Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 32 1 2 6 7 8 9 10 31 32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by kerot
pszek nie pisz głupot.
Wszystkie ludki (posłowie) z PO posłusznie zagłosują tak jak im każe Tusk, tak samo jak ludki z PiS zagłosują tak jak im każe Kaczyński.
Przy tej ordynacji wyborczej żaden poseł się nie wychyli, bo będzie to jego ostatnia kadencja.


Zaproponuj w takim razie coś swojego mądralo

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
czytaj model francuski czyli zbanujemy Was w dniu wejścia ustawy .......oczywiście nie musza tego robic ale moga.
i to jest to co mnie niepokoi bo całą reszte mam gdzies tzn te straszenie fiskusem, przeswietlaniem konta itp

Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
czytaj model francuski czyli zbanujemy Was w dniu wejścia ustawy .......oczywiście nie musza tego robic ale moga.
i to jest to co mnie niepokoi bo całą reszte mam gdzies tzn te straszenie fiskusem, przeswietlaniem konta itp

a przy "modelu francuskim" zmiana Ip nie pomorze?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
czytaj model francuski czyli zbanujemy Was w dniu wejścia ustawy .......oczywiście nie musza tego robic ale moga.
i to jest to co mnie niepokoi bo całą reszte mam gdzies tzn te straszenie fiskusem, przeswietlaniem konta itp

dokładnie to jest klucz.

Obawiam się że betfair odmówi nam grania na terytorium POlski.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Originally Posted by pszek
Zaproponuj w takim razie coś swojego mądralo

Dla jasności w temacie monitorowania ustawy to Cię popieram, można też jakąś akcję zrobić, ale to by musiały poprzeć media bo inaczej na przekonanie posłów jakimkolwiek merytorycznym argumentem nie widzę najmniejszych szans.
Szczerze mówiąc to uważam, że już pozamiatane. Teraz tylko czekać na reakcję buków i kombinować jak obejść kolejny zakaz wprowadzony przez nasz "liberalny" rząd.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
a przy "modelu francuskim" zmiana Ip nie pomorze?
no chyba nie, teraz zaden żabojad nie moze sie zarejestrowac np na BF o ile mieszka u siebie w kraju, az luknąlem na betfair czy jest opcja dla nowych graczy i nie ma panstwa Francja

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by iti
Moglby ktos napisac jak konkretnie wyglada model francuski/holenderski? Chodzi mi o to czy oni poprostu "wycieli" IP bukow zagranicznych czy jakos inaczej?
We Francji jest model licencyjny. Czyli legalne są tylko te buki, które uzyskają fr. licencje. Tam też mają podatek od stawki, bodajże 5%. Poza tym buk ma zakaz wystawiania kursów o marży niższej niż 10%. Więc wesoło. Ale bana na stronki chyba nie ma. Buki same się wycofały. Część w ogóle olała żabiszonów, część pootwierała oddziały (bwin, betclic).n
W Holandii jest całkowity ban na hazard. Ale szczegółów nie znam.
Wiem, że np. Estonia jakiś czas temu zablokowała strony zagranicznych buków.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by kerot
Originally Posted by pszek
Zaproponuj w takim razie coś swojego mądralo

Dla jasności w temacie monitorowania ustawy to Cię popieram, można też jakąś akcję zrobić, ale to by musiały poprzeć media bo inaczej na przekonanie posłów jakimkolwiek merytorycznym argumentem nie widzę najmniejszych szans.
Szczerze mówiąc to uważam, że już pozamiatane. Teraz tylko czekać na reakcję buków i kombinować jak obejść kolejny zakaz wprowadzony przez nasz "liberalny" rząd.


Niepotrzebnie tego słowa "głupot" użyłeś wink
Sam wiem, że to co napisałem w naszym kraju jest na dzień dzisiejszy nierealne w kwestii bukmacherów.
Ale wiem też, że po wielu interwencjach środowiska żeglarskiego, właśnie w taki sposób jak opisałem wcześniej, zmieniono kilka bardzo ważnych dla żeglarzy zapisów w nowej ustawie o sporcie.
I głośno mówiono o tym, że jest sprzeciw środowiska przeciwko proponowanym rozwiązaniom.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ciekawy jestem jakimi graczamy jestesmy dla bukow (my Polacy ;-) ) na tle innych narodowosci, w takim np betfair jaką część obrotu generujemy ? wie ktos moze tak w przyblizeniu ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ktoś kiedyś podawał statystyki tyle że nie obrotu tylko wejść bodaj na stronę to Polacy nie najwyżej byli notowani.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
Originally Posted by pacjent11
to tak wstepnie na dzien dzisiejszy w ktorym miesiacu bedziemy grali po raz ostatni ??
rozumiem ze polacy w angli grac beda mogli , zas przyjezdni ( anglicy ) w polsce nie ???

