|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Poranni łowcy adrenaliny - co tak cicho ?
Ćwierć świata gra albo Central Coast, albo over
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Eee lepsze rozwiązanie Lay Central po 1,52 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 27 |
A co myślicie o meczu Chiny-Macedonia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Stuttgart - Bayern. Proponuje pobrać na Betfair DW 0-0 albo remis i sprzedać około 10-30 minuty (w zależności jak to będzie na live wyglądało). IMO obie drużyny w 1 części meczu skupią się na nie straceniu. Jest to puchar i tylko 1 mecz także nie ma kiedy odrabiać strat, a i jedni i drudzy wiedzą po ostatnim meczu ligowym, że rywale są w stanie ich ukąsić  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Poranni łowcy adrenaliny - co tak cicho ?
Ćwierć świata gra albo Central Coast, albo over Łowcy adrenaliny już wyleczeni z masówek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wczoraj na chinoli wszędzie kurs spuszczali, dzisiaj od ok. 7 wszędzie się tendencja odwróciła, widocznie jakieś ubytki kadrowe u chińczyków.
Trzeba poczekać na dalsze działania Naszych "sponsorów" .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Mam właśnie pytanie o meczu Chińczyków. Unibet w ogóle nie wystawił tego meczu czy był i wyrzucili go z oferty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Wesołych Świąt  ...a teraz wracajmy do rzeczywistosci: jebajcie ssie kurr.. z Khimiki - prowadzic 3/4 meczu i przegrac -13 punktami ? Neker Rhein tez ladnie, prowdziali do przerwy +5 a skonczyli bezczelnym remisem. no i jeszcze  Ojro caly dzien dumales nad Reims a zagrales Metz... trzeba mmiec ladnie nasrane w glowie, Ojroo wczoraj wieczorem najgorszy dzien od 2 tygodni, dzisiaj bede bogaty: WIARAAA  NADZIEJAAA  MIŁOŚĆĆĆ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ojro - Ty i Twój wrodzony optymizm. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Przypominam również, ze dzisiaj też jest ( mój ulubiony ), puchar Turcji.
Wczoraj 2:1 przeciwko faworytom. Kursy piękne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
panowie ma ktos moze tabele ligi australijskiej ?? pilki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bezdomny prowadzi temat o Australii.
Wystarczy zajrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
tak, turcja jednak dała... tyle tylko ze ja juz mialem pograne. Dziwi mnie to ze Trabzon sie sprzedal, myslalem ze Bursa posladki da. zapomnialem dodac: Nadal-Federer... koniec I seta, juz sobie wyobrazam jak daje all in na Federrera II set i ciesze geba ze zwyciestwa. A tu przy stanie *4-5, laptop zawieche ma, czekam czekam, potem restart i znowu czekam czekam, odpaladm strony i livebetting a tu 4-6 i wlasnie Nadal lamie sie w II na *1-0  no nic, trzeba spojrzec na mecze, wybrac peffki, postawic i jechac na zakupy =/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 27 |
Real też dzisiaj wywinie numer tak jak wczoraj barca?Jak myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Real też dzisiaj wywinie numer tak jak wczoraj barca?Jak myślicie? Tu wszyscy myślą, bez wyjątku, lecz nie wszyscy wygrywają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
tak, turcja jednak dała... tyle tylko ze ja juz mialem pograne. Dziwi mnie to ze Trabzon sie sprzedal, myslalem ze Bursa posladki da. zapomnialem dodac: Nadal-Federer... koniec I seta, juz sobie wyobrazam jak daje all in na Federrera II set i ciesze geba ze zwyciestwa. A tu przy stanie *4-5, laptop zawieche ma, czekam czekam, potem restart i znowu czekam czekam, odpaladm strony i livebetting a tu 4-6 i wlasnie Nadal lamie sie w II na *1-0  no nic, trzeba spojrzec na mecze, wybrac peffki, postawic i jechac na zakupy =/ jak ktos twierdzi ze juz nie ma sprzedawanych meczy to jest w grubym błedzie. Mam znajomego turka który mi mowił ze u nich sprzedawanie meczy to zdarzenie na porzadku dziennym, 1 i 2 ligi tureckiej nikt u nich nigdy nie stawia bo wiedzą ze mecze sa ustawiane - uwaga przez "mafie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Proponuję - tego znajomego Turka - wystawić w wyborach prezydenckich.
Mądry facet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
tom1802 to moglbys rzucic czasem jakims typem z ligi tureckiej  wczoraj 2/3 faworyci przegrali i 2/3 over2.5 mysle ze dzis padnie tez duzo bramek ... najlepsze wyjscie o1.5 jak gdzies ktos ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
lecz na dzis glownym betem bedzie u2.5 Vfb-Bayern @2.25  takie przerzucie  jeden mecz w Pucharze , uwazna gra z obu stron ... mozliwa dogrywka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|