dzięki za odzew, ale akurat jak na złość wczoraj zakupiłem na allegro...
Wybrałem Samsung Wave 533, wysuwana klawiaturka, duży ekran do przeglądania neta, niby wytrzymała bateria, powinno wystarczyć. Trochę martwi wykonanie, bo za solidnie nie wygląda, ale rekompensuje to niewygórowaną ceną.
zapewne jest to kwestia wadliwej partii ktora wyszla. Oczywiscie pozniej to poprawili, zreszta mozna o tym poczytac na telepolis. Ale pozostaje fakt, ze kupujac nie wiesz do konca czy nie trafisz na telefon z taka wada, poniewaz one z rynku nie zostaja wycofane.
Czy ktos negocjowal lub nawet renegoclowal umowe przedluzenia z jakims operatorem? udalo sie komus cos wynegocjowac wiecej? Ponadto czy Samsung S8500 Wave to dobry sprzecik?
Czy ktos negocjowal lub nawet renegoclowal umowe przedluzenia z jakims operatorem? udalo sie komus cos wynegocjowac wiecej? Ponadto czy Samsung S8500 Wave to dobry sprzecik?
Czy ktos negocjowal lub nawet renegoclowal umowe przedluzenia z jakims operatorem? udalo sie komus cos wynegocjowac wiecej? Ponadto czy Samsung S8500 Wave to dobry sprzecik?
Mam, uzywam i sobie chwale. Szczegolnie z softem bady 1.2
pójdę na łatwiznę... doradźcie mi w jakiej sieci najlepiej brać telefon na firmę? słyszałem, że w play-u nastawiają się na klienta biznesowego...
Tu pojawia się pytanie: ile jest tych tel w firmie i gdzie działa firma. Chyba,że to nieistotne i liczą się tylko koszty. Jeżeli tak to kilka miesięcy temu z tego co sprawdzałem to play dla firmy był bezkonkurencyjny, to tego możliwość negocjowania oferty. Minusem był mały wybór tel. Mają też jeszcze lekkie problemy z zasięgiem w wielu miejscach, ale myślę,że to kwestia kilku-kilkunastu miesięcy.
w firmie pracuje ja sam, zajmuje siÄ™ ubezpieczeniami, a z telefonem na kartÄ™ jaki posiadam obecnie koszty sÄ… ogromne. dlatego pytam co najlepiej wybrac
Z mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że w tym momencie oferta Play dla firm jest rzeczywiście najtańsza. Co prawda może się ona wydawać niezbyt obiektywną opinią (pracuję jako doradca biznesowy Play - w związku z czym nie czuję się uprawnionym do mówienia o innych ofertach), ale jest to niewątpliwie do zweryfikowania.
W skrócie: przy przenoszeniu numeru otrzymasz darmowe połączenia do Play i na stacjonarne oraz podwojony pakiet minut w abonamencie + 50% rabaty na abonament na określoną liczbę miesięcy. Polecam uwadze zwłaszcza abonament Firmowa 75 i 150 z dodatkowym rabatem 20% na czas nieokreślony. Jeśli chodzi o dostępność telefonów - czy ja wiem... Lista jest dosyć spora, problemów z dostępnością też raczej nie ma, z wyjątkiem pewnych modeli (np. iPhone'y), które zostały bardzo szybko wykupione na rynku.
Na pewno polecam kontakt z doradcą biznesowym - można o to poprosić np. na portalu Play, a nie wizytę w salonie - będziesz mógł dostać lepszą ofertę (salony są nastawione przede wszystkim na klientów indywidualnych).
Witam panowie, mam następujące do użytkowników sieci PLAY. Otóż planuję przenieść swój numer z ery do rzeczonej sieci. Chcę swobodnie korzystać z internetu na komórce. Sprawa rozbija się o opcje. 1. Moge wziąć abonament za 80 zł, gdzie mam 350 minut na rozmowy oraz 2 GB transferu danych. To sporo 2. Abonament 60 zł, 350 minut rozmów i do tego dokupić pakiet danych (5 czy 10 zł za 100 MB, czy jakoś tak, nie pomnę)
Teoretycznie pierwsza opcja jest korzystniejsza, ze względu na ilość danych do ceny. Ale czy naprawdę potrzebuję aż tyle?? Ile MB zeżre mi przeglądając strony internetowe, ofertę itp. Babeczka z salonu twierdziła, że jej kolega mając non stop podłączego HTC do sieci, miesięcznie mieścił się w 200 MB (aczkolwiek większe rzeczy, aplikacje ściągał przez wifi w domu). Za bardzo nie mam odniesienia, nigdy nie korzystałem z netu w komórce. Jak to u Was wygląda panowie??
ja sie przenosilem niedawno z iloscia mb to do konca nie moge powiedziec jak to jest bo jeszcze nie mialem calego miesiaca w rozliczeniu, ale po 2 tygodniach wlasnie na htc poszlo 40mb (z tym, ze naprawde bardzo bardzo rzadko z tego korzystam, tak naprawde to wlacza sie tylko jak jestem miedzy jednym miejscem z wifi a drugim)
z tego co pamietam jest jeden haczyk z tym internetem, popytaj sie dokladnie, chodzi o to, ze jak przez cos sie laczy z internetem to to ten sposob sie wlicza do tych promocyjnych, natomiast jak przez cos innego to juz nie i normalnie nalicza powyzej abonamentu
@Self-Confident Niech to będzie strzał we własną stopę, ale również uważam, że jest sporo do poprawy, jeśli chodzi o działalność supportu Play... Niestety.
@-Adrian- Ja bym polecał zwykły abonament + pakiet. Te 2 GB możesz używać tylko w strefie taniego Internetu Play (w zasięgu nadajników Play), pakiet w każdej sieci. Zresztą: po co Ci 2 GB? Chyba że planujesz podłączać do telefonu komputer i w ten sposób korzystać na komputerze z Internetu. Chyba że planujesz używać telefon głównie w obrębie miejskich (wtedy możesz sobie zablokować inny Internet niż z nadajników Play, żeby nie naciągało Cię to na dodatkowe koszty). 100 MB jest za 10 zł.
Witam, Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfire. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM lub gg:6482985. pzdr kacperek76 ps. mozliwy zakup przez serwis allegro
Witam, Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfire. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM lub gg:6482985. pzdr kacperek76 ps. mozliwy zakup przez serwis allegro
Zakupiłem jakiś czas temu HTC Desire i muszę powiedzieć, że jako telefon do zastosowań biznesowych sprawdza się świetnie...
Na dniach jednak mam zamiar kupić telefon "do dzwonienia" jako, że akurat Desire nie jest zbyt wygodny do rozmów (szczególnie w skórzanym etui)... W Orange zaproponowali mi Samsung Solid za 1zł... Poczytałem i telefon wydaje się w sam raz... odporny na upadki i zabrudzenia, można go bez problemu obsługiwać w rękawiczkach (Desire jest odporny na rękawiczki), posiada mp3, radio, latarkę, kompas i parę innych bajerów... dodatkowo (wg testów) mega wytrzymała bateria...
Czy ktoś z Was posiada ów "pancerny telefon" i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?