|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
Poetik Typy:718 Śr.Kurs:2.36 Stawka:5492 Zysk:+637.7 Yield:11.6% Jestem przekonany, że żaden z was nie pochwali się takimi statystkami, więc skończmy ta dyskusje.
Poetik czasami podsyła fixy, ale zdarza się to rzadko - ostatni był jeszcze w Grudniu. To nie jest żaden fix. ile on chce za to?:D wychodzisz na plus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
pograne już dawno w Pinnacle +4 za 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Ale desperado placic komus za typy... gadac mi sie odechcialo. ech  tutaj nie ma nic zlego, to bardzo popularna forma na calym swiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
po co kupujesz typy jak on na MTF je podaje ?
I do tego marny z Niego typer, wystarczy przeczytać co pisze. I tak widziałem typuje Belga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
pograne już dawno w Pinnacle +4 za 1.85 Xavier Malisse +4 2.00 w 365
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zaraz, zaraz, bo czegoś nie rozumiem.
Kupujesz ( Twoja sprawa), "pewny" typ i grasz go tylko 2/10 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
luukas - te nba o które kiedyś mnie pytałeś to też od niego. młody gniewny - nie wiem czy jest marnym typerem, wkleiłem tu statystki i mało kto ma lepsze. owszem, niektóre typy podaje do internetu dla promocji osoby, nie mam nic przeciwko, skoro dostaje je pierwszy na telefon. po drugie te najgrubsze typy zostawia tylko dla płacących.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
akagi - ja Ciebie nie rozumiem, płace miesieczny payment, Poetik podesłał mi, że najwyższa stawka idzie na Handicap, a za drobne można dobić Malisse to win.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
luukas - te nba o które kiedyś mnie pytałeś to też od niego. młody gniewny - nie wiem czy jest marnym typerem, wkleiłem tu statystki i mało kto ma lepsze. owszem, niektóre typy podaje do internetu dla promocji osoby, nie mam nic przeciwko, skoro dostaje je pierwszy na telefon. po drugie te najgrubsze typy zostawia tylko dla płacących. a ile za te typy dales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
PrinceofTennis witam Cie typerze i wszystkich zainteresowanych to co X-men peffa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
Jun - zgadza się, na całym świecie jest to normalne, wolę zapłacić komuś pieniadzę niż grać samemu i przegrywać, przynajmniej umiem sie do tego przyznac, a nie jak niektorzy tutaj wtapiaja wielkie sumy, a robią z siebie mentorów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
luukas - te nba o które kiedyś mnie pytałeś to też od niego. młody gniewny - nie wiem czy jest marnym typerem, wkleiłem tu statystki i mało kto ma lepsze. owszem, niektóre typy podaje do internetu dla promocji osoby, nie mam nic przeciwko, skoro dostaje je pierwszy na telefon. po drugie te najgrubsze typy zostawia tylko dla płacących. a ile za te typy dales? nie wierze, spytaj jeszcze o rozmiar buta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Wawrinka 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
kupuje od 3 miesiecy, po 200zl za miesiac i nie zaluje, na razie wszystkie miesiace do przodu. W tym przykladowo +30 jednostek, więc naprawde fajnie:) dobra skończmy ten temat, kto będzie chciał sam sie z nim skontaktuje, kto bedzie chcial dalej bedzie szydzil z kupowania typow i wtapial na swoich typach, choc nie mowie, ze nie ma tutaj ludzi, ktorzy sa do przodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Jun - zgadza się, na całym świecie jest to normalne, wolę zapłacić komuś pieniadzę niż grać samemu i przegrywać, przynajmniej umiem sie do tego przyznac, a nie jak niektorzy tutaj wtapiaja wielkie sumy, a robią z siebie mentorów  plac mnie bedziesz mial wieksze zyski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jun - zgadza się, na całym świecie jest to normalne, wolę zapłacić komuś pieniadzę niż grać samemu i przegrywać, przynajmniej umiem sie do tego przyznac, a nie jak niektorzy tutaj wtapiaja wielkie sumy, a robią z siebie mentorów  bez jaj, ale Poetikowi ? nie chcę mi się wyszukiwać kwiatków z tym Panem, ale często wstyd było czytać tego faceta, widząc obok nicku polską flagę. Nie wiem jaką ma skuteczność i ile ona trwa, ale za samą wiedzę bym mu nie dał. Trochę bym porównał do przepychanek włodara z brodą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
na tym bettingexpet tez byl taki typer cos jak poetik dobra skutecznosc potem otworzyl swoja stronke platne typy co do czego miesiace na minusie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178 |
Wawrinka ma być na Sportklubie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
mlody gniewny - dlaczego wstyd? mozesz mi rozjasnic, chyba liczy sie zysk, jesli ktos ma po 700 typach yield 11% to nie interesuje mnie co pisze na jakis forach czy cos, ja tu jestem dla pieniedzy nie dla ładnych postow.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|