Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
dzięki za odzew, ale akurat jak na złość wczoraj zakupiłem na allegro...

Wybrałem Samsung Wave 533, wysuwana klawiaturka, duży ekran do przeglądania neta, niby wytrzymała bateria, powinno wystarczyć. Trochę martwi wykonanie, bo za solidnie nie wygląda, ale rekompensuje to niewygórowaną ceną.

Zobaczymy czy przypadnie mojej pannie do gustu wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by Salvador Dali
Originally Posted by vamo$
Samsung Galaxy S ?
Czy jest coÅ› lepszego w tej cenie?

napewno, galaxy ma jedna istotna wade


użytkuje od pół roku,nie zaobserwowałem takiej wady

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
zapewne jest to kwestia wadliwej partii ktora wyszla. Oczywiscie pozniej to poprawili, zreszta mozna o tym poczytac na telepolis. Ale pozostaje fakt, ze kupujac nie wiesz do konca czy nie trafisz na telefon z taka wada, poniewaz one z rynku nie zostaja wycofane.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Ma ktoś E66 ?? warto ją sobie nabyć?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Czy ktos negocjowal lub nawet renegoclowal umowe przedluzenia z jakims operatorem? udalo sie komus cos wynegocjowac wiecej?
Ponadto czy Samsung S8500 Wave to dobry sprzecik? wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Linc
Czy ktos negocjowal lub nawet renegoclowal umowe przedluzenia z jakims operatorem? udalo sie komus cos wynegocjowac wiecej?
Ponadto czy Samsung S8500 Wave to dobry sprzecik? wink

widziałem Wave'a w akcji....jest moc...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Witam,
Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfir. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM.
pzdr kacperek76

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Linc
Czy ktos negocjowal lub nawet renegoclowal umowe przedluzenia z jakims operatorem? udalo sie komus cos wynegocjowac wiecej?
Ponadto czy Samsung S8500 Wave to dobry sprzecik? wink

Mam, uzywam i sobie chwale. Szczegolnie z softem bady 1.2 smile

Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
pójdę na łatwiznę... doradźcie mi w jakiej sieci najlepiej brać telefon na firmę? słyszałem, że w play-u nastawiają się na klienta biznesowego...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Tu pojawia się pytanie: ile jest tych tel w firmie i gdzie działa firma. Chyba,że to nieistotne i liczą się tylko koszty.
Jeżeli tak to kilka miesięcy temu z tego co sprawdzałem to play dla firmy był bezkonkurencyjny, to tego możliwość negocjowania oferty. Minusem był mały wybór tel. Mają też jeszcze lekkie problemy z zasięgiem w wielu miejscach, ale myślę,że to kwestia kilku-kilkunastu miesięcy.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
w firmie pracuje ja sam, zajmuje siÄ™ ubezpieczeniami, a z telefonem na kartÄ™ jaki posiadam obecnie koszty sÄ… ogromne. dlatego pytam co najlepiej wybrac

Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Z mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że w tym momencie oferta Play dla firm jest rzeczywiście najtańsza. Co prawda może się ona wydawać niezbyt obiektywną opinią (pracuję jako doradca biznesowy Play - w związku z czym nie czuję się uprawnionym do mówienia o innych ofertach), ale jest to niewątpliwie do zweryfikowania.

W skrócie: przy przenoszeniu numeru otrzymasz darmowe połączenia do Play i na stacjonarne oraz podwojony pakiet minut w abonamencie + 50% rabaty na abonament na określoną liczbę miesięcy. Polecam uwadze zwłaszcza abonament Firmowa 75 i 150 z dodatkowym rabatem 20% na czas nieokreślony.
Jeśli chodzi o dostępność telefonów - czy ja wiem... Lista jest dosyć spora, problemów z dostępnością też raczej nie ma, z wyjątkiem pewnych modeli (np. iPhone'y), które zostały bardzo szybko wykupione na rynku.

Na pewno polecam kontakt z doradcą biznesowym - można o to poprosić np. na portalu Play, a nie wizytę w salonie - będziesz mógł dostać lepszą ofertę (salony są nastawione przede wszystkim na klientów indywidualnych).

