|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
mathje mozesz pisac tu co grasz, zawsze mozna skonfrontowac suche typy Moje na dzis z NCAA sa nastepujace: Arkansas Little Rock -4,5 Misissippi State -7 Baylor -1,5 Western Michigan -5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
wiem wiem puszczam w nocy to i tak malo ludzi wtedy jest na QC 1/2/3 typ z mniejszymi handikami mam na oku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311 |
mathje a jak skuteczność w ostatnim czasie w NCAA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
słabsza niz wczesniej ale trzyma poziom..ostatnio oferta byla dużo slabsza..porozbijana kilka meczy na dzień i słabe kursy ..wczoraj było lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
mathje a mozesz mi podeslac na priva stronki z ktrych korzystasz do typowania o NCCABB pewnie wiekszosc mam ale tak chciałbym skonfrontować ze tak powiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
St.Louis z Detroit Over 5.5 ktoś pogrywa ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
St.Louis z Detroit Over 5.5 ktoś pogrywa ?  Detroit X2 na dzisiejszą noc. Analizowałem mecze na over i "wybija" sie tylko ten WSH-PIT, ale linia 6.0 mnie nie interesuje. Oprócz tego, Tampa Bay X2 (NYR bez Gaborika). Do tego coś, czego nie grałem wcześniej, ale akurat mam przeczucie: 1-wszy gol w meczu: Dallas Stars i LA Kings.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami 
Last edited by Platini; 24/12/2010 05:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl Ojro, skombinuj sobie dwa mecze po 1.4 i będziesz miał 1.96. Nie trudno o takie w hokeju a to tylko dwa mecze. Np. TB +1.5 i Detroit +1.5 (bez Datrsyuka) i masz ok. 1.87. Bezpieczne mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami  Nie zagra Datsyuk. Ofensywa w Detroit i tak jest zaejbiście mocna, ale zarówno Howard przeciw Canucks jak i Conklin w St. Louis przeciwko Atlancie, rozegrali dobre mecze. Jeśli masz przeczucie, to się niczym nie sugeruj. W końcu to Twoje pieniądze. Ja mogę Ci "pluć do wąsa" swoje dyrdymały, ale Ty już masz swoją opcję na ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl Ojro, skombinuj sobie dwa mecze po 1.4 i będziesz miał 1.96. Nie trudno o takie w hokeju a to tylko dwa mecze. Np. TB +1.5 i Detroit +1.5 (bez Datrsyuka) i masz ok. 1.87. Bezpieczne mecze. To w tej lidze jest coś bezpiecznego  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami  Nie zagra Datsyuk. Ofensywa w Detroit i tak jest zaejbiście mocna, ale zarówno Howard przeciw Canucks jak i Conklin w St. Louis przeciwko Atlancie, rozegrali dobre mecze. Jeśli masz przeczucie, to się niczym nie sugeruj. W końcu to Twoje pieniądze. Ja mogę Ci "pluć do wąsa" swoje dyrdymały, ale Ty już masz swoją opcję na ten mecz   Tak, mam swoj plan ale oczywiście mogę posłuchać innych. Na Nhl znam się mizernie, typuje wg swojego schematu i nie jest źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ja raczej tylko Gwiazdy wezme, kursy ok. 1,95 sa OK, Nafciarze slabiaki, ale kurs na gospodarzy za niski jak na nhl Ojro, skombinuj sobie dwa mecze po 1.4 i będziesz miał 1.96. Nie trudno o takie w hokeju a to tylko dwa mecze. Np. TB +1.5 i Detroit +1.5 (bez Datrsyuka) i masz ok. 1.87. Bezpieczne mecze. To w tej lidze jest coś bezpiecznego  ? Powiedzmy, że handi +1.5 na dobrą ekipę (TB), grającą przeciwko osłabionemu przeciwnikowi i ekipę z mocnym składem, desperacko chcącą się przełamać (Detroit), to powinny być bezpieczne typy. Zaznaczam, to nie zdarza sie co wieczór. Ta liga jest bardzo ciężka do typowania, to wszyscy wiemy. I z własnego doświadczenia wiem, że na NHL, można sie nieźle "przejechać". Na ogół gram over/under, ale na dzisiejszą noc, naprawdę nie ma wyboru...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Zastanawiam się nad tym overem, gdyż patrząc na 10 ostatnich spotkań padło właśnie aż 9 overów między tymi ekipami  Nie zagra Datsyuk. Ofensywa w Detroit i tak jest zaejbiście mocna, ale zarówno Howard przeciw Canucks jak i Conklin w St. Louis przeciwko Atlancie, rozegrali dobre mecze. Jeśli masz przeczucie, to się niczym nie sugeruj. W końcu to Twoje pieniądze. Ja mogę Ci "pluć do wąsa" swoje dyrdymały, ale Ty już masz swoją opcję na ten mecz   Tak, mam swoj plan ale oczywiście mogę posłuchać innych. Na Nhl znam się mizernie, typuje wg swojego schematu i nie jest źle  To, Ty z nami, podzieliłeś się swoją opinią, jeśli chodzi o ten mecz  Jeżeli nieźle wychodzisz na swoich przemyśleniach, to tak trzymaj. Nie słuchaj nikogo, bo to tylko "zaburzy" Twój obraz na temat danego meczu. Co zdobędziesz na temat danego meczu, to Twoje. Wyciągasz z tego wnioski i typ gotowy. A potem czytasz takiego APOLLYONA i myslisz: "A może on ma rację?..." Nic bardziej mylnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 Czasami jak sie długo zastanawiam nad czymś z Nhl to piszę do jednego z kolegów z forum i sprawa wyjaśniona  W tym wypadku kieruję się tylko statsami, więc sam rozumiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
 Czasami jak sie długo zastanawiam nad czymś z Nhl to piszę do jednego z kolegów z forum i sprawa wyjaśniona  W tym wypadku kieruję się tylko statsami, więc sam rozumiesz  Pewnie, że rozumiem  A propoos, NHL pauzuje dwa dni. Dopiero 26.12. ruszają znowu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dobry wieczór all  Wczoraj Byki mnie bardzo miło zaskoczyły  Ale typ wszedł najważniejsze  Co tam dzisiaj ciekawego kombinujemy? Młody już był? => nasza wyrocznia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
puszczam kuponiki w "domowym zaciszu" większosć ludzi pisze pw i tam odpowiadam  i jak wchodza??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|