Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Bartheezz
Dokladnie, jezeli ktos dba o telefon i stara sie aby mu nie upadl to moze skusic sie na e 52. Ale ostrzegam ze upadek na dywan moze byc dla niej (noki) zabojczy (wylany wyświetlacz)grin

upadek na dywan moze byc zabojczy?

szok blush to taki niby telefon powinien lezec caly czas na biurku... laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Od e52 o niebo lepszy jest starszy brat e51

Telefon praktycznie bez wad.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Pisze ostatni raz o porade w sprawie telefonu,jestem strasznie niezdecydowany w tej kwestii.Tak jak pisałem szukam czegoś nowego do 600zł.Chciałbym zeby dobrze smigał necik.Zastanawiam się nad:NOKIA 5230,SAMSUNG i5700 GALAXY,może coś z HTC,a moze jeszcze coś innego?Mam nadzieje ze następnym razem to ja będe mógł komus pomóc.pozdrowionka

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
jezeli chodzi o wytrzymalosc i funkcje e52 to polecam e66. Moge zapewnic ze solidnie je przetestowalem grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by dondzikson
Pisze ostatni raz o porade w sprawie telefonu,jestem strasznie niezdecydowany w tej kwestii.Tak jak pisałem szukam czegoś nowego do 600zł.Chciałbym zeby dobrze smigał necik.Zastanawiam się nad:NOKIA 5230,SAMSUNG i5700 GALAXY,może coś z HTC,a moze jeszcze coś innego?Mam nadzieje ze następnym razem to ja będe mógł komus pomóc.pozdrowionka

http://www.gsmmaniak.pl/25585/samsung-gt-i5700-test-komorkomaniaka/ Do tej ceny tylko Samsung i5700. Do tysiaczka kupilem Wave, swietny fonik, choc rozwija sie z systemem bada wink

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Zdecydowałem się na HTC wildfire,wachałem się miedzy nim a własnie Samsungiem i5700.Czas pokaże czy dobrze zrobiłem.Czekam teraz na przesyłkę wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
czy operator GSM moze zastrzec promocyjna taryfe dla okreslonego aparatu i ja wyegzekwowac? W Anglii sa czesto deale 'tylko dla Iphone' albo wylacznie dla blackberry - kto mi zabroni wlozyc karte do takiego aparatu jaki mam?
Rzecz dotyczy samych kart SIM 'SIM only deal' nie wyobrazam sobie jak mozna karte SIM przyporzadkowac do okreslonego smarta a Wy?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by andegawen
czy operator GSM moze zastrzec promocyjna taryfe dla okreslonego aparatu i ja wyegzekwowac? W Anglii sa czesto deale 'tylko dla Iphone' albo wylacznie dla blackberry - kto mi zabroni wlozyc karte do takiego aparatu jaki mam?
Rzecz dotyczy samych kart SIM 'SIM only deal' nie wyobrazam sobie jak mozna karte SIM przyporzadkowac do okreslonego smarta a Wy?

mozna przyporządkować karte do okreslonego telefonu ,z tym ,że nie słyszałem aby w Polsce jakokolwiek operator to czynił.
Byc moze jak Polsat wykupi Plusa,co ma nastapić, zdecydują sie na takie rozwiązanie,które stosują zresztą w swoich dekoderach(a przynajmniej stosowali).

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
taka ciekawostka

"Play rozpoczął testy usługi TelePlay, dzięki której możliwe jest dzwonienie i odbieranie połączeń oraz wysyłanie i odbieranie SMS-ów z danego numeru telefonu za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze.

Koszty połączeń są takie same jak w aktualnej taryfie uruchomionej na danym numerze telefonu. Usługa pozwala zaoszczędzić podczas pobytu za granicą (Stan Darmowy zadziała na całym świecie), uratuje w sytuacji gdy nasz telefon ma rozładowaną baterię lub po prostu zapomnieliśmy go wziąć ze sobą, ułatwi też pisanie SMS-ów dzięki wykorzystaniu klawiatury komputerowej.

