Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
mathje mozesz pisac tu co grasz, zawsze mozna skonfrontowac suche typy smile

Moje na dzis z NCAA sa nastepujace:

Arkansas Little Rock -4,5
Misissippi State -7
Baylor -1,5
Western Michigan -5


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
wiem wiem puszczam w nocy to i tak malo ludzi wtedy jest na QC

1/2/3 typ z mniejszymi handikami mam na oku wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
mathje a jak skuteczność w ostatnim czasie w NCAA?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
słabsza niz wczesniej ale trzyma poziom..ostatnio oferta byla dużo slabsza..porozbijana kilka meczy na dzień i słabe kursy ..wczoraj było lepiej.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
mathje a mozesz mi podeslac na priva stronki z ktrych korzystasz do typowania o NCCABB pewnie wiekszosc mam ale tak chciałbym skonfrontować ze tak powiem

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
gra ktos dzis sas?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
St.Louis z Detroit Over 5.5 ktoś pogrywa ? smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Platini
St.Louis z Detroit Over 5.5 ktoś pogrywa ? smile
Detroit X2 na dzisiejszą noc. Analizowałem mecze na over i "wybija" sie tylko ten WSH-PIT, ale linia 6.0 mnie nie interesuje. Oprócz tego, Tampa Bay X2 (NYR bez Gaborika).
Do tego coś, czego nie grałem wcześniej, ale akurat mam przeczucie:
1-wszy gol w meczu: Dallas Stars i LA Kings.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami wink

Last edited by Platini; 24/12/2010 05:49.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Ojro
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl
Ojro, skombinuj sobie dwa mecze po 1.4 i będziesz miał 1.96. Nie trudno o takie w hokeju a to tylko dwa mecze. Np. TB +1.5 i Detroit +1.5 (bez Datrsyuka) i masz ok. 1.87. Bezpieczne mecze.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Platini
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami wink
Nie zagra Datsyuk.
Ofensywa w Detroit i tak jest zaejbiście mocna, ale zarówno Howard przeciw Canucks jak i Conklin w St. Louis przeciwko Atlancie, rozegrali dobre mecze.
Jeśli masz przeczucie, to się niczym nie sugeruj. W końcu to Twoje pieniądze. Ja mogę Ci "pluć do wąsa" swoje dyrdymały, ale Ty już masz swoją opcję na ten mecz wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Ojro
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl
Ojro, skombinuj sobie dwa mecze po 1.4 i będziesz miał 1.96. Nie trudno o takie w hokeju a to tylko dwa mecze. Np. TB +1.5 i Detroit +1.5 (bez Datrsyuka) i masz ok. 1.87. Bezpieczne mecze.
To w tej lidze jest coś bezpiecznego wink ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Platini
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami wink
Nie zagra Datsyuk.
Ofensywa w Detroit i tak jest zaejbiście mocna, ale zarówno Howard przeciw Canucks jak i Conklin w St. Louis przeciwko Atlancie, rozegrali dobre mecze.
Jeśli masz przeczucie, to się niczym nie sugeruj. W końcu to Twoje pieniądze. Ja mogę Ci "pluć do wąsa" swoje dyrdymały, ale Ty już masz swoją opcję na ten mecz wink
grin Tak, mam swoj plan ale oczywiście mogę posłuchać innych. Na Nhl znam się mizernie, typuje wg swojego schematu i nie jest źle smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Platini
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Ojro
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl
Ojro, skombinuj sobie dwa mecze po 1.4 i będziesz miał 1.96. Nie trudno o takie w hokeju a to tylko dwa mecze. Np. TB +1.5 i Detroit +1.5 (bez Datrsyuka) i masz ok. 1.87. Bezpieczne mecze.
To w tej lidze jest coś bezpiecznego wink ?
Powiedzmy, że handi +1.5 na dobrą ekipę (TB), grającą przeciwko osłabionemu przeciwnikowi i ekipę z mocnym składem, desperacko chcącą się przełamać (Detroit), to powinny być bezpieczne typy. Zaznaczam, to nie zdarza sie co wieczór. Ta liga jest bardzo ciężka do typowania, to wszyscy wiemy. I z własnego doświadczenia wiem, że na NHL, można sie nieźle "przejechać". Na ogół gram over/under, ale na dzisiejszą noc, naprawdę nie ma wyboru...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Platini
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Platini
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami wink
Nie zagra Datsyuk.
Ofensywa w Detroit i tak jest zaejbiście mocna, ale zarówno Howard przeciw Canucks jak i Conklin w St. Louis przeciwko Atlancie, rozegrali dobre mecze.
Jeśli masz przeczucie, to się niczym nie sugeruj. W końcu to Twoje pieniądze. Ja mogę Ci "pluć do wąsa" swoje dyrdymały, ale Ty już masz swoją opcję na ten mecz wink
grin Tak, mam swoj plan ale oczywiście mogę posłuchać innych. Na Nhl znam się mizernie, typuje wg swojego schematu i nie jest źle smile
To, Ty z nami, podzieliłeś się swoją opinią, jeśli chodzi o ten mecz wink
Jeżeli nieźle wychodzisz na swoich przemyśleniach, to tak trzymaj. Nie słuchaj nikogo, bo to tylko "zaburzy" Twój obraz na temat danego meczu. Co zdobędziesz na temat danego meczu, to Twoje. Wyciągasz z tego wnioski i typ gotowy. A potem czytasz takiego APOLLYONA i myslisz: "A może on ma rację?..."
Nic bardziej mylnego wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
piwo Czasami jak sie długo zastanawiam nad czymś z Nhl to piszę do jednego z kolegów z forum i sprawa wyjaśniona wink

W tym wypadku kieruję się tylko statsami, więc sam rozumiesz tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Platini
piwo Czasami jak sie długo zastanawiam nad czymś z Nhl to piszę do jednego z kolegów z forum i sprawa wyjaśniona wink

W tym wypadku kieruję się tylko statsami, więc sam rozumiesz tongue
Pewnie, że rozumiem piwo

A propoos, NHL pauzuje dwa dni. Dopiero 26.12. ruszają znowu.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Dobry wieczór all smile Wczoraj Byki mnie bardzo miło zaskoczyły smile Ale typ wszedł najważniejsze smile Co tam dzisiaj ciekawego kombinujemy?
Młody już był? => nasza wyrocznia smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Originally Posted by mathje
puszczam kuponiki w "domowym zaciszu" większosć ludzi pisze pw i tam odpowiadam tongue

i jak wchodza??

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, Lukasz111, 11kera11, rafal08, betowiec, $-man, rymoholik, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma), 2,861 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1