|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i jeszcze raz - lepsze jest wrogiem dobrego...
te quasi w tematach mi sie nie podobaja (zdecydowanie lepiej byly jak wszystkie byly skupione na dole, teraz nie widac typow w tematach tylko wszedzie QC)... i wiem doskonale ze to nie jest tylko moje zdanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Mi tez sie to nie podoba, ale co zrobic.. poki co musi zostac jak jest.. ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Boubson nikt nie polegnie... przed zawodami w Oberhofie w dziale stworze temat z bezposrednim linkiem do konkursu.. takze powino byc wszystko ok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Panowie z jakiej 'paki' ze sie tak wyraze buki faworyzuja Teichmanna na jutro dowolnym,wiem ze krotki dystans niby ale czy on jest az tak mocny?? moze dlatego ,ze w ub.sezonie był tu 3,a 2 lata temu najlepszy na tej trasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
vylegzhanin za wysoka hemoglobinka i tds bedzie ogladal przed tv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
mam pytanie czy wczoraj sie odbywal jakis bieg pań?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961 |
i jeszcze raz - lepsze jest wrogiem dobrego...
te quasi w tematach mi sie nie podobaja (zdecydowanie lepiej byly jak wszystkie byly skupione na dole, teraz nie widac typow w tematach tylko wszedzie QC)... i wiem doskonale ze to nie jest tylko moje zdanie... Podpisuje sie pod tym.Te QC w tematach to porażka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
i jeszcze raz - lepsze jest wrogiem dobrego...
te quasi w tematach mi sie nie podobaja (zdecydowanie lepiej byly jak wszystkie byly skupione na dole, teraz nie widac typow w tematach tylko wszedzie QC)... i wiem doskonale ze to nie jest tylko moje zdanie... Podpisuje sie pod tym.Te QC w tematach to porażka. podzielam zdanie kolegow!! My mamy siedziec cicho i zakladac nowe konta z banerow reklamowych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
vylegzhanin za wysoka hemoglobinka i tds bedzie ogladal przed tv. pewna informacja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
podziel sie swoimi przemysleniami na dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
ciezki etap. u panow petukhov moze sprawic niespodzianke. tak to powinni liczyc sie faworyci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
ciezki etap. u panow petukhov moze sprawic niespodzianke. tak to powinni liczyc sie faworyci. Jak u pan dzisiaj oceniasz szanse Justyny i Roponen?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ciezki etap. u panow petukhov moze sprawic niespodzianke. tak to powinni liczyc sie faworyci. zaglądnij na priva 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
mysle ze kalla moze zagrozic kowalczyk. roponen powinna byc w czubie co przy tej stawce nie bedzie trudne. tylko ze buki ja paruja z haag wiec ciezko cos zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
mysle ze kalla moze zagrozic kowalczyk. roponen powinna byc w czubie co przy tej stawce nie bedzie trudne. tylko ze buki ja paruja z haag wiec ciezko cos zagrac na Roponen jest bardzo ladny kurs 1-10 w jednym z ziemniakow;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
no roponen czy haag 1-10 przy takiej stawce powinno wejsc bez problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
no roponen czy haag 1-10 przy takiej stawce powinno wejsc bez problemow dlatego zapytalem co sadzisz na temat Roponen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Kalla z Majdic dzis powinna dac rade?
|
|
|
Link skopiowany do schowka