Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
Szewa #4342055 06/01/2011 22:00
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Pozostaje nam live na bet365 lub zmiana IP poprzez program proxy smile

Bonus: Unibet
chim123 #4342100 06/01/2011 22:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Tylko czy bf nie rozpoznaje narodowosci tez po danych podanych podczas rejestracji??

Pozostaje jedynie fikcyjne konto na pana smitha albi mullera i logowanie przez tora wink

Szewa #4342315 06/01/2011 23:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Originally Posted by Szewa
Dwa cytaty z innego forum:

"Z przykrością informujemy, że od 1 stycznia 2011 dostępność transmisji Live Video dla klientów przebywających na terytorium Polski została znacznie ograniczona.

Jedynymi wydarzeniami sportowymi, które są dostępne dla klientów z Polski są obecnie Wyścigi Konne."

"Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić czy (lub kiedy) dla klientów z Polski dostępne będą dostępne transmisje Live Video na takich samych zasadach jak w 2009 roku."

Nie trzeba być geniuszem, aby domyślić się, że na to związek z pracami przy ustawie hazardowej i nie do końca wyjaśnioną sytuacją na tym polu.

Podziękujmy Kaplicy i Ryżemu piwo


Trochę to nielogiczne

Póki co wg. naszych wspaniałych ustawodawców samo oglądanie meczów przestępstwem jeszcze nie jest

Jeżeli rzeczywiście miałoby to związek z pracami przy ustawie hazardowej to BF raczej utrudniłby dostęp do rynków lub też całej platformy.
Bez ograniczeń pozostawiono dostęp do transmisji z wyscigów konnych a przecież są one takim samym hazardem ( wink ) jak kazdy inny mecz dowolnej ligi

bynio #4342731 07/01/2011 00:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Pewnie nie tylko Polacy nie mają dostępu do tych streamów.

Dla mnie żadna strata, bo i tak ich video z tenisa miało większe opóźnienie od tego w Bet365.

Goget #4344634 07/01/2011 18:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Co ma wspólnego ustawa hazardowa z live video? Agassi ma urlop, że tego nie skomentował?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
"As from January 1st 2010, we regret to inform you that Live Video coverage of all sports apart from horse racing will not be available to users in Germany. "

"From 31st May 2010, Betfair’s Live Video coverage of all sports apart from horse racing will no longer be available to users in France and Belgium."

Takie info mi się udało znaleźć na ich forum. O Polakach nawet nie raczyli wspomnieć.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Co ma wspólnego ustawa hazardowa z live video? Agassi ma urlop, że tego nie skomentował?

narobiłem w gacie ze strachu,że zakażą ale dzieki Tobie mogę wyjśc z kibla piwo

AGASSI #4345347 08/01/2011 00:26
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Z ciekawości napisałem do nich w tej sprawie i taką dostałem odpowiedź :

Quote
Dziękujemy za nadesłany email.

Zmieniliśmy dostarczyciela naszych transmisji na żywo. Niestety nowa licencja nie obejmuje Polski. W związku z czym praktycznie wszystkie transmisje, oprócz wyścigów konnych, nie będą dostępne dla klientów z Polski.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta Betfair

Czy to dalej ma związek z Kapicą to już sami musicie sobie odpowiedzieć wink

Goget #4345567 08/01/2011 01:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
W zwiazku z jaka sprawa wprowadzono te ograniczenia,bo ostatnio stwierdzono podand wszelka watpliwosc ,ze afery hazardowej nie bylo! smile

PS. Da sie to jakos ominac(proxy itp.)Jezeli tak zapodajcie instrukcje. tongue

oli #4346474 08/01/2011 05:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by oli
Originally Posted by allesandros
dzieki za ekspresowa odpowiedz
a ile sie u nich czeka na odpowiedz

Coraz dłużej niestety się czeka na odpowiedź niegdyś trwało to błyskawicznie.

ja potwierdzam dlugo sie czeka, jak na razie to czekam 3 dni

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
A jak myślisz Rysiu? Bo ja na przykład Serie A sobie często oglądałem za darmo u nich (nie grając przy tym wcale na rynku). Już parę lat temu pisałem, że to promocja i że pewnie wkrótce to ograniczą (np. terytorialnie). Gdzie można oglądać tyle lig za darmo? Myślisz, że Betfair do tego nie dopłacało? A wiadomo, że ostatnio tną mocno koszty. Z dwojga złego wolę już takie rozwiązanie niż nowy podatek dla graczy.

chim123 #4349333 09/01/2011 02:48
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by chim123
Pozostaje nam live na bet365 lub zmiana IP poprzez program proxy smile

Live na bet365 to nie to samo, a przez proxy na Betfair się nie zalogujesz.

Pawcias #4349357 09/01/2011 02:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
mam ku.rwa zawieche na każdej przeglądarce mad

AGASSI #4349364 09/01/2011 02:55
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by AGASSI
mam ku.rwa zawieche na każdej przeglądarce mad

Ja tak samo. Dlatego tu rzeźbię :-P

Pawcias #4349396 09/01/2011 03:01
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Malaga - Bilbao musiałem se odpuścić teraz, bo nie wiadomo jaki rodzaj zimowej awarii w tym roku mają dla nas. Radzę kasować nieprzyjęte...

Pawcias #4349740 09/01/2011 04:07
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Chyba już działa. Z Malagą i Bilbao juch tongue Ważne, że działa.

Goget #4349826 09/01/2011 04:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by Goget
Z ciekawości napisałem do nich w tej sprawie i taką dostałem odpowiedź :

Quote
Dziękujemy za nadesłany email.

Zmieniliśmy dostarczyciela naszych transmisji na żywo. Niestety nowa licencja nie obejmuje Polski. W związku z czym praktycznie wszystkie transmisje, oprócz wyścigów konnych, nie będą dostępne dla klientów z Polski.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta Betfair

Czy to dalej ma związek z Kapicą to już sami musicie sobie odpowiedzieć wink

Pewien związek ma.

Transmisje na BF > Licencja > Globalizacja > Banda obuzów > Platforma Obywatelska > Kapica.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Siedzialem caly czas na fairbocie i zero problemow.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ja też zero problemów na Betting Assistant, ale przez przeglądarkę wiało dramatem smile

Pawcias #4349924 09/01/2011 05:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Kolego Pawcias,zapytam z ciekawosci smile Wchodzisz in play,czy wszystko zamykasz przed pierwszym gwizdkiem?

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1