Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 23 1 2 3 22 23
#4313200 22/12/2010 16:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poranni łowcy adrenaliny - co tak cicho ?

Ćwierć świata gra albo Central Coast, albo over

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Eee lepsze rozwiązanie Lay Central po 1,52 smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 27
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 27
A co myślicie o meczu Chiny-Macedonia?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Stuttgart - Bayern. Proponuje pobrać na Betfair DW 0-0 albo remis i sprzedać około 10-30 minuty (w zależności jak to będzie na live wyglądało).

IMO obie drużyny w 1 części meczu skupią się na nie straceniu. Jest to puchar i tylko 1 mecz także nie ma kiedy odrabiać strat, a i jedni i drudzy wiedzą po ostatnim meczu ligowym, że rywale są w stanie ich ukąsić smile .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by akagi
Poranni łowcy adrenaliny - co tak cicho ?

Ćwierć świata gra albo Central Coast, albo over


Łowcy adrenaliny już wyleczeni z masówek tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wczoraj na chinoli wszędzie kurs spuszczali,
dzisiaj od ok. 7 wszędzie się tendencja odwróciła,
widocznie jakieś ubytki kadrowe u chińczyków.

Trzeba poczekać na dalsze działania Naszych "sponsorów" .

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
Mam właśnie pytanie o meczu Chińczyków. Unibet w ogóle nie wystawił tego meczu czy był i wyrzucili go z oferty?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Wesołych Świąt balwan2

...a teraz wracajmy do rzeczywistosci:

jebajcie ssie kurr.. z Khimiki - prowadzic 3/4 meczu i przegrac -13 punktami ? Neker Rhein tez ladnie, prowdziali do przerwy +5 a skonczyli bezczelnym remisem.

no i jeszcze pukeOjro caly dzien dumales nad Reims a zagrales Metz... trzeba mmiec ladnie nasrane w glowie, Ojroo

wczoraj wieczorem najgorszy dzien od 2 tygodni, dzisiaj bede bogaty:

WIARAAA boks NADZIEJAAA boks MIŁOŚĆĆĆ boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ojro - Ty i Twój wrodzony optymizm. grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Przypominam również, ze dzisiaj też jest ( mój ulubiony ),
puchar Turcji.

Wczoraj 2:1 przeciwko faworytom.
Kursy piękne.

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
panowie ma ktos moze tabele ligi australijskiej ?? pilki?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bezdomny prowadzi temat o Australii.

Wystarczy zajrzeć

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
tak, turcja jednak dała... tyle tylko ze ja juz mialem pograne.

Dziwi mnie to ze Trabzon sie sprzedal, myslalem ze Bursa posladki da.

zapomnialem dodac: Nadal-Federer... koniec I seta, juz sobie wyobrazam jak daje all in na Federrera II set i ciesze geba ze zwyciestwa. A tu przy stanie *4-5, laptop zawieche ma, czekam czekam, potem restart i znowu czekam czekam, odpaladm strony i livebetting a tu 4-6 i wlasnie Nadal lamie sie w II na *1-0

puke puke santa

no nic, trzeba spojrzec na mecze, wybrac peffki, postawic i jechac na zakupy =/

Dołączył: Jan 2010
Posty: 27
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 27
Real też dzisiaj wywinie numer tak jak wczoraj barca?Jak myślicie?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by spili83
Real też dzisiaj wywinie numer tak jak wczoraj barca?Jak myślicie?

Tu wszyscy myślą, bez wyjątku,

lecz nie wszyscy wygrywają.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by Ojro
tak, turcja jednak dała... tyle tylko ze ja juz mialem pograne.

Dziwi mnie to ze Trabzon sie sprzedal, myslalem ze Bursa posladki da.

zapomnialem dodac: Nadal-Federer... koniec I seta, juz sobie wyobrazam jak daje all in na Federrera II set i ciesze geba ze zwyciestwa. A tu przy stanie *4-5, laptop zawieche ma, czekam czekam, potem restart i znowu czekam czekam, odpaladm strony i livebetting a tu 4-6 i wlasnie Nadal lamie sie w II na *1-0

puke puke santa

no nic, trzeba spojrzec na mecze, wybrac peffki, postawic i jechac na zakupy =/


jak ktos twierdzi ze juz nie ma sprzedawanych meczy to jest w grubym błedzie. Mam znajomego turka który mi mowił ze u nich sprzedawanie meczy to zdarzenie na porzadku dziennym, 1 i 2 ligi tureckiej nikt u nich nigdy nie stawia bo wiedzą ze mecze sa ustawiane - uwaga przez "mafie"

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Proponuję - tego znajomego Turka - wystawić w wyborach prezydenckich.

Mądry facet.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
tom1802 to moglbys rzucic czasem jakims typem z ligi tureckiej tongue
wczoraj 2/3 faworyci przegrali i 2/3 over2.5 mysle ze dzis padnie tez duzo bramek ... najlepsze wyjscie o1.5 jak gdzies ktos ma smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
lecz na dzis glownym betem bedzie u2.5 Vfb-Bayern @2.25 smile takie przerzucie tongue jeden mecz w Pucharze , uwazna gra z obu stron ... mozliwa dogrywka smile

Strona 1 z 23 1 2 3 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1