|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
A to nie Ty pisalas ze przestajesz grac ? A Tobie skąd wiedzieć jak masz konto niecały miesiąc?  Jak czytal temat Ku przestrodze to sie wachal czy konto na forum w ogole zakladac o graniu nie wspomne ale sie przełamal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
młody , widzi mi się ten hc dodatni na zawodniczki z Brazylii
Moim zdaniem są w stanie ograć Turczynki .
Natalia , Sasa, Thaisa , Jacqueline - sam wiesz na co je stać
W 1 meczu ewidentnie słabszy dzień.
A Twój nochal co tam wyczuł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
temat ucichł i nawet screeny przestały się pojawiać  bo kazdy boi sie byc wysmiany, ze wczesniej siedzial cicho, a teraz wkleja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Tu nie chodzi o to czy masz konto czy nie chodzi o to co masz w glowie a Ty masz cos nie tak, bo jesli ktos cos takiego wypisuje, a pozniej robi sobie z tego zlewke to masz chlopie problem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
mój czuje overa w tym meczu  ale ja siatkówkę zostawiam lepszych, więc tu liczę na Ciebie i Wojtasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dobra wystarczy już sprzeczek.
Lepiej sobie analizujcie kolejne mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Księgowi dziękuje   gdyby nie księgowanie było by 3-0  wiadomo, że by nie było, ale żenujące się robi to księgowanie. dopóki bolivar wygrywał napisano kilka stron postów, wklejano kupony, radość w narodzie... dostali w papę, temat ucichł i nawet screeny przestały się pojawiać  O to mi chodziło , że po co wklejać"wygrany kupon" jak mecz trwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nabić się i wyśmiać innego Usera. bezcenne, co nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Tu nie chodzi o to czy masz konto czy nie chodzi o to co masz w glowie a Ty masz cos nie tak, bo jesli ktos cos takiego wypisuje, a pozniej robi sobie z tego zlewke to masz chlopie problem  Idziesz lasem i masz dwie drogi, idziesz w jedna i przestraszyl Cie nagi 2-metrowy gruzin tekstem "dupe myłeś?" - Spie*dalasz, idziesz do punktu wyjscia i juz w ta zla droge nie pojdziesz chyba że sie myle, jedli dalej idziesz w ta droge to wez lepiej mydło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
mój czuje overa w tym meczu  ale ja siatkówkę zostawiam lepszych, więc tu liczę na Ciebie i Wojtasa  nie nie , pomyliłeś mnie z kimś jeśli chodzi o siatkę . mam nadzieję że w tenisie coś w dwójkę zdziałamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
Witam wszystkich
Ode mnie dubel na dziś: Orlando+Mephis za grubiej
A od was oczekuje rady, trentino czy skra? Fene czy Solys?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ? graja dramat totalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Tu nie chodzi o to czy masz konto czy nie chodzi o to co masz w glowie a Ty masz cos nie tak, bo jesli ktos cos takiego wypisuje, a pozniej robi sobie z tego zlewke to masz chlopie problem  Idziesz lasem i masz dwie drogi, idziesz w jedna i przestraszyl Cie nagi 2-metrowy gruzin tekstem "dupe myłeś?" - Spie*dalasz, idziesz do punktu wyjscia i juz w ta zla droge nie pojdziesz chyba że sie myle, jedli dalej idziesz w ta droge to wez lepiej mydło  jednak ewidentny problem umyslowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Witam wszystkich
Ode mnie dubel na dziś: Orlando+Mephis za grubiej
A od was oczekuje rady, trentino czy skra? Fene czy Solys? Rano napisałem mario. Over u panów o 3 miejsce, Trentino i +1,5 Brazylijki. I to dalej popieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ? graja dramat totalny Napisałem na Usports,poczytaj tam:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
do zobaczenia o 15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ? graja dramat totalny napisał na US sports, dziś nawet z sensem to warto zobaczyć co kolega sądził, chociaż nie żebym go bardzo popierał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Widzę że rozpacz i zaraz każdy jakieś pretensje... Ile razy było wałkowane że ktoś wtopił po zaksięgowaniu i każdy się z tego śmiał A teraz nikt nie zna takiego żartu  skad te ciagle patrzenie, ogladanie sie na kogos z boku, sprawdzanie czy wygral, przegrał. Jakie to ma znaczenie? Jezeli ktos jest facetem przez duze "F" to bedzie pilnował tylko i wylacznie swojego "koryta" a nie ogladal sie non stop na innych. Ma swoje "koryto" czuje sie za nie odpowiedzialny i nic mu do tego co dzieje sie w innych "korytach". Takie patrzenie na kogos non stop, sprawdzanie, analizowanie czy zrobil dobrze czy zle, zaksiegowal za wczesnie, za pozno czy w ogole nie zaksiegowal przypomina piaskownice pelna malych dzieci które wzajemnie ogladaja sie na siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Młody - a jaki kurs w Tobecie, na tego Twojego bana jest ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ? graja dramat totalny napisał na US sports, dziś nawet z sensem to warto zobaczyć co kolega sądził, chociaż nie żebym go bardzo popierał. Kolega porażke Mavs wczoraj też określał jako 10/10 ; ) Po kursie 1.6 za nic w świecie bym tego nie tknął,po takiej grze jakiej wczoraj pokazał Orlando a takiej jaką Mavs.Za Orlando jedynie może przemawiać własna hala i zmęczenie po wczorajszym meczu Mavs,ale poczekam jeszcze z tym meczem do wieczora jednak na chwile obecną to mój główny typ na dziś jeśli Trentino domknie ważny kupon.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|