Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
ta motorolka jest fajna? czytałem ze jest ze stopu aluminiowo magnezowego, gumowana to mi się podoba, w play dla firm dotepna w cenie tysia , wiec jak na allegro. Wziąłbym ją , czy lepiej coś innego?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ta Motka bardzo fajna, recenzji tez masz sporo w necie np. http://www.gsmmaniak.pl/29020/motorola-milestone-test-i-recenzja-maniaka/

Jesli chcesz cos porzadnego do netu z fizyczna klawa, to nie ma praktycznie zadnej konkurencji.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
a co sądzicie o HTC Desire? cena ok 1500 - 2000PLN, w abonamencie w orange można dostać za około 1000 PLN. Warto?


Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Htc Desire to bardzo dobry tel, z reszta wymienilem go wyzej.
A co do ceny to nie wiem skad masz te 1,5-2.
Ja widze 1,2k za nowke, z 24msc gwary itd.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
gdzie takie ceny? na allegro? ja pisałem o porównywarkach typu ceneo.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Panowie, tak na szybko, wady HTC Wildfire, oprocz slabej rozdzielczosci wyswietlacza, niezbyt szybkiego procesora i chyba braku mozliwosci rozmow video?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Podłączam się do tematu agr1 moze coś mi doradzisz w tym temacie,widze ze dysponujesz dużą wiedzą.Nie jestem wielkim znawcą potrzebuje telefoniku prostego w obsłudze,zebym mógł czasami wejsc na bet365,forum sprawdzić poczte.Nigdy nie korzystałem z netu po przez tel.Najlepiej zeby miał fizyczna klawiature jak nokia n97 i cena do 600-700zł.Dzieki za wszelkie sugestie.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
A i jeszcze szukam oczywiście telefonu nowego,chyba będzie ciezko ale moze coś znajdę wink

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Panowie co sądzicie o Nokii C3,co ew mozecie polecić do 6-7 stówek?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
dondzikson wywolales mnie do tablicy, a to nie moj target co do telefonow.
Nie wymysle nic innego niz Nokia C6, Nokia n97 mini ewentualnie SE Xperia x10 mini Pro ale bedzie bardziej skompikowany no i ma mniejszy wyswietlacz, a do netu przydalby sie wiekszy.
No nie wiem, moze jeszcze nie najnowszy sprzet co nie znaczy, ze zly - Nokia N95 8gb?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Ja ze swojej strony mogę polecić Nokię E52 - po prostu spisuje się dobrze, jest pewna i funkcjonalna. Standardowy telefon o szerokich możliwościach, ale bez zbędnych fajerwerków. Mniej więcej co drugi klient biznesowy wybiera właśnie ten telefon (przynajmniej patrząc na tych moich smile ).

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by conq
Ja ze swojej strony mogę polecić Nokię E52 - po prostu spisuje się dobrze, jest pewna i funkcjonalna. Standardowy telefon o szerokich możliwościach, ale bez zbędnych fajerwerków. Mniej więcej co drugi klient biznesowy wybiera właśnie ten telefon (przynajmniej patrząc na tych moich smile ).

właśnie cały czas krążę wkoło tego modelu...możesz napisać coś jeszcze o nie...

jak bateria?
jak obudowa? bo jak miałem ja w ręce to wygląda trochę plastikowo,?
dobry ma głośnik?


Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Na początku muszę zastrzec: nie mam tego telefonu, więc ktoś inny mógłby na pewno udzielić bardziej adekwatnej odpowiedzi, ale z moich kontaktów z tym telefonem i opinii klientów wynika na pewno, że jakościowo jest do dobry telefon - na pewno jeśli chodzi o baterię, myślę, że głośnik również (przynajmniej ja się nie spotkałem z uskarżaniem). Ciężko mówić przy najnowszych telefonach o wytrzymałej baterii w rozumieniu starszych telefonów o mniej zaawansowanych funkcjach, ale na pewno w porównaniu do innych obecnych modeli bateria jest wytrzymała.

Jak obudowa? Moim zdaniem w porządku - ale to już kwestia indywidualnych gustów.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Nokia E52- co sadzicie panowie? Jest gps, jest klawiatura zwykla i z netem chyba ok, jakies opinie? A moze cos innego z serii e?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Wybaczcie, nie przeczytalem wyzej smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
e52 b. dobry telefon, bateria super wydajna. niestety telefon delikatny smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Originally Posted by Bartheezz
e52 b. dobry telefon, bateria super wydajna. niestety telefon delikatny smile
Po 3 miesiącach 4 sztuki z ery E52

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Coś się wysłało . A wiec po 3 miesiącach 4 szt E52 z ERY poszły do serwisu. Ogólnie telefonu nie polecam . Delikatne to i ma dziwne jazdy z softem. Przykład : miga wskaźnik ładowania baterii pomimo ,że nie jest podpięta do kabla wink . Telefony wysłane z padniętymi głośnikami 2 szt oraz 2 szt z racji dziwnych akcji softu.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by jbrach
Coś się wysłało . A wiec po 3 miesiącach 4 szt E52 z ERY poszły do serwisu. Ogólnie telefonu nie polecam . Delikatne to i ma dziwne jazdy z softem. Przykład : miga wskaźnik ładowania baterii pomimo ,że nie jest podpięta do kabla wink . Telefony wysłane z padniętymi głośnikami 2 szt oraz 2 szt z racji dziwnych akcji softu.
nie ma regoly, ja mam e52 i bardzo sobie chwale, jak narazie zadnych problemow...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Dokladnie, jezeli ktos dba o telefon i stara sie aby mu nie upadl to moze skusic sie na e 52. Ale ostrzegam ze upadek na dywan moze byc dla niej (noki) zabojczy (wylany wyświetlacz)grin

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1