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam panowie, mam następujące do użytkowników sieci PLAY.
Otóż planuję przenieść swój numer z ery do rzeczonej sieci. Chcę swobodnie korzystać z internetu na komórce. Sprawa rozbija się o opcje.
1. Moge wziąć abonament za 80 zł, gdzie mam 350 minut na rozmowy oraz 2 GB transferu danych. To sporo
2. Abonament 60 zł, 350 minut rozmów i do tego dokupić pakiet danych (5 czy 10 zł za 100 MB, czy jakoś tak, nie pomnę)

Teoretycznie pierwsza opcja jest korzystniejsza, ze względu na ilość danych do ceny. Ale czy naprawdę potrzebuję aż tyle?? Ile MB zeżre mi przeglądając strony internetowe, ofertę itp.
Babeczka z salonu twierdziła, że jej kolega mając non stop podłączego HTC do sieci, miesięcznie mieścił się w 200 MB (aczkolwiek większe rzeczy, aplikacje ściągał przez wifi w domu). Za bardzo nie mam odniesienia, nigdy nie korzystałem z netu w komórce.
Jak to u Was wyglÄ…da panowie??

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
@conq
jestem klientem indywidualnym i musze powiedziec ze support Play jest gorszy nawet od PKP.

@Adrian
miesiecznie na przegladanie stron zuzyjesz jakies 100-150 MB, w Opere sobie wylaczysz brak wyswietlania obrazkow i bedze spoko.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja sie przenosilem niedawno
z iloscia mb to do konca nie moge powiedziec jak to jest bo jeszcze nie mialem calego miesiaca w rozliczeniu, ale po 2 tygodniach wlasnie na htc poszlo 40mb (z tym, ze naprawde bardzo bardzo rzadko z tego korzystam, tak naprawde to wlacza sie tylko jak jestem miedzy jednym miejscem z wifi a drugim)

z tego co pamietam jest jeden haczyk z tym internetem, popytaj sie dokladnie, chodzi o to, ze jak przez cos sie laczy z internetem to to ten sposob sie wlicza do tych promocyjnych, natomiast jak przez cos innego to juz nie i normalnie nalicza powyzej abonamentu

Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
@Self-Confident
Niech to będzie strzał we własną stopę, ale również uważam, że jest sporo do poprawy, jeśli chodzi o działalność supportu Play... Niestety.

@-Adrian-
Ja bym polecał zwykły abonament + pakiet. Te 2 GB możesz używać tylko w strefie taniego Internetu Play (w zasięgu nadajników Play), pakiet w każdej sieci. Zresztą: po co Ci 2 GB? Chyba że planujesz podłączać do telefonu komputer i w ten sposób korzystać na komputerze z Internetu. Chyba że planujesz używać telefon głównie w obrębie miejskich (wtedy możesz sobie zablokować inny Internet niż z nadajników Play, żeby nie naciągało Cię to na dodatkowe koszty).
100 MB jest za 10 zł.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Witam,
Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfire. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM lub gg:6482985.
pzdr kacperek76
ps. mozliwy zakup przez serwis allegro

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by kacperek76
Witam,
Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfire. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM lub gg:6482985.
pzdr kacperek76
ps. mozliwy zakup przez serwis allegro

http://allegro.pl/show_item.php?item=1444413255

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Zakupiłem jakiś czas temu HTC Desire i muszę powiedzieć, że jako telefon do zastosowań biznesowych sprawdza się świetnie...

Na dniach jednak mam zamiar kupić telefon "do dzwonienia" jako, że akurat Desire nie jest zbyt wygodny do rozmów (szczególnie w skórzanym etui)... W Orange zaproponowali mi Samsung Solid za 1zł... Poczytałem i telefon wydaje się w sam raz... odporny na upadki i zabrudzenia, można go bez problemu obsługiwać w rękawiczkach (Desire jest odporny na rękawiczki), posiada mp3, radio, latarkę, kompas i parę innych bajerów... dodatkowo (wg testów) mega wytrzymała bateria...

Czy ktoś z Was posiada ów "pancerny telefon" i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1