Dokladnie, jezeli ktos dba o telefon i stara sie aby mu nie upadl to moze skusic sie na e 52. Ale ostrzegam ze upadek na dywan moze byc dla niej (noki) zabojczy (wylany wyświetlacz)
upadek na dywan moze byc zabojczy?
szok to taki niby telefon powinien lezec caly czas na biurku...
Pisze ostatni raz o porade w sprawie telefonu,jestem strasznie niezdecydowany w tej kwestii.Tak jak pisałem szukam czegoś nowego do 600zł.Chciałbym zeby dobrze smigał necik.Zastanawiam się nad:NOKIA 5230,SAMSUNG i5700 GALAXY,może coś z HTC,a moze jeszcze coś innego?Mam nadzieje ze następnym razem to ja będe mógł komus pomóc.pozdrowionka
Pisze ostatni raz o porade w sprawie telefonu,jestem strasznie niezdecydowany w tej kwestii.Tak jak pisałem szukam czegoś nowego do 600zł.Chciałbym zeby dobrze smigał necik.Zastanawiam się nad:NOKIA 5230,SAMSUNG i5700 GALAXY,może coś z HTC,a moze jeszcze coś innego?Mam nadzieje ze następnym razem to ja będe mógł komus pomóc.pozdrowionka
czy operator GSM moze zastrzec promocyjna taryfe dla okreslonego aparatu i ja wyegzekwowac? W Anglii sa czesto deale 'tylko dla Iphone' albo wylacznie dla blackberry - kto mi zabroni wlozyc karte do takiego aparatu jaki mam? Rzecz dotyczy samych kart SIM 'SIM only deal' nie wyobrazam sobie jak mozna karte SIM przyporzadkowac do okreslonego smarta a Wy?
czy operator GSM moze zastrzec promocyjna taryfe dla okreslonego aparatu i ja wyegzekwowac? W Anglii sa czesto deale 'tylko dla Iphone' albo wylacznie dla blackberry - kto mi zabroni wlozyc karte do takiego aparatu jaki mam? Rzecz dotyczy samych kart SIM 'SIM only deal' nie wyobrazam sobie jak mozna karte SIM przyporzadkowac do okreslonego smarta a Wy?
mozna przyporządkować karte do okreslonego telefonu ,z tym ,że nie słyszałem aby w Polsce jakokolwiek operator to czynił. Byc moze jak Polsat wykupi Plusa,co ma nastapić, zdecydują sie na takie rozwiązanie,które stosują zresztą w swoich dekoderach(a przynajmniej stosowali).
"Play rozpoczął testy usługi TelePlay, dzięki której możliwe jest dzwonienie i odbieranie połączeń oraz wysyłanie i odbieranie SMS-ów z danego numeru telefonu za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze.
Koszty połączeń są takie same jak w aktualnej taryfie uruchomionej na danym numerze telefonu. Usługa pozwala zaoszczędzić podczas pobytu za granicą (Stan Darmowy zadziała na całym świecie), uratuje w sytuacji gdy nasz telefon ma rozładowaną baterię lub po prostu zapomnieliśmy go wziąć ze sobą, ułatwi też pisanie SMS-ów dzięki wykorzystaniu klawiatury komputerowej.
Aktualnie usługa została uruchomiona na zasadzie ogólnodostępnych testów wersji Beta. Aby włączyć TelePlay należy wysłać SMS o treści START na numer 8083 (usługa będzie aktywna przez 30 dni). Następnie należy wejść na stronę www.tele.playmobile.pl [tele.playmobile.pl] i zalogować się używając loginu i hasła używanego na PLAY24.
Po aktywowaniu usługi wszystkie połączenia przychodzące i SMS-y kierowane są zarówno na telefon, jak i do aplikacji TelePlay. Użytkownik sam decyduje jak odbierze połączenie. Do prawidłowego działania usługi zalecane jest korzystanie z łącza o prędkości wysyłania rzędu jednego megabita. "
szukam telefonu dla kobiety, na pewno interesują mnie modele z dotykowym ekranem oraz wbudowanym radiem i w miarę rozsądnym aparatem. A jakie jeszcze gadżety by się przydały to nie mam pojęcia.
śmiechem żartem, a samemu kończy mi się umowa i nadal nei wiem co wybrać... wiem, że mój nowy telefon powinien umożliwić mi:
grę w zakładach i odbieranie mejli z różnych kont (najlepiej przez outlooka lub coś podobnego)
dobrze by było żeby śmigało na tym fonie gg i powiadomienie o mejlach i wiadomościach wyświetlało się gdzieś na ekranie tudzież jakimś delikatnym dźwiękiem oznajmiało o sobie
ponadto nawigacja gps by się przydała...
coś możecie polecić... nie orientuje się zupełnie co i jak z tymi wynalazkami dzisiejszymi
szukam telefonu dla kobiety, na pewno interesują mnie modele z dotykowym ekranem oraz wbudowanym radiem i w miarę rozsądnym aparatem. A jakie jeszcze gadżety by się przydały to nie mam pojęcia.
Macie jakieś propozycje?
propozycje sie znajda, pytanie do jakiej kwoty mozesz doplacic i czy telefon kupujesz na wolnym rynku czy przedluzasz umowe?
Jak panna dużo pisze smsów to koniecznie jakiś z klawiaturą qwerty. Są trochę większe od standardowych, ale kobiety i tak telefon noszą w torebce. Radio ma chyba teraz każdy smartfon.
Rozejrzyj się za jakimś Samsungiem, mają typowo "kobiecy" design. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz.
Jak panna dużo pisze smsów to koniecznie jakiś z klawiaturą qwerty. Są trochę większe od standardowych, ale kobiety i tak telefon noszą w torebce. Radio ma chyba teraz każdy smartfon.
Rozejrzyj się za jakimś Samsungiem, mają typowo "kobiecy" design. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz.
Jak panna dużo pisze smsów to koniecznie jakiś z klawiaturą qwerty. Są trochę większe od standardowych, ale kobiety i tak telefon noszą w torebce. Radio ma chyba teraz każdy smartfon.
Rozejrzyj się za jakimś Samsungiem, mają typowo "kobiecy" design. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz.