|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Pozostaje nam live na bet365 lub zmiana IP poprzez program proxy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Tylko czy bf nie rozpoznaje narodowosci tez po danych podanych podczas rejestracji?? Pozostaje jedynie fikcyjne konto na pana smitha albi mullera i logowanie przez tora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Dwa cytaty z innego forum: "Z przykrością informujemy, że od 1 stycznia 2011 dostępność transmisji Live Video dla klientów przebywających na terytorium Polski została znacznie ograniczona. Jedynymi wydarzeniami sportowymi, które są dostępne dla klientów z Polski są obecnie Wyścigi Konne." "Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić czy (lub kiedy) dla klientów z Polski dostępne będą dostępne transmisje Live Video na takich samych zasadach jak w 2009 roku." Nie trzeba być geniuszem, aby domyślić się, że na to związek z pracami przy ustawie hazardowej i nie do końca wyjaśnioną sytuacją na tym polu. Podziękujmy Kaplicy i Ryżemu  Trochę to nielogiczne Póki co wg. naszych wspaniałych ustawodawców samo oglądanie meczów przestępstwem jeszcze nie jest Jeżeli rzeczywiście miałoby to związek z pracami przy ustawie hazardowej to BF raczej utrudniłby dostęp do rynków lub też całej platformy. Bez ograniczeń pozostawiono dostęp do transmisji z wyscigów konnych a przecież są one takim samym hazardem (  ) jak kazdy inny mecz dowolnej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Pewnie nie tylko Polacy nie mają dostępu do tych streamów.
Dla mnie żadna strata, bo i tak ich video z tenisa miało większe opóźnienie od tego w Bet365.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Co ma wspólnego ustawa hazardowa z live video? Agassi ma urlop, że tego nie skomentował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
"As from January 1st 2010, we regret to inform you that Live Video coverage of all sports apart from horse racing will not be available to users in Germany. "
"From 31st May 2010, Betfair’s Live Video coverage of all sports apart from horse racing will no longer be available to users in France and Belgium."
Takie info mi się udało znaleźć na ich forum. O Polakach nawet nie raczyli wspomnieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Co ma wspólnego ustawa hazardowa z live video? Agassi ma urlop, że tego nie skomentował? narobiłem w gacie ze strachu,że zakażą ale dzieki Tobie mogę wyjśc z kibla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Z ciekawości napisałem do nich w tej sprawie i taką dostałem odpowiedź : Dziękujemy za nadesłany email.
Zmieniliśmy dostarczyciela naszych transmisji na żywo. Niestety nowa licencja nie obejmuje Polski. W związku z czym praktycznie wszystkie transmisje, oprócz wyścigów konnych, nie będą dostępne dla klientów z Polski.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair Czy to dalej ma związek z Kapicą to już sami musicie sobie odpowiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
W zwiazku z jaka sprawa wprowadzono te ograniczenia,bo ostatnio stwierdzono podand wszelka watpliwosc ,ze afery hazardowej nie bylo! PS. Da sie to jakos ominac(proxy itp.)Jezeli tak zapodajcie instrukcje. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dzieki za ekspresowa odpowiedz a ile sie u nich czeka na odpowiedz Coraz dłużej niestety się czeka na odpowiedź niegdyś trwało to błyskawicznie. ja potwierdzam dlugo sie czeka, jak na razie to czekam 3 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A jak myślisz Rysiu? Bo ja na przykład Serie A sobie często oglądałem za darmo u nich (nie grając przy tym wcale na rynku). Już parę lat temu pisałem, że to promocja i że pewnie wkrótce to ograniczą (np. terytorialnie). Gdzie można oglądać tyle lig za darmo? Myślisz, że Betfair do tego nie dopłacało? A wiadomo, że ostatnio tną mocno koszty. Z dwojga złego wolę już takie rozwiązanie niż nowy podatek dla graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Pozostaje nam live na bet365 lub zmiana IP poprzez program proxy  Live na bet365 to nie to samo, a przez proxy na Betfair się nie zalogujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
mam ku.rwa zawieche na każdej przeglądarce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
mam ku.rwa zawieche na każdej przeglądarce  Ja tak samo. Dlatego tu rzeźbię :-P
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Malaga - Bilbao musiałem se odpuścić teraz, bo nie wiadomo jaki rodzaj zimowej awarii w tym roku mają dla nas. Radzę kasować nieprzyjęte...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Chyba już działa. Z Malagą i Bilbao juch  Ważne, że działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Z ciekawości napisałem do nich w tej sprawie i taką dostałem odpowiedź : Dziękujemy za nadesłany email.
Zmieniliśmy dostarczyciela naszych transmisji na żywo. Niestety nowa licencja nie obejmuje Polski. W związku z czym praktycznie wszystkie transmisje, oprócz wyścigów konnych, nie będą dostępne dla klientów z Polski.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair Czy to dalej ma związek z Kapicą to już sami musicie sobie odpowiedzieć  Pewien związek ma. Transmisje na BF > Licencja > Globalizacja > Banda obuzów > Platforma Obywatelska > Kapica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Siedzialem caly czas na fairbocie i zero problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ja też zero problemów na Betting Assistant, ale przez przeglądarkę wiało dramatem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Kolego Pawcias,zapytam z ciekawosci  Wchodzisz in play,czy wszystko zamykasz przed pierwszym gwizdkiem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|