|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
pszek nie pisz głupot. Wszystkie ludki (posłowie) z PO posłusznie zagłosują tak jak im każe Tusk, tak samo jak ludki z PiS zagłosują tak jak im każe Kaczyński. Przy tej ordynacji wyborczej żaden poseł się nie wychyli, bo będzie to jego ostatnia kadencja. Zaproponuj w takim razie coś swojego mądralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
czytaj model francuski czyli zbanujemy Was w dniu wejścia ustawy .......oczywiście nie musza tego robic ale moga. i to jest to co mnie niepokoi bo całą reszte mam gdzies tzn te straszenie fiskusem, przeswietlaniem konta itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799 |
czytaj model francuski czyli zbanujemy Was w dniu wejścia ustawy .......oczywiście nie musza tego robic ale moga. i to jest to co mnie niepokoi bo całą reszte mam gdzies tzn te straszenie fiskusem, przeswietlaniem konta itp a przy "modelu francuskim" zmiana Ip nie pomorze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
czytaj model francuski czyli zbanujemy Was w dniu wejścia ustawy .......oczywiście nie musza tego robic ale moga. i to jest to co mnie niepokoi bo całą reszte mam gdzies tzn te straszenie fiskusem, przeswietlaniem konta itp dokładnie to jest klucz. Obawiam się że betfair odmówi nam grania na terytorium POlski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Zaproponuj w takim razie coś swojego mądralo Dla jasności w temacie monitorowania ustawy to Cię popieram, można też jakąś akcję zrobić, ale to by musiały poprzeć media bo inaczej na przekonanie posłów jakimkolwiek merytorycznym argumentem nie widzę najmniejszych szans. Szczerze mówiąc to uważam, że już pozamiatane. Teraz tylko czekać na reakcję buków i kombinować jak obejść kolejny zakaz wprowadzony przez nasz "liberalny" rząd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
a przy "modelu francuskim" zmiana Ip nie pomorze? no chyba nie, teraz zaden żabojad nie moze sie zarejestrowac np na BF o ile mieszka u siebie w kraju, az luknąlem na betfair czy jest opcja dla nowych graczy i nie ma panstwa Francja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Moglby ktos napisac jak konkretnie wyglada model francuski/holenderski? Chodzi mi o to czy oni poprostu "wycieli" IP bukow zagranicznych czy jakos inaczej? We Francji jest model licencyjny. Czyli legalne są tylko te buki, które uzyskają fr. licencje. Tam też mają podatek od stawki, bodajże 5%. Poza tym buk ma zakaz wystawiania kursów o marży niższej niż 10%. Więc wesoło. Ale bana na stronki chyba nie ma. Buki same się wycofały. Część w ogóle olała żabiszonów, część pootwierała oddziały (bwin, betclic).n W Holandii jest całkowity ban na hazard. Ale szczegółów nie znam. Wiem, że np. Estonia jakiś czas temu zablokowała strony zagranicznych buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Zaproponuj w takim razie coś swojego mądralo Dla jasności w temacie monitorowania ustawy to Cię popieram, można też jakąś akcję zrobić, ale to by musiały poprzeć media bo inaczej na przekonanie posłów jakimkolwiek merytorycznym argumentem nie widzę najmniejszych szans. Szczerze mówiąc to uważam, że już pozamiatane. Teraz tylko czekać na reakcję buków i kombinować jak obejść kolejny zakaz wprowadzony przez nasz "liberalny" rząd. Niepotrzebnie tego słowa "głupot" użyłeś  Sam wiem, że to co napisałem w naszym kraju jest na dzień dzisiejszy nierealne w kwestii bukmacherów. Ale wiem też, że po wielu interwencjach środowiska żeglarskiego, właśnie w taki sposób jak opisałem wcześniej, zmieniono kilka bardzo ważnych dla żeglarzy zapisów w nowej ustawie o sporcie. I głośno mówiono o tym, że jest sprzeciw środowiska przeciwko proponowanym rozwiązaniom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ciekawy jestem jakimi graczamy jestesmy dla bukow (my Polacy ;-) ) na tle innych narodowosci, w takim np betfair jaką część obrotu generujemy ? wie ktos moze tak w przyblizeniu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ktoś kiedyś podawał statystyki tyle że nie obrotu tylko wejść bodaj na stronę to Polacy nie najwyżej byli notowani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
to tak wstepnie na dzien dzisiejszy w ktorym miesiacu bedziemy grali po raz ostatni ?? rozumiem ze polacy w angli grac beda mogli , zas przyjezdni ( anglicy ) w polsce nie ??? odpowie mi ktos na te pytania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
We Francji jest model licencyjny. Czyli legalne są tylko te buki, które uzyskają fr. licencje. Tam też mają podatek od stawki, bodajże 5%. Poza tym buk ma zakaz wystawiania kursów o marży niższej niż 10%. Więc wesoło. Ale bana na stronki chyba nie ma. Buki same się wycofały. Część w ogóle olała żabiszonów, część pootwierała oddziały (bwin, betclic) Zobaczmy więc w praktyce: Bwin.fr Gasquet - Seppi 1.30 - 2.65 Bwin.com Gasquet - Seppi 1.40 - 2.72 Bwin.fr Indiana - Philadelphia 2.65 - 1.35 Bwin.com Indiana - Philadelphia 2.80 - 1.45  w normalnej wersji kursy żenujące, ale na licencji to już  aha, totale mają 1.78-1.78 - elegancja Francja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
to tak wstepnie na dzien dzisiejszy w ktorym miesiacu bedziemy grali po raz ostatni ?? rozumiem ze polacy w angli grac beda mogli , zas przyjezdni ( anglicy ) w polsce nie ??? odpowie mi ktos na te pytania ? Nikt chyba nie zna odpowiedzi na to bądź co bądź kluczowe pytanie. Proponuje napisać do bf jak Francuz i się dowiedzieć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
No nie wiadomo na kiedy ta ustawa będzie przygotowana podobno w I kwartale roku. Tak Polacy w Anglii będą mogli grać marna pociacha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Za to pinnaclesports Polacy na 2 miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Podobnie bet-at-home, czyli już wiemy kto wykupi licencje, co zresztą mówił ten gość tutaj [ podatki.gazetaprawna.pl] , szkurwa kanibali z nas chcą zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
ja mam do czech 7 km wiec warto moze cos tam wynajac i jezdzic jak do roboty :):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
to tak wstepnie na dzien dzisiejszy w ktorym miesiacu bedziemy grali po raz ostatni ?? rozumiem ze polacy w angli grac beda mogli , zas przyjezdni ( anglicy ) w polsce nie ??? odpowie mi ktos na te pytania ? wg mnie jak bedzie ten model francuski to bedzie odwrotnie, Ty Polak nie zagrasz w ogole, stron nie bedą blokowac wiec kazdy cudzoziemiec w Polsce zagra . ale ciii.. nie panikujmy, licze na rozsądek buków czyli jest jak jest i jest git ;-) jakbysmy byli mocniejsi na rynku to moze buki by pomyslaly o stronach pl tak dla pucu a gra .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
pomysl trochę, po chuj im licencja bez pokera i kasyna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|