Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Originally Posted by PrinceofTennis
Poetik Typy:718 Śr.Kurs:2.36 Stawka:5492 Zysk:+637.7 Yield:11.6%
Jestem przekonany, że żaden z was nie pochwali się takimi statystkami, więc skończmy ta dyskusje.

Poetik czasami podsyła fixy, ale zdarza się to rzadko - ostatni był jeszcze w Grudniu. To nie jest żaden fix.

ile on chce za to?:D wychodzisz na plus?

Bonus: Unibet
JuN #4350888 09/01/2011 20:13
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
pograne już dawno w Pinnacle +4 za 1.85

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by gajus_bonus
Ale desperado placic komus za typy... gadac mi sie odechcialo. ech tongue

tutaj nie ma nic zlego, to bardzo popularna forma na calym swiecie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
po co kupujesz typy jak on na MTF je podaje ?

I do tego marny z Niego typer, wystarczy przeczytać co pisze. I tak widziałem typuje Belga.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by PrinceofTennis
pograne już dawno w Pinnacle +4 za 1.85

Xavier Malisse +4 2.00

w 365

JuN #4350895 09/01/2011 20:14
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Zaraz, zaraz, bo czegoś nie rozumiem.

Kupujesz ( Twoja sprawa), "pewny" typ
i grasz go tylko 2/10 ?

JuN #4350896 09/01/2011 20:16
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
luukas - te nba o które kiedyś mnie pytałeś to też od niego.
młody gniewny - nie wiem czy jest marnym typerem, wkleiłem tu statystki i mało kto ma lepsze.
owszem, niektóre typy podaje do internetu dla promocji osoby, nie mam nic przeciwko, skoro dostaje je pierwszy na telefon. po drugie te najgrubsze typy zostawia tylko dla płacących.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
akagi - ja Ciebie nie rozumiem, płace miesieczny payment, Poetik podesłał mi, że najwyższa stawka idzie na Handicap, a za drobne można dobić Malisse to win.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Originally Posted by PrinceofTennis
luukas - te nba o które kiedyś mnie pytałeś to też od niego.
młody gniewny - nie wiem czy jest marnym typerem, wkleiłem tu statystki i mało kto ma lepsze.
owszem, niektóre typy podaje do internetu dla promocji osoby, nie mam nic przeciwko, skoro dostaje je pierwszy na telefon. po drugie te najgrubsze typy zostawia tylko dla płacących.


a ile za te typy dales?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
PrinceofTennis witam Cie typerze i wszystkich zainteresowanych to co X-men peffa??

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
Jun - zgadza się, na całym świecie jest to normalne, wolę zapłacić komuś pieniadzę niż grać samemu i przegrywać, przynajmniej umiem sie do tego przyznac, a nie jak niektorzy tutaj wtapiaja wielkie sumy, a robią z siebie mentorów smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by luukas88
Originally Posted by PrinceofTennis
luukas - te nba o które kiedyś mnie pytałeś to też od niego.
młody gniewny - nie wiem czy jest marnym typerem, wkleiłem tu statystki i mało kto ma lepsze.
owszem, niektóre typy podaje do internetu dla promocji osoby, nie mam nic przeciwko, skoro dostaje je pierwszy na telefon. po drugie te najgrubsze typy zostawia tylko dla płacących.


a ile za te typy dales?

nie wierze, spytaj jeszcze o rozmiar buta

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Wawrinka 2-0 boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
kupuje od 3 miesiecy, po 200zl za miesiac i nie zaluje, na razie wszystkie miesiace do przodu. W tym przykladowo +30 jednostek, więc naprawde fajnie:) dobra skończmy ten temat, kto będzie chciał sam sie z nim skontaktuje, kto bedzie chcial dalej bedzie szydzil z kupowania typow i wtapial na swoich typach, choc nie mowie, ze nie ma tutaj ludzi, ktorzy sa do przodu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by PrinceofTennis
Jun - zgadza się, na całym świecie jest to normalne, wolę zapłacić komuś pieniadzę niż grać samemu i przegrywać, przynajmniej umiem sie do tego przyznac, a nie jak niektorzy tutaj wtapiaja wielkie sumy, a robią z siebie mentorów smile

plac mnie bedziesz mial wieksze zyski grin crazy

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by PrinceofTennis
Jun - zgadza się, na całym świecie jest to normalne, wolę zapłacić komuś pieniadzę niż grać samemu i przegrywać, przynajmniej umiem sie do tego przyznac, a nie jak niektorzy tutaj wtapiaja wielkie sumy, a robią z siebie mentorów smile

bez jaj, ale Poetikowi ? nie chcę mi się wyszukiwać kwiatków z tym Panem, ale często wstyd było czytać tego faceta, widząc obok nicku polską flagę.

Nie wiem jaką ma skuteczność i ile ona trwa, ale za samą wiedzę bym mu nie dał.

Trochę bym porównał do przepychanek włodara z brodą

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
1j=10zl ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
na tym bettingexpet tez byl taki typer cos jak poetik dobra skutecznosc potem otworzyl swoja stronke platne typy co do czego miesiace na minusie ;]

Dołączył: Jan 2011
Posty: 178
member
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178
Wawrinka ma być na Sportklubie ?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
mlody gniewny - dlaczego wstyd? mozesz mi rozjasnic, chyba liczy sie zysk, jesli ktos ma po 700 typach yield 11% to nie interesuje mnie co pisze na jakis forach czy cos, ja tu jestem dla pieniedzy nie dla ładnych postow.

Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1