|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Witam, zamiezram podpisac umowe na 12 miesiecy na pakiet TV+neostrada. Jako ze pierwszy raz w sumei bede korzystal z takiego pakietu to chcialbym sie dowiedzic czy jest ktos na forum co uzywa takiego cegos;)? w ramach Tv chcialbym miec orange sport i kanaly w jakosci HD no i ten Internet w miare normalnej predkosci. Ktoś, cos mzoe polecic  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Witam, zamiezram podpisac umowe na 12 miesiecy na pakiet TV+neostrada. Jako ze pierwszy raz w sumei bede korzystal z takiego pakietu to chcialbym sie dowiedzic czy jest ktos na forum co uzywa takiego cegos;)? w ramach Tv chcialbym miec orange sport i kanaly w jakosci HD no i ten Internet w miare normalnej predkosci. Ktoś, cos mzoe polecic  ? mam neostrade z tv w pokoju u dziecka i nie polecam, jedyny plus ze tv w cenie neostrady wiec nic wiecej nie płace, minus to częste kłopoty z sygnałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Mam problem taki ze nie moge wysylac w PLAY smsow na numery typu 7668 itp. NA ich infolinie dodzwonic sie nie da, ma ktos jakis pomysl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
ma ktoś linka do strony, gdzie będzie relacja z sylwestra na Manhattanie ? albo do jakiejś strony gdzie relacjonują powitanie Nowego Roku w różnych miejscach świata ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
ma ktoś sprawdzony sposób na obejście limitów na megavideo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ma ktoś sprawdzony sposób na obejście limitów na megavideo? http://www.tv.wrzuc.to/ rejestrujesz sie tam wrzucasz linka i ogladasz, ale tez czasem moze nie dzialac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Czy wy też macie dzisiaj problem z dodzwonieniem się na numery Ery? Chyba problem z siecią jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Mam pytanie w czyjejs sprawie, moze ktos pomoze  mam prawo jazdy kat C+E czy potrzebne jest swiadectwo kwalifikacyjne na uzytek wlasny - pomoc drogowa do 7,5t?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
dać sobie przerwę z typami z Wysp 
|
|
|
Link skopiowany do schowka