Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=41412&Number=4316928#Post4316928

o w dupala znalazlem... polowa z nas polegnie bo nie bedzie im sie chcialo szukac laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
i jeszcze raz - lepsze jest wrogiem dobrego...

te quasi w tematach mi sie nie podobaja (zdecydowanie lepiej byly jak wszystkie byly skupione na dole, teraz nie widac typow w tematach tylko wszedzie QC)... i wiem doskonale ze to nie jest tylko moje zdanie...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Mi tez sie to nie podoba, ale co zrobic.. poki co musi zostac jak jest.. ;/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Boubson nikt nie polegnie... przed zawodami w Oberhofie w dziale stworze temat z bezposrednim linkiem do konkursu.. takze powino byc wszystko ok

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by ZlatanCristiano
Panowie z jakiej 'paki' ze sie tak wyraze buki faworyzuja Teichmanna na jutro dowolnym,wiem ze krotki dystans niby ale czy on jest az tak mocny??

moze dlatego ,ze w ub.sezonie był tu 3,a 2 lata temu najlepszy na tej trasie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
vylegzhanin za wysoka hemoglobinka i tds bedzie ogladal przed tv.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
mam pytanie czy wczoraj sie odbywal jakis bieg pań?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Originally Posted by Boubson
i jeszcze raz - lepsze jest wrogiem dobrego...

te quasi w tematach mi sie nie podobaja (zdecydowanie lepiej byly jak wszystkie byly skupione na dole, teraz nie widac typow w tematach tylko wszedzie QC)... i wiem doskonale ze to nie jest tylko moje zdanie...

Podpisuje sie pod tym.Te QC w tematach to porażka.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Johan
Originally Posted by Boubson
i jeszcze raz - lepsze jest wrogiem dobrego...

te quasi w tematach mi sie nie podobaja (zdecydowanie lepiej byly jak wszystkie byly skupione na dole, teraz nie widac typow w tematach tylko wszedzie QC)... i wiem doskonale ze to nie jest tylko moje zdanie...

Podpisuje sie pod tym.Te QC w tematach to porażka.

podzielam zdanie kolegow!! My mamy siedziec cicho i zakladac nowe konta z banerow reklamowych wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
vylegzhanin za wysoka hemoglobinka i tds bedzie ogladal przed tv.

pewna informacja?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer

podziel sie swoimi przemysleniami na dzisiaj?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
ciezki etap. u panow petukhov moze sprawic niespodzianke. tak to powinni liczyc sie faworyci.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
ciezki etap. u panow petukhov moze sprawic niespodzianke. tak to powinni liczyc sie faworyci.

Jak u pan dzisiaj oceniasz szanse Justyny i Roponen?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Kreczmer
ciezki etap. u panow petukhov moze sprawic niespodzianke. tak to powinni liczyc sie faworyci.
zaglądnij na priva wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
mysle ze kalla moze zagrozic kowalczyk. roponen powinna byc w czubie co przy tej stawce nie bedzie trudne. tylko ze buki ja paruja z haag wiec ciezko cos zagrac

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
mysle ze kalla moze zagrozic kowalczyk. roponen powinna byc w czubie co przy tej stawce nie bedzie trudne. tylko ze buki ja paruja z haag wiec ciezko cos zagrac

na Roponen jest bardzo ladny kurs 1-10 w jednym z ziemniakow;)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
no roponen czy haag 1-10 przy takiej stawce powinno wejsc bez problemow

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
no roponen czy haag 1-10 przy takiej stawce powinno wejsc bez problemow

dlatego zapytalem co sadzisz na temat Roponen smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kalla z Majdic dzis powinna dac rade?

Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,763 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1