|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Stary temat przekroczył 200 odpowiedzi.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wysłałem kase 0 10:00 rano a teraz czyli 18:37 jest już na koncie w Expekt ... Ja *******e ale jazda !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Czy moglby ktos DZISIAJ przeslac mi w formie vouchera 10PLN(jezeli tyle wogole mozna), odsylam jutro NATYCHMIAST przelewem/przekazem na poczcie 15! Tylko musi byc dzisiaj. Kontakt: GG=2204881
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Wybaczcie, ze sam nie poszukam, ale mam kilka pytan i potrzebuje szybkiej informacji. Mam konto w mBanku, duzo kasy w GB, ale na razie stamtad nie wyplacam. Na koncie zostalo mi 17zl, a musze miec za 2 tygodnie 20zl. To nie problem - rozmnozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko, ze chce wplacic do Expekta i dlatego mam pytanka: - ile dni idzie kasa na ich konto z mBanku, - ile razy trzeba nia obrocic, - czy zaberaja jakis procent, - i ile czasu ida pieniadze w przypadku wYplaty.
Z gory dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
mam pytanka: - ile razy trzeba nia obrocic, - czy zaberaja jakis procent,
nie trzeba obracac sianem, mozesz od razu wyplacic nie zabieraja procentu, tylko prowizje (zaleznie od banq)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanko ...
Co wówczas gdy dane zdarzenie (mecz) nie odbędzie sie w terminie ? I jeszcze jedno ...
Moge sobie wpłacić 1zł na konto w expekcie czy jest jakaś minimalna kwota. Oczywiście debet już zrobiłem czyli 50zł ale zaużmy że moje konto wynosi 0zł to moge wpłacić 1zł czy np 10zł minimum ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Minimum kazdej wplaty na Expekt to 50zl!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co wówczas gdy dane zdarzenie (mecz) nie odbędzie sie w terminie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Nie wiem chyba takiego meczu jeszcze nie gralem, jak jest przerwany to czekaja na rozegranie, np. deszcz w tenisie czy mlb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Nie wiecie przypadkiem czy te szmzaciarze wystawią kursy na Intertoto? jeżeli nie to definitywnie zmieniam buka na Unibet i nie bede sie bawił z nimi dłużej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał domus: [qb]Nie wiecie przypadkiem czy te szmzaciarze wystawią kursy na Intertoto? jeżeli nie to definitywnie zmieniam buka na Unibet i nie bede sie bawił z nimi dłużej.[/qb] Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał wOJOK: [qb]Tylko, ze chce wplacic do Expekta i dlatego mam pytanka: - ile dni idzie kasa na ich konto z mBanku, - ile razy trzeba nia obrocic, - czy zaberaja jakis procent, - i ile czasu ida pieniadze w przypadku wYplaty.
Z gory dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Kasa z i do Expektu idzie 2-3 dni. Nie pobierają żadnych opłat od wpłat i wypłat. O obrocie nie słyszałem. Jeżeli chcesz szybciej to mozna wpłacić eKartą, ale wtedy kasują prowizję chyba 2,5%
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przegieli zlamasy.. przegieli....
Mecz tenisowy (1.15) Portas - (5.15) Shalken. Kazdy kto kuma tenis wie, ze w tym meczu to Shalken byl faworytem. Kolesie z expekta pomylili sie i wpisali kursy odwrotnie. Za pol godziny wszystko bylo odkrecone w druga strone. Kto postawil ten szczesciarz. Ale czy do konca ?? Nie.. poniewaz te palanty zwrocili wszystkie stawki po kursach 1.0. Po prostu uniewaznili postawione zaklady !!! Zaklady w trakcie to rzecz swieta. Oskubali ludzi z kasy poniewaz tego dnia to expekt byl by wtopiony. Tak k...a nie mozna postepowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$: [qb]wale to[/qb] A wal, kasa z kuponow do konkursu normalnie jest ci naliczana - a czy mozna cos wygrac- chyba nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ok dzieki w takim razie to tylko dla zabawy i rywalizacji w takim razie biore udzial w mecz.pl i tenis
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał JoT.Pe: [qb]Przegieli zlamasy.. przegieli....
Mecz tenisowy (1.15) Portas - (5.15) Shalken. Kazdy kto kuma tenis wie, ze w tym meczu to Shalken byl faworytem. Kolesie z expekta pomylili sie i wpisali kursy odwrotnie. Za pol godziny wszystko bylo odkrecone w druga strone. Kto postawil ten szczesciarz. Ale czy do konca ?? Nie.. poniewaz te palanty zwrocili wszystkie stawki po kursach 1.0. Po prostu uniewaznili postawione zaklady !!! Zaklady w trakcie to rzecz swieta. Oskubali ludzi z kasy poniewaz tego dnia to expekt byl by wtopiony. Tak k...a nie mozna postepowac.[/qb] Rejestrując się w Expektcie akceptujesz ich regulamin. A każdy internetowy bukmacher w tym również Expekt ma w swoim regulaminie furtkę na właśnie takie ewentualności. Odwrócone kursy czasami się zdarzają u bukmacherów, i praktycznie zawsze są zwroty z takich zdarzeń, a wszystko zgodnie z regulamine.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał Mr.Typ: [qb]Co wówczas gdy dane zdarzenie (mecz) nie odbędzie sie w terminie ?[/qb] Jezeli odbedzie sie na drugi dzien, to jest aktualny. Jezeli przelozony powyzej 2 dni, nastepuje zwrot. W przypadku kuponow systemowych stawka na dany mecz wynosi 1,0.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Prosze powiedzcie mi jak to jest z tymi pewniakami w Expekcie bo nic nie rozumiem postawiłem 5 pewniaków i sytem 2/3 i co to wogóle oznacza ... Razem mam 8 meczyków !!! POMOCY !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał Mr.Typ: [qb]Prosze powiedzcie mi jak to jest z tymi pewniakami w Expekcie bo nic nie rozumiem postawiłem 5 pewniaków i sytem 2/3 i co to wogóle oznacza ... Razem mam 8 meczyków !!! POMOCY !!![/qb] 2/3 - to conajmniej dwa mecze z trzech podanych musza Ci wejsc. A pewniaki musza Ci wejsc wszystkie, w przeciwnym wypadku nawet jak trafisz wszystkie 3 z rozpisu a jednego pewniaka nie to kupon jest przegrany.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|