modena + Valentina 1,82 boks
ja Modene mam juz zagrana ale Valentia tylko do tasmy poszla - mam jakies takie mieszane uczucia

Dynamo ruszasz ?

Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1