Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by answer_pl
Originally Posted by lucmacher



A to nie Ty pisalas ze przestajesz grac ?


A Tobie skąd wiedzieć jak masz konto niecały miesiąc? tongue
Jak czytal temat Ku przestrodze to sie wachal czy konto na forum w ogole zakladac o graniu nie wspomne ale sie przełamal laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
młody , widzi mi się ten hc dodatni na zawodniczki z Brazylii

Moim zdaniem są w stanie ograć Turczynki .

Natalia , Sasa, Thaisa , Jacqueline - sam wiesz na co je stać

W 1 meczu ewidentnie słabszy dzień.

A Twój nochal co tam wyczuł ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by bludek
temat ucichł i nawet screeny przestały się pojawiać laugh

bo kazdy boi sie byc wysmiany, ze wczesniej siedzial cicho, a teraz wkleja laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
Tu nie chodzi o to czy masz konto czy nie chodzi o to co masz w glowie a Ty masz cos nie tak, bo jesli ktos cos takiego wypisuje, a pozniej robi sobie z tego zlewke to masz chlopie problem smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
mój czuje overa w tym meczu smile

ale ja siatkówkę zostawiam lepszych, więc tu liczę na Ciebie i Wojtasa piwo


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dobra wystarczy już sprzeczek.

Lepiej sobie analizujcie kolejne mecze.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by bludek
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by bludek
Originally Posted by grajus87
Księgowi dziękuje tongue
smirk

gdyby nie księgowanie było by 3-0 tongue
wiadomo, że by nie było, ale żenujące się robi to księgowanie.

dopóki bolivar wygrywał napisano kilka stron postów, wklejano kupony, radość w narodzie... dostali w papę, temat ucichł i nawet screeny przestały się pojawiać laugh

O to mi chodziło , że po co wklejać"wygrany kupon" jak mecz trwa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nabić się i wyśmiać innego Usera. bezcenne, co nie? cop

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by answer_pl
Tu nie chodzi o to czy masz konto czy nie chodzi o to co masz w glowie a Ty masz cos nie tak, bo jesli ktos cos takiego wypisuje, a pozniej robi sobie z tego zlewke to masz chlopie problem smile
Idziesz lasem i masz dwie drogi, idziesz w jedna i przestraszyl Cie nagi 2-metrowy gruzin tekstem "dupe myłeś?" - Spie*dalasz, idziesz do punktu wyjscia i juz w ta zla droge nie pojdziesz chyba że sie myle, jedli dalej idziesz w ta droge to wez lepiej mydło laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by młody gniewny
mój czuje overa w tym meczu smile

ale ja siatkówkę zostawiam lepszych, więc tu liczę na Ciebie i Wojtasa piwo

nie nie , pomyliłeś mnie z kimś jeśli chodzi o siatkę .


mam nadzieję że w tenisie coś w dwójkę zdziałamy tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Witam wszystkich

Ode mnie dubel na dziś:
Orlando+Mephis za grubiej

A od was oczekuje rady, trentino czy skra? Fene czy Solys?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ?
graja dramat totalny

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by answer_pl
Tu nie chodzi o to czy masz konto czy nie chodzi o to co masz w glowie a Ty masz cos nie tak, bo jesli ktos cos takiego wypisuje, a pozniej robi sobie z tego zlewke to masz chlopie problem smile
Idziesz lasem i masz dwie drogi, idziesz w jedna i przestraszyl Cie nagi 2-metrowy gruzin tekstem "dupe myłeś?" - Spie*dalasz, idziesz do punktu wyjscia i juz w ta zla droge nie pojdziesz chyba że sie myle, jedli dalej idziesz w ta droge to wez lepiej mydło laugh

jednak ewidentny problem umyslowy smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Sensei65
Witam wszystkich

Ode mnie dubel na dziś:
Orlando+Mephis za grubiej

A od was oczekuje rady, trentino czy skra? Fene czy Solys?


Rano napisałem mario. Over u panów o 3 miejsce, Trentino i +1,5 Brazylijki. I to dalej popieram smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Originally Posted by taktoonZS
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ?
graja dramat totalny

Napisałem na Usports,poczytaj tam:>

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
do zobaczenia o 15 papa

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by taktoonZS
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ?
graja dramat totalny

napisał na US sports, dziś nawet z sensem to warto zobaczyć co kolega sądził, chociaż nie żebym go bardzo popierał.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by grajus87
Widzę że rozpacz i zaraz każdy jakieś pretensje...

Ile razy było wałkowane że ktoś wtopił po zaksięgowaniu i każdy się z tego śmiał

A teraz nikt nie zna takiego żartu laugh
skad te ciagle patrzenie, ogladanie sie na kogos z boku, sprawdzanie czy wygral, przegrał. Jakie to ma znaczenie? Jezeli ktos jest facetem przez duze "F" to bedzie pilnował tylko i wylacznie swojego "koryta" a nie ogladal sie non stop na innych. Ma swoje "koryto" czuje sie za nie odpowiedzialny i nic mu do tego co dzieje sie w innych "korytach". Takie patrzenie na kogos non stop, sprawdzanie, analizowanie czy zrobil dobrze czy zle, zaksiegowal za wczesnie, za pozno czy w ogole nie zaksiegowal przypomina piaskownice pelna malych dzieci które wzajemnie ogladaja sie na siebie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Młody - a jaki kurs w Tobecie,
na tego Twojego bana jest ? wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by taktoonZS
Sensei czym sie sugerujesz grajac Orlando ?
graja dramat totalny

napisał na US sports, dziś nawet z sensem to warto zobaczyć co kolega sądził, chociaż nie żebym go bardzo popierał.

Kolega porażke Mavs wczoraj też określał jako 10/10 ; )
Po kursie 1.6 za nic w świecie bym tego nie tknął,po takiej grze jakiej wczoraj pokazał Orlando a takiej jaką Mavs.Za Orlando jedynie może przemawiać własna hala i zmęczenie po wczorajszym meczu Mavs,ale poczekam jeszcze z tym meczem do wieczora jednak na chwile obecną to mój główny typ na dziś jeśli Trentino domknie ważny kupon.

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1