odpowie mi ktos na te pytania ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Originally Posted by bolo_lacznik
ciekawy jestem jakimi graczamy jestesmy dla bukow (my Polacy ;-) ) na tle innych narodowosci, w takim np betfair jaką część obrotu generujemy ? wie ktos moze tak w przyblizeniu ?


http://www.google.com/insights/search/?hl=pl#q=betfair&cmpt=q

Polski nawet niema w pierwszej "10".
Prowadzą Wielka Brytania i Irlandia dalej Grecja,Portugalia itd.

Podobnie wygląda sprawa jeśli chodzi o bet365

http://www.google.com/insights/search/?hl=pl#q=bet365&cmpt=q

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by Moonchild
We Francji jest model licencyjny. Czyli legalne są tylko te buki, które uzyskają fr. licencje. Tam też mają podatek od stawki, bodajże 5%. Poza tym buk ma zakaz wystawiania kursów o marży niższej niż 10%. Więc wesoło. Ale bana na stronki chyba nie ma. Buki same się wycofały. Część w ogóle olała żabiszonów, część pootwierała oddziały (bwin, betclic)
Zobaczmy więc w praktyce:
Bwin.fr Gasquet - Seppi 1.30 - 2.65
Bwin.com Gasquet - Seppi 1.40 - 2.72

Bwin.fr Indiana - Philadelphia 2.65 - 1.35
Bwin.com Indiana - Philadelphia 2.80 - 1.45
shocked
w normalnej wersji kursy żenujące, ale na licencji to już grin
aha, totale mają 1.78-1.78 - elegancja Francja laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by pacjent11
Originally Posted by pacjent11
to tak wstepnie na dzien dzisiejszy w ktorym miesiacu bedziemy grali po raz ostatni ??
rozumiem ze polacy w angli grac beda mogli , zas przyjezdni ( anglicy ) w polsce nie ???

odpowie mi ktos na te pytania ?
Nikt chyba nie zna odpowiedzi na to bądź co bądź kluczowe pytanie. Proponuje napisać do bf jak Francuz i się dowiedzieć. smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
No nie wiadomo na kiedy ta ustawa będzie przygotowana podobno w I kwartale roku.

Tak Polacy w Anglii będą mogli grać marna pociacha smirk

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Za to pinnaclesports Polacy na 2 miejscu.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Podobnie bet-at-home, czyli już wiemy kto wykupi licencje, co zresztą mówił ten gość tutaj [podatki.gazetaprawna.pl] , szkurwa kanibali z nas chcą zrobić mad

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ja mam do czech 7 km wiec warto moze cos tam wynajac i jezdzic jak do roboty :):)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by pacjent11
Originally Posted by pacjent11
to tak wstepnie na dzien dzisiejszy w ktorym miesiacu bedziemy grali po raz ostatni ??
rozumiem ze polacy w angli grac beda mogli , zas przyjezdni ( anglicy ) w polsce nie ???

odpowie mi ktos na te pytania ?
wg mnie jak bedzie ten model francuski to bedzie odwrotnie, Ty Polak nie zagrasz w ogole, stron nie bedą blokowac wiec kazdy cudzoziemiec w Polsce zagra .
ale ciii.. nie panikujmy, licze na rozsądek buków czyli jest jak jest i jest git ;-)
jakbysmy byli mocniejsi na rynku to moze buki by pomyslaly o stronach pl tak dla pucu a gra .. laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by dondo
Podobnie bet-at-home, czyli już wiemy kto wykupi licencje, co zresztą mówił ten gość tutaj [podatki.gazetaprawna.pl] , szkurwa kanibali z nas chcą zrobić mad

pomysl trochę, po chuj im licencja bez pokera i kasyna laugh

Strona 8 z 32 1 2 6 7 8 9 10 31 32

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1