Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#43623 16/06/2003 13:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Stary temat przekroczył 200 odpowiedzi.

Bonus: Unibet
#43624 16/06/2003 22:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wysłałem kase 0 10:00 rano a teraz czyli 18:37 jest już na koncie w Expekt ... Ja *******e ale jazda !!!

#43625 16/06/2003 23:59
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Czy moglby ktos DZISIAJ przeslac mi w formie vouchera 10PLN(jezeli tyle wogole mozna), odsylam jutro NATYCHMIAST przelewem/przekazem na poczcie 15! Tylko musi byc dzisiaj. Kontakt: GG=2204881

#43626 18/06/2003 16:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Wybaczcie, ze sam nie poszukam, ale mam kilka pytan i potrzebuje szybkiej informacji.
Mam konto w mBanku, duzo kasy w GB, ale na razie stamtad nie wyplacam. Na koncie zostalo mi 17zl, a musze miec za 2 tygodnie 20zl. To nie problem - rozmnozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko, ze chce wplacic do Expekta i dlatego mam pytanka:
- ile dni idzie kasa na ich konto z mBanku,
- ile razy trzeba nia obrocic,
- czy zaberaja jakis procent,
- i ile czasu ida pieniadze w przypadku wYplaty.

Z gory dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43627 18/06/2003 16:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
mam pytanka:
- ile razy trzeba nia obrocic,
- czy zaberaja jakis procent,
nie trzeba obracac sianem, mozesz od razu wyplacic
nie zabieraja procentu, tylko prowizje (zaleznie od banq)

#43628 18/06/2003 18:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanko ...

Co wówczas gdy dane zdarzenie (mecz) nie odbędzie sie w terminie ?
I jeszcze jedno ...

Moge sobie wpłacić 1zł na konto w expekcie czy jest jakaś minimalna kwota. Oczywiście debet już zrobiłem czyli 50zł ale zaużmy że moje konto wynosi 0zł to moge wpłacić 1zł czy np 10zł minimum ?

#43629 18/06/2003 19:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Minimum kazdej wplaty na Expekt to 50zl!

#43630 18/06/2003 19:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co wówczas gdy dane zdarzenie (mecz) nie odbędzie sie w terminie ?

#43631 18/06/2003 19:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Nie wiem chyba takiego meczu jeszcze nie gralem, jak jest przerwany to czekaja na rozegranie, np. deszcz w tenisie czy mlb.

#43632 18/06/2003 19:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Nie wiecie przypadkiem czy te szmzaciarze wystawią kursy na Intertoto? jeżeli nie to definitywnie zmieniam buka na Unibet i nie bede sie bawił z nimi dłużej.

#43633 18/06/2003 20:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał domus:
[qb]Nie wiecie przypadkiem czy te szmzaciarze wystawią kursy na Intertoto? jeżeli nie to definitywnie zmieniam buka na Unibet i nie bede sie bawił z nimi dłużej.[/qb]
Tak

#43634 19/06/2003 02:27
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
wale to

#43635 19/06/2003 02:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]Tylko, ze chce wplacic do Expekta i dlatego mam pytanka:
- ile dni idzie kasa na ich konto z mBanku,
- ile razy trzeba nia obrocic,
- czy zaberaja jakis procent,
- i ile czasu ida pieniadze w przypadku wYplaty.

Z gory dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Kasa z i do Expektu idzie 2-3 dni. Nie pobierają żadnych opłat od wpłat i wypłat. O obrocie nie słyszałem.
Jeżeli chcesz szybciej to mozna wpłacić eKartą, ale wtedy kasują prowizję chyba 2,5%

#43636 19/06/2003 03:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przegieli zlamasy.. przegieli....

Mecz tenisowy (1.15) Portas - (5.15) Shalken. Kazdy kto kuma tenis wie, ze w tym meczu to Shalken byl faworytem. Kolesie z expekta pomylili sie i wpisali kursy odwrotnie. Za pol godziny wszystko bylo odkrecone w druga strone. Kto postawil ten szczesciarz. Ale czy do konca ??
Nie.. poniewaz te palanty zwrocili wszystkie stawki po kursach 1.0. Po prostu uniewaznili postawione zaklady !!! Zaklady w trakcie to rzecz swieta. Oskubali ludzi z kasy poniewaz tego dnia to expekt byl by wtopiony. Tak k...a nie mozna postepowac.

#43637 19/06/2003 03:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]wale to[/qb]
A wal, kasa z kuponow do konkursu normalnie jest ci naliczana - a czy mozna cos wygrac- chyba nie...

#43638 19/06/2003 03:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ok dzieki w takim razie to tylko dla zabawy i rywalizacji w takim razie biore udzial w mecz.pl i tenis

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43639 19/06/2003 04:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał JoT.Pe:
[qb]Przegieli zlamasy.. przegieli....

Mecz tenisowy (1.15) Portas - (5.15) Shalken. Kazdy kto kuma tenis wie, ze w tym meczu to Shalken byl faworytem. Kolesie z expekta pomylili sie i wpisali kursy odwrotnie. Za pol godziny wszystko bylo odkrecone w druga strone. Kto postawil ten szczesciarz. Ale czy do konca ??
Nie.. poniewaz te palanty zwrocili wszystkie stawki po kursach 1.0. Po prostu uniewaznili postawione zaklady !!! Zaklady w trakcie to rzecz swieta. Oskubali ludzi z kasy poniewaz tego dnia to expekt byl by wtopiony. Tak k...a nie mozna postepowac.[/qb]
Rejestrując się w Expektcie akceptujesz ich regulamin. A każdy internetowy bukmacher w tym również Expekt ma w swoim regulaminie furtkę na właśnie takie ewentualności. Odwrócone kursy czasami się zdarzają u bukmacherów, i praktycznie zawsze są zwroty z takich zdarzeń, a wszystko zgodnie z regulamine.

#43640 19/06/2003 11:51
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Mr.Typ:
[qb]Co wówczas gdy dane zdarzenie (mecz) nie odbędzie sie w terminie ?[/qb]
Jezeli odbedzie sie na drugi dzien, to jest aktualny. Jezeli przelozony powyzej 2 dni, nastepuje zwrot. W przypadku kuponow systemowych stawka na dany mecz wynosi 1,0.

#43641 19/06/2003 15:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Prosze powiedzcie mi jak to jest z tymi pewniakami w Expekcie bo nic nie rozumiem postawiłem 5 pewniaków i sytem 2/3 i co to wogóle oznacza ... Razem mam 8 meczyków !!! POMOCY !!!

#43642 19/06/2003 17:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Mr.Typ:
[qb]Prosze powiedzcie mi jak to jest z tymi pewniakami w Expekcie bo nic nie rozumiem postawiłem 5 pewniaków i sytem 2/3 i co to wogóle oznacza ... Razem mam 8 meczyków !!! POMOCY !!![/qb]
2/3 - to conajmniej dwa mecze z trzech podanych musza Ci wejsc. A pewniaki musza Ci wejsc wszystkie, w przeciwnym wypadku nawet jak trafisz wszystkie 3 z rozpisu a jednego pewniaka nie to kupon jest przegrany.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1