|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
ta motorolka jest fajna? czytałem ze jest ze stopu aluminiowo magnezowego, gumowana to mi się podoba, w play dla firm dotepna w cenie tysia , wiec jak na allegro. Wziąłbym ją , czy lepiej coś innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
a co sądzicie o HTC Desire? cena ok 1500 - 2000PLN, w abonamencie w orange można dostać za około 1000 PLN. Warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Htc Desire to bardzo dobry tel, z reszta wymienilem go wyzej. A co do ceny to nie wiem skad masz te 1,5-2. Ja widze 1,2k za nowke, z 24msc gwary itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
gdzie takie ceny? na allegro? ja pisałem o porównywarkach typu ceneo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Panowie, tak na szybko, wady HTC Wildfire, oprocz slabej rozdzielczosci wyswietlacza, niezbyt szybkiego procesora i chyba braku mozliwosci rozmow video?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Podłączam się do tematu agr1 moze coś mi doradzisz w tym temacie,widze ze dysponujesz dużą wiedzą.Nie jestem wielkim znawcą potrzebuje telefoniku prostego w obsłudze,zebym mógł czasami wejsc na bet365,forum sprawdzić poczte.Nigdy nie korzystałem z netu po przez tel.Najlepiej zeby miał fizyczna klawiature jak nokia n97 i cena do 600-700zł.Dzieki za wszelkie sugestie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
A i jeszcze szukam oczywiście telefonu nowego,chyba będzie ciezko ale moze coś znajdę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Panowie co sądzicie o Nokii C3,co ew mozecie polecić do 6-7 stówek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
dondzikson wywolales mnie do tablicy, a to nie moj target co do telefonow. Nie wymysle nic innego niz Nokia C6, Nokia n97 mini ewentualnie SE Xperia x10 mini Pro ale bedzie bardziej skompikowany no i ma mniejszy wyswietlacz, a do netu przydalby sie wiekszy. No nie wiem, moze jeszcze nie najnowszy sprzet co nie znaczy, ze zly - Nokia N95 8gb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Ja ze swojej strony mogę polecić Nokię E52 - po prostu spisuje się dobrze, jest pewna i funkcjonalna. Standardowy telefon o szerokich możliwościach, ale bez zbędnych fajerwerków. Mniej więcej co drugi klient biznesowy wybiera właśnie ten telefon (przynajmniej patrząc na tych moich  ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Ja ze swojej strony mogę polecić Nokię E52 - po prostu spisuje się dobrze, jest pewna i funkcjonalna. Standardowy telefon o szerokich możliwościach, ale bez zbędnych fajerwerków. Mniej więcej co drugi klient biznesowy wybiera właśnie ten telefon (przynajmniej patrząc na tych moich  ). właśnie cały czas krążę wkoło tego modelu...możesz napisać coś jeszcze o nie... jak bateria? jak obudowa? bo jak miałem ja w ręce to wygląda trochę plastikowo,? dobry ma głośnik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Na początku muszę zastrzec: nie mam tego telefonu, więc ktoś inny mógłby na pewno udzielić bardziej adekwatnej odpowiedzi, ale z moich kontaktów z tym telefonem i opinii klientów wynika na pewno, że jakościowo jest do dobry telefon - na pewno jeśli chodzi o baterię, myślę, że głośnik również (przynajmniej ja się nie spotkałem z uskarżaniem). Ciężko mówić przy najnowszych telefonach o wytrzymałej baterii w rozumieniu starszych telefonów o mniej zaawansowanych funkcjach, ale na pewno w porównaniu do innych obecnych modeli bateria jest wytrzymała.
Jak obudowa? Moim zdaniem w porządku - ale to już kwestia indywidualnych gustów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Nokia E52- co sadzicie panowie? Jest gps, jest klawiatura zwykla i z netem chyba ok, jakies opinie? A moze cos innego z serii e?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Wybaczcie, nie przeczytalem wyzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
e52 b. dobry telefon, bateria super wydajna. niestety telefon delikatny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
e52 b. dobry telefon, bateria super wydajna. niestety telefon delikatny  Po 3 miesiącach 4 sztuki z ery E52
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
Coś się wysłało . A wiec po 3 miesiącach 4 szt E52 z ERY poszły do serwisu. Ogólnie telefonu nie polecam . Delikatne to i ma dziwne jazdy z softem. Przykład : miga wskaźnik ładowania baterii pomimo ,że nie jest podpięta do kabla  . Telefony wysłane z padniętymi głośnikami 2 szt oraz 2 szt z racji dziwnych akcji softu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Coś się wysłało . A wiec po 3 miesiącach 4 szt E52 z ERY poszły do serwisu. Ogólnie telefonu nie polecam . Delikatne to i ma dziwne jazdy z softem. Przykład : miga wskaźnik ładowania baterii pomimo ,że nie jest podpięta do kabla  . Telefony wysłane z padniętymi głośnikami 2 szt oraz 2 szt z racji dziwnych akcji softu. nie ma regoly, ja mam e52 i bardzo sobie chwale, jak narazie zadnych problemow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Dokladnie, jezeli ktos dba o telefon i stara sie aby mu nie upadl to moze skusic sie na e 52. Ale ostrzegam ze upadek na dywan moze byc dla niej (noki) zabojczy (wylany wyświetlacz) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|