Aktualnie usługa została uruchomiona na zasadzie ogólnodostępnych testów wersji Beta. Aby włączyć TelePlay należy wysłać SMS o treści START na numer 8083 (usługa będzie aktywna przez 30 dni). Następnie należy wejść na stronę www.tele.playmobile.pl [tele.playmobile.pl] i zalogować się używając loginu i hasła używanego na PLAY24.

Po aktywowaniu usługi wszystkie połączenia przychodzące i SMS-y kierowane są zarówno na telefon, jak i do aplikacji TelePlay. Użytkownik sam decyduje jak odbierze połączenie. Do prawidłowego działania usługi zalecane jest korzystanie z łącza o prędkości wysyłania rzędu jednego megabita. "

http://www.telepolis.pl/news.php?id=20214

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
witam,

szukam telefonu dla kobiety, na pewno interesują mnie modele z dotykowym ekranem oraz wbudowanym radiem i w miarę rozsądnym aparatem. A jakie jeszcze gadżety by się przydały to nie mam pojęcia. grin

Macie jakieś propozycje?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Lusterko wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
śmiechem żartem, a samemu kończy mi się umowa i nadal nei wiem co wybrać... wiem, że mój nowy telefon powinien umożliwić mi:

grę w zakładach i odbieranie mejli z różnych kont (najlepiej przez outlooka lub coś podobnego)


dobrze by było żeby śmigało na tym fonie gg i powiadomienie o mejlach i wiadomościach wyświetlało się gdzieś na ekranie tudzież jakimś delikatnym dźwiękiem oznajmiało o sobie wink

ponadto nawigacja gps by się przydała...

coś możecie polecić... nie orientuje się zupełnie co i jak z tymi wynalazkami dzisiejszymi wink



Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
czy HTC desire spełni te wymagania?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by _Korver_
witam,

szukam telefonu dla kobiety, na pewno interesują mnie modele z dotykowym ekranem oraz wbudowanym radiem i w miarę rozsądnym aparatem. A jakie jeszcze gadżety by się przydały to nie mam pojęcia. grin

Macie jakieś propozycje?
propozycje sie znajda, pytanie do jakiej kwoty mozesz doplacic i czy telefon kupujesz na wolnym rynku czy przedluzasz umowe?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak panna dużo pisze smsów to koniecznie jakiś z klawiaturą qwerty. Są trochę większe od standardowych, ale kobiety i tak telefon noszą w torebce. Radio ma chyba teraz każdy smartfon.

Rozejrzyj się za jakimś Samsungiem, mają typowo "kobiecy" design. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz.





Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Samsung Galaxy S ?
Czy jest coś lepszego w tej cenie?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by Goget
Jak panna dużo pisze smsów to koniecznie jakiś z klawiaturą qwerty. Są trochę większe od standardowych, ale kobiety i tak telefon noszą w torebce. Radio ma chyba teraz każdy smartfon.

Rozejrzyj się za jakimś Samsungiem, mają typowo "kobiecy" design. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz.

motolrola flipout wyglada nizele, android 2.1, ekran dotykowy. klawiarura qwerty, gps, wifi, HSDPA 7.2 3mp

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by Salvador Dali
Originally Posted by Goget
Jak panna dużo pisze smsów to koniecznie jakiś z klawiaturą qwerty. Są trochę większe od standardowych, ale kobiety i tak telefon noszą w torebce. Radio ma chyba teraz każdy smartfon.

Rozejrzyj się za jakimś Samsungiem, mają typowo "kobiecy" design. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz.

motolrola flipout wyglada nizele, android 2.1, ekran dotykowy. klawiarura qwerty, gps, wifi, HSDPA 7.2 3mp



Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by vamo$
Samsung Galaxy S ?
Czy jest coś lepszego w tej cenie?

napewno, galaxy ma jedna istotna wade


